2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ayy allah kuzucugunu kucagina almayi nasip etsin bende 8 martta kucagima aldim:)canim ben travel sistem aldim casual cadillac pusetini 5 ay kullanabildim cunku oglum iri dogdu iride devam etti araba cok rahat cok konforlu amaaaaaa yaninda biri varken cunku travellarin cogu tek elle kapanmiyo ve cok agir muhtemelen yaza cikarken baston alicam puset konusundada bebek rahat ediyo kucakta tasimiyosun hast.cikista dahil hep pusette tasidik o rahat biz rahat benim fikrimi soracak olursan baston olup puseti olanlardan bakabilirsin pusetide genis olsunki uzun sure kullan

ben live plus travel sistem kullanıyorum ve çok memnunum. Bebek küçükken sana bakar şekilde gitmesi iyi oluyor. Travel sistem diğer arabalara göre oldukça hafif. Tavsiye ederim.

ben live plus travel sistem kullanıyorum ve çok memnunum. Bebek küçükken sana bakar şekilde gitmesi iyi oluyor. Travel sistem diğer arabalara göre oldukça hafif. Tavsiye ederim.
teşekkür ederim çok sağolun bende baston tipi bakıyorum pusetli fakat tereddüt ettiğim konu şu ki puset çok kullanıyormu tek bebek arabası evede ana kucağı alsam pusetede muhakkak ihtiyaç duyarmıyım

teşekkür ederim çok sağolun bende baston tipi bakıyorum pusetli fakat tereddüt ettiğim konu şu ki puset çok kullanıyormu tek bebek arabası evede ana kucağı alsam pusetede muhakkak ihtiyaç duyarmıyım
Canim bu tercih meselesi kucagindada goturwbilirsin istedigin yere gittigindede tam yatarli bebek arabasi aldiysan yatirip uyutursun ya zaten mart basi dogurucaksin yaza dogru bayag toparlicak bastonla rahat edersin

Hayrli olsun canm ins saglikli sihatli kucagina alirsin benim.kizimda 13 martta dogdu ben baby 2 go baston tam yatar bebek arabasini aldim ve gayette memnunum

b
biz ebebekten joie marka travel sistem almistk.uygun fiyati bi bak istersen.her araba bagajina sigiyor.otobuslerde falanda zorluk cekilmiyor oldukca hafif.puset ve arabayi ayri alsak bu kadar karli olmazdi.bi bak derim

Puset dediğin oto koltuğu oluyor sanırım. Bence önemli koltuk olması çünkü bebeği arabada ona yatırıyosun büyüdükçe de oturuyor.1 yaşına kadar kullanıyorsun.biz kullanıyoruz ve memnunum o olmadan olmazdı bence.kucakta bebek zor oluyor.bebek arabasına da takılıyor bizim ki ama o şekil biraz ağır oluyor tabi sürerken.biz yeni yeni geçtik bebek arabasını tek kullanmaya.ben tek başıma bebek arabasını biyerlere götürmediğim için zorluğu kolaylığı hakkında yorum yapamıcam. Evde de ana kucağı kullanıyoruz o da iyi oluyor onda uyuyordu 1-2 aya kadar öğlenleri.hayırlı olsun bebeğin.

bebeğin hayırlı olsun. benim kızım da 18 mart doğumlu. biz arabaya oto koltuğu/puset aldık. bir de tam yatan baston puset; maclaren kullanıyoruz. bence arabaya puset mutlaka lazım. güvenlik açısından çok önemli. bunu travel sistem şeklinde alabilirsin, ilk aylarda sanırım o şekilde daha rahat. ama biz 3. aydan beri rahatça baston pusetimizi kullanıyoruz ve çok hafif, çok rahat. tavsiye ederim.

Hepinize çok teşekkür ederim çok sağolun Gerçekten çok yardımcı oldunuz. Travel sistem almak daha mantıklı,deneyimleriniz için sağolun Bebişlerinizi sağlıcakla büyütün inşallah

Cnm tesekkurler bende denicem.

Haticeee aksam yapcam peyniri yarin yada pazarda tam bugday ekmegi yapicam oglusuma herseyi dogal olsun istiyom yavv bu arada instag.uzmanannem var takibe al onu super seyler paylasiyo hikayeler falan ekmek tarifinide melegimyigidim diye blog var ordan buldum

Eklentiler

• DSCN2369-vert.jpeg
    22,8 KB · Görüntüleme: 64
Tamam cano aldım takibe.ekmek makinada yapılıyosa ben yapamam makinam yok.peyniri bende sorcaktım yaptın mı diye.ben fazla peyniri buz kalıbı var ya dolapların şekilli ona koyup da koydum dondurucuya.çıkarırken nasıl olur kolay çıkar mı bilmiyorum ama bakacaz artık.

Ben şu yulafla ruşeym i merak ediyorum ya.anneler bebeklerine kullanıyorlar hep.nerde bulunur nasıl kullanılır ki acaba

Verdim canim gecen hafta sende vericeksen azla basla bi bak bakalim alerji yapcakmi bayag malzeme varya iceriginde

Tmm cnm saol.azcik bi deneyim bakim.bide dr corbasina bir yemek kasigi kuzu kiymasi koy dedi.danada olabilir ama kuzu daha iyi dedi.bizim oglan begenmedi sen ne koyuyosun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…