2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kızlar oglum 2 mart dogumlu dün armut verdim yemeklerin suyundan veryorum 1 çay kaşıgı dün ama armutu 5 6 kaşık verdim emziriyorumda

benimki de 3 mart dogumlu daha anne sutu disinda bisey vermedm persembe kontrolumuz var doktora sorucam bakalm ne dicek

yok cnm bsy olmaz bn de meyvelerden baslicam yavastan sonra kolay oluyomus ek gidaya gecis

Kizlar dr.tam 4 u doldurdunda baslicsz dedi tattirmaya
Yani ben 8 temmuzda baslicsm dr.6.aya kadar
Yaz sebze ve meyvelerini tatsin ve alerji durumu
Varmi diye bakalim dedi 6.ayda rahatca herseyi tanir halde
Normal beslenmeye gecer dedi anlattigi suncelikle mevsim meyvesi
Sebzesi olucak ve baslangici sebzeyle yap dedi meyve tatli
Oldugu icin sebzeyi reddeder dedi 3 gun oglen ayni
Seyi tattiricam alerji yapiyomu diye sonra baska biseyi
3 gun mesela ornek havucu hasla iyice catalca ez az z.yag
Koy pure olsun 1.gun 1 bebek kasik 2.gun 2 bole 3 gun
Blender yok ve kasikla su ver dedi.YASAKLAR..inek sutu
Yumurta beyazi.bal.ispanak.patlican.cilek.kivi.ananas.tuz
Seker.salca

hangi sebzeleri verebiliriz peki

Hepsini karıştırp vermeyi 6 aylıkken yapcaz bunları denedikten snra efer hepsini verirsek neye alerji oldugunu bilemeyiz

Bügünde elma vercem bakalım ama fazla vermeyi düşnmüyorm çevremdeki herkes alışırsa emmez diyo ebemde doktorumda dedi aynısını

Anaaamm kizlar siz ciddi ciddi ek gidaya gecise gecmissiniz:) bizim dorduncu ayimiz iki hafta sonra bitecek bem dun korka korka diline karpuz degirdim...ciddi ciddi sebze felan tattiralimmi yahu bide benim bebisim battaniyesini tisortunu felan kavriyor eliyle ama ben bisey uzatinca tutmuyor sizinkiler ne alemde

He bide 3 gun ev yapimi yogurt denicez mesela
Havuc ve kabsk alerji yapmadi diyelim ikisini
Karistirip pure yapabilirmisiz zaten hepsi tadimlik
2 ay boyunca asil 6.ayda normal yeme duzeni olcak

Ek gıda olayını pek anlayamıyorum nasıl verilecek gıdalar? 1 hafta boyunca aynı şeyleri deniceksin önce falan diyorlar.örnek verebilecek olan var m?

Bi dakka simdi kimimizin bebisi dort ayi bitirdi kimi bir iki haftaya bitirecek...ek gidayi once tattirarak baslaticaz...buraya kadar tamam...ilk olarak ne tattiralim ne kadar tattiralim nasil tattiralim sonra nasil devam edelim..:)

ya arkadaslar benm kiz da 5 martta dogdu simdi 5160 gram kilosu az zaten 2590 gram dogdu. fantomalt kullansam ise yarar mi? mama ile besleniyor ama yine de ayda 600 gram anca aliyor ek gisaya baaladk ufak ufak daha etkisini gormedm tabi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bi dakka simdi kimimizin bebisi dort ayi bitirdi kimi bir iki haftaya bitirecek...ek gidayi once tattirarak baslaticaz...buraya kadar tamam...ilk olarak ne tattiralim ne kadar tattiralim nasil tattiralim sonra nasil devam edelim..:)

yukarida esragokhan paylasmisti cnm ornek olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…