2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ekledim haci ama baska foto yuklemek istedigimde bulamiyor busefer amannn neysee gordumya seni ve kizceyi tmmdir cok kanim kaynadi kiz sana topragiz biraz aslinda benim annem duzceli:)
He iyi kız hemşo sayılırız düzce bize 1 saat giderken geçiyoz hep.he ben öyle asortik neyim değilim halk insanıyım :KK48: Şimdi ilk yoğurt denememi yapıyorum bakalım yarına nasıl olcak.gerçi 1 gün ellenmiyo dimi dolaba koyunca

He iyi kız hemşo sayılırız düzce bize 1 saat giderken geçiyoz hep.he ben öyle asortik neyim değilim halk insanıyım :KK48: Şimdi ilk yoğurt denememi yapıyorum bakalım yarına nasıl olcak.gerçi 1 gün ellenmiyo dimi dolaba koyunca
Canimmm gunaydinn dun gece msyaladinya sabah dolaba koymussundur aksam ustu verebilirsin

Tünaydın cano.8 saat mayaladım öyle yazıyodu nette.dolaba koydum akşam vermeyi düşünüyodum bende ama ne kadar vercem bilmiyorum bakacaz artık
He cano bu arada vermeyi planladigin zamandan1 saat once falan cikar dolaptan az bisey isinsin gun gectikce cogalt verecegin miktari suan burak bebek kasigi ile 10 kasik yiyodur ortalama yogurt asigi benimki sende duruma gore cogalt coj faydali sever insallah bide ben sade yemesibden yanayim baska seyler katip bozmuyorum tadini sade yediremem sobra..

He cano bu arada vermeyi planladigin zamandan1 saat once falan cikar dolaptan az bisey isinsin gun gectikce cogalt verecegin miktari suan burak bebek kasigi ile 10 kasik yiyodur ortalama yogurt asigi benimki sende duruma gore cogalt coj faydali sever insallah bide ben sade yemesibden yanayim baska seyler katip bozmuyorum tadini sade yediremem sobra..
Aynen bende sade denicem cano saol

slm kızlar

bebişlerinize ek gıda olarak neler veriyorsunuz ve sıklıkla veriyorsunuz

biz 18 mart doğumluyuz yeni yeni başladık ek gıdaya...

slm kızlar

bebişlerinize ek gıda olarak neler veriyorsunuz ve sıklıkla veriyorsunuz

biz 18 mart doğumluyuz yeni yeni başladık ek gıdaya...
Bizde 17 mart doğumluyuz ben daha alışamadım ek gıda olayına.gerçi dr anne sütü ağırlıklı olcak dedi biraz da ondan rahatım.bi kaç gündür azcık veriyorum mesela 1 saat önce yatıcak diye 2 tatlı kaşığı falan yoğurt verdim emzirdim uyuyo şimdi.öğlen azcık fasülye haşlayıp vermiştim.ondan önceki günlerde yine öğlen havuç,patates haşlayıp verdim.yarın bikaç sebzeyi karıştırıp vermeyi düşünüyorum.daha kahvaltıya başlamadım ama peynir yapıcam onu vericem inşallah yumurtayla falan.takılıyorum yani öyle :KK48:

X