2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Esroş kız yoğurdum olmuş sanki bugün açtım anca yedirebildim.peynir yapıcam yarın inşallah bide bakalım

Eşimim memleketine geldik ondan yazamıyprum kızlar olmayan uyku düzenimiz iyice düzensizleşti hiç uyumuyoruz yorgunluktan bir yerlere düşcem valla /( bugün 6. Ay aşısı oldu biraz ateş yaptı 37 tetikteyim nöbettteyim beklemelerdeyim

Esroş kız yoğurdum olmuş sanki bugün açtım anca yedirebildim.peynir yapıcam yarın inşallah bide bakalım
Olur cano niye olmasin elleeine saglik dibinde kalani ayirda gene mayalarken kullanirsin su peynir isini bende dusunuyom yapta banada tarif verirsin sende tarhana varmi ev yapimi

Kızlar benimki biberondan su içmiyor. Sürekli kaşıkla veriyorum. Nasıl alıştıracam bilmiyorum. Birde yumurtayı neyle karıştırıp veriyosunuz. Onuda yediremedim

Kızlar benimki biberondan su içmiyor. Sürekli kaşıkla veriyorum. Nasıl alıştıracam bilmiyorum. Birde yumurtayı neyle karıştırıp veriyosunuz. Onuda yediremedim
Üzüm suyu elma suyu karışımıyla veriyorm yada ıhlamurla. Severek mi yiyor hayır Hiç birşeyi sevdiremedm sıpaya

Olur cano niye olmasin elleeine saglik dibinde kalani ayirda gene mayalarken kullanirsin su peynir isini bende dusunuyom yapta banada tarif verirsin sende tarhana varmi ev yapimi
Yok cano tarhana bebek mağazasından aldım organik yazıyo. Gençliğimde 2 kez tarhana yapmışlığım var ama ozamanlar annemgilin balkonu vardı seriyodum kurutmaya şimdi benim balkona olmaz. Peyniri deniyim sana söylerim sütü aldım da fırsatım olmadı yapmaya

Benim annem yapti cano almamis olsaydin iletiyim sana bi sekilde dicektim bahar toşa afiyet olsun ozaman peyniri merakla bekliyom

Ne cabuk kiz peynir deyince ugrastirir birgun bekler diye dusunmustum yaz haci
Yok kıı basit bişey.şimcik ben yaptığım ölçüleri yazayım sen istersen arttırır ya da azaltırsın ama bu ölçülerden iki avcunu kartopu yapar vaziyette tutunca dolduruyo içini. günlük market sütünden yaptım ben yarım litre süte kaynamaya başladığı an 125 gr yoğurt koyup karıştır biraz.sütün çeyrek ölçüsü yoğurt yeterli. Süt peynirleşmeye başlıyor sarı su verip.iyice suyunu verdiğinde 10 sn.daha kaynatıp altını kapat.bi kabın üstüne tülbent koy süz.ben kızçemin mendilini koydum.soğuyunca tülbenti sık peynirin suyu çıksın.bu kadar. Bebişe fazla geleceği için dondurucuya koycam fazlasını çıkarıp vercem bozulmuyomuş. Suyunu da ayran,yoğurtlu çorba yapıcam faydalıymış

Aa basitmis yaziyim hemen ellerine saglik cano bahar'imada vitamin olsun

tabi canm oyleymis.yonetmelik gecen sene degsmis.dogum izni bittikten sonra hesaplaniyor artik.annenin bebege bakacak olmasi da guzel.benm 1hafta kaynanam 1hafta annem bakacak arakarinda anlasacaklar.ama icim rahat degil.bebegime cok alismistm.sabah aksam birlikteydk.simdi hayata dondmkilolarimida vermeye basladm bi bakima ii oldu

Merhaba 2014 mart anneleri sizlere ve tecrübenize ihtiyacım var. Travel sistem bebek arabalarını alıpta kullananlar memnunmu acaba.bebek mart başı doğacağı için pusetsiz bebek arabası almak sizce mantıklımı nasıl yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. Chicco lite way plus travel (800)yada pusetsiz(450) almayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…