2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

:)) durumlar aynı bir fark yok doğru diyorsun. ya bizimki kalkmaya çalışıyor da ondan sordum giydirmeyi nasıl yapıyorsun havalar bi öle bi böle terliyor üstünü değiştiriyorum ince giydiriyorum bu seferde bacakları soğuk oluyor kararını bulamıyorum sanırım. birde banyo sonrası kafasına şapka takıyormusunnuz

Ay canim ayni sorun bizzdede var ya nasil gidirecegimi bilemiyorum yarim kollu giydiremiyorum hep uzun kollu ve uzun donlar giyiyoruz:) disarisi cok sicak ama evler oyle aman aman degil

Bizim buralar cok sicak 40 derece !!!😲😲 Evimde cok sicak ben ogluma alttan kolsuz atlet ustune sortlu tulum ayagina corap giydiriyodum. Aynen sirti cok terliyodu surekli bez koyuyodum sonra oglum sicaktan isilik oldu kabardi tulumu da cikardim sadece kolsuz citcitliyla geziyo bide corap tabi. Simdi cok rahat ne terliyo ne de usuyo hemen gecti kizarikliklar da. Bide benim oglum cok hapsurur ona ragmen boyle giydiriyorum. Kademe kademe azaltmak lazim kiyafeti uzun kolludan birden en ince yazlik kiyafete gecince hemen usuyolar.sapka da kullanmiyorum banyodan sonra bornozu giydiriyorum biraz kucagimda kurutuyorum bekliyorum okadar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay canim ayni sorun bizzdede var ya nasil gidirecegimi bilemiyorum yarim kollu giydiremiyorum hep uzun kollu ve uzun donlar giyiyoruz:) disarisi cok sicak ama evler oyle aman aman degil

aynen dışarsı sıcak ama evler daha serin gerçi ben ev havalansın diye açıyorum camları üzerine de içine sıfır kollu atlet tarzı üstüne kısa kollu çıtçıtlı badiler altına da hava serinse uzun patikli veya patiksiz alt hava sıcaksa şort ben şort giyiyorsam onada giydiriyorum kısacası. uyurken üstüne ince battaniye seriyorum gerçi üstünde durmuyor. ya burdakilerin çoğu ek besine başlamışlar benim dokktor bişi demedi

Ya ben biraz pimpirikliyim galiba valla altina patikli bi pijama onunda ustune bi pantolonngiydiriyorum ama neden yapiyorum....altina patikli giydirmesem patiksiz olan siyriliyor corabinda ustune cikiyor bacaklari acikta kaliyor usumesin diye yapiyom

Ha bide kizlar simdi ben bebisime meyve tattirmak istiyom ilk olacak bu acaba once sebzemi tattirsamki bilemedim sebze versem hangisini ve nasil vereyim meyve versem hangisini nasil vereyim ayyy cok heycanliyim bebisim buyumuste anasinin sutunden baska seyler yiycekmis:))

bende kocaelide oturuyorum buralarda sıcak baya ama dün mesela öğle sonrası rüzgarlandı ne giydireceğimi şaşırdım.bende içine kolsuz üstüne kısa kollu şortlu tulum giydirdim çorap tabi ama bacakları soğuk üşüyor mu acaba diye takılıyorum işte. geceleri gene alt takıyorum patikli patiksiz.banyo sonrası şapka takıyorum 1-2 saat gene böle giydiriyorum ama alt takıyorum gene. banyo sonrası hemen giydiriyorum kurulayıp aslında havalar sıcak ama işte anne olunca aman diyorsun bişi olmasın sakınıyosun herşeyden işte :))

Ya ben biraz pimpirikliyim galiba valla altina patikli bi pijama onunda ustune bi pantolonngiydiriyorum ama neden yapiyorum....altina patikli giydirmesem patiksiz olan siyriliyor corabinda ustune cikiyor bacaklari acikta kaliyor usumesin diye yapiyom

nerede yaşıyorsun ki havalar sıcak burada ama orası farklı olabilir bende senin gibiydim ama değiştim çocukta rahatadı yavaş yavaş azalt üstünü çocuk isilik olur gene sen bilirsin annesi sensin

Ek gıda için erken değil mi? Ilk 6 ay sadece anne sütü deniyor hep.doktor tavsiyesi olmadan vermemek daha doğru bence.kusması için ilaç kullanıyorduk su yada süte karıştırılarak yapılıyor suyla veriyordum önce bebeğim daha çok kustu.2 gündür sütüme karıştırıyorum azaldı. Doktor bişeyleri vermeye başla demeden başlamayı düşünmüyorum açıkçası.zaten ömür boyu yiyecek gıdalardan.anne sütü gibi bi nimet yok suan onlar için.

Balik yagi kullaniyorum arada. Bende basliyim olmazsa malt hapina ama herkes kullanabilir mi acaba bi zarari varmidir ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba benimde ilk başta azdı sütüm sonra still tee anason çayı içtim dereotu demet demt yedim bulgur pilavı da . şimdilerde de hurma yiyiyorum kilo kilo yedim eşim her hafta alıyr pazardan baya iyi geldi öneririm. bide milkway diye bi içecek var elmalı ve üzümlü iki çeşit 6 tane felan içtim oda baya işe yaradı tadını sormayın bence pek güzel değil ama bebeğim için içtim valla. en önemlisi de bolbol su içtim hala da içiyorum. birde kuruyemiş tabi yanında dursun gün boyu git gel ye hem susatıyor hem kaliteleştiriyor sütünü ben bunları yaptım denemek isteyene... :))

bizim ev disaridan 10 derece serin yani 28-29 derece falan tak kat kisa kol, bacaksiz body giydiriyorm onda bile terliyo bence cok kaln giydiriyosun havalar cok isindi yazik isilik olur sonra

Kizlar ilk dogdugunda dr.oda sicakligi 24-26 d.
Arasi olsun usumez dedi suan zaten disarisi
29 derece giydirmeyin okadar terlemesi daha sakincali
Ben dogdugundan beri kaloriferli evde alttan citcitli ve
Bi tulum giydirdim dustan sonra sapkada takmadim
Istemedi zaten kisik ayarda kurutm.mak.kuruttum
simdi ise koca gun ve gecede
Sifir kollu Alttan citcitlila duruyor burnuna bakiyom
Soguksa mudahale ediyom dr.ole demisti
cok sukur ne burnu akti ne hasta oldu ter asil
Hastaliga davetiye

ben havalar ısındığından beri kısa kollu giydiriyorum. ilk bir haftasında atlet giydirdim içine sonra onu da çıkarttım. altına bazen şort, bazen ince penye taytları var onları giydiriyorum. vazgeçmediğim tek şey çorap :) o da çıkarıyorum aslında gün içinde ama uzun tutmuyorum yine giydiriyorum. şapka hiç takmadı ilk ay banyodan sonra sadece. şimdi de banyodan sonra kurutma makinesiyle uzaktan kurutuyoruz, hem hoşuna gidiyo hem de her yeri tam kuruyor. bence kalın giydirmeyin. ben 2. ay kontrolünde doktora giderken külotlu çorap üstüne tulum giydirdim diye doktor laf etti bi sürü. sen ne giyiyorsan öyle giysin o da çorap fazla dedi. zaten tek o gün giydirmiştim hava kapalı diye bi daha da giydirmedim. unutmayın nasıl alışırsa ileride öyle isteyecek. sıcağa alışırsa çabuk hastalanır en ufak soğukta.

Kizlar bebeigimin kaslarinin ucunda hafif kizarik ve pul pul bisi war sizce doktora godeyimmi

Yok canim ya konak gibi degil sağlık ocagnda doktora sordum opmekden olmus olabilir dio alerji dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…