2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
merhabaalar kontrolden geldik simdi. Oncelikle boy kilodan bahsedeyim. 600 gr almis 7600 gr. boyu 63 cm, bas cevresi 43 cm. Kilo az almis onceki aylara gore bir kilo aliyodu en az ama hareketlendigi icin normal dedi. Gelisimi gayet iyi meraklanmayin dedi. Su vereyim mi dedim verebilirsin dedi. Ek gidaya gelince 5 aylik olunca tattiralim yavas yavas dedi. Bir de yukarida bahsedilmis cildinde egzama cikti hipokort verdi bir de biodermanin urunlerini tavsiye etti. Mustela kullaniyodum pek ise yaramadi. Oturtmayin 5.5 aylik olunca destekli oturtucaz dedi. Gelismeler boylee

Hoş geldin Kızım da 3. Ay kontrolde 440 gr almıştı acaba bu aylarda böyle mi oluyo ki kilo alımı.bende çok üzülmüştüm.inşallah bu ay fazla alır biraz,mamaya başlamak istemiyorum hiç.Allah sağlık versin.

Evet anladim o azaman bu ay yapilmayacak cunku dorduncu ay asimiz var olmazsa ben hatirlatirim onlara...sagol canim

bebişi 500 gr 600 gr alanlar halinize şükredin yeni doktordan geldik bebeğim sadece 100 gr almış 6400 şu an boyu maşallah 4cm uzamış 67 olmuş...geçtimiz günlerde idrarı kahverengi ide bugün ise baktım pembemsi bi renk doktor bebeğin çok susuz kalmış dedi artık su vercem arkadaşlar aşırı sinirim bozuldu artık mama başlıcaz mecbur dedi ...o da bebeğimde inek sütü alerjisi olduğundan tadı iğrenç bi mama verdi umarım beğenir dedi alerji damlası konak için jel falan verdi anlıcanız kızlar halinize şükredinde oturun

Canim uzme kendini ben dogdugundan beri
Meme mama olarak besliyom dogdugunda
Yapisti mememe sutte geldi ama yetmedi
Sarilik baslangici olunca ve oglum surekli aglayinca
Verdik mamayi zaten benim ole goguslerimde sismedi
Sut dolmadi simdilerde iyice kesildi artik bende tek mamaya dondum
Allahtan ek besinlere gecicez ordan alicak gerekli vitamini
napalim bukadar ay bile emdigine sukur. alerji icinde sukurki o tarz
Mamalar var artik hersey yoluna gircek hayirlisiyla

Hanimlar bebisleriniz kilo almadi diye uzulmeyin sagliklari yerinde cok sukur hepsinin. Ben bu ay kilo almasa bile sorun etmem yoksa hakikaten bu gidisle koca adam gibi olurlar😲 gecen bizde 5 yasindaki kuzenim tartildi 15,5 kiloydu yani ona gore hesap edin artik nekadar az kilo alicaklar. Birde ben universite hastanesinde bi prof dr a goturmustum oglumu o kilo almasina cok özenmeyin obez nesiller olmasinlar ilerde dedi. Dogru soyluyo bencede 👶👶

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bu kadar kilo bebiş konularının içinde ben bişeyden bahsedicem.eşlerinizle aranız nasıl?bizim işler çok kötü gidiyor bu bebeği eşim çok istedi ben var çoçuğumuz yeter diyodum ama o çok ısrar etti neticede Allah verdi çok şükür evladımız oldu gelelim asıl meseleye hamile kaldıktan sonra eşim gereksiz bir korkuyla benden cinsel anlamda hep uzak durdu.ama duygusal olarak çok iyiyiz prensesler gibi baktı bana sağolsun üstüme titredi neyse doğum oldu kırkgünde bitti olan oldu ama tam bi facia.ne onda bişey var ne bende .doktorumla konuştum prolaktin hormonu isteksizlik yapar bi dur kendinezaman ver çok büyük şeyler değişti hayatında kolay değil dedi .iyi bakalım zamana bıraktık ama ne bırakış arkadaş gibi yaşıyoz evde. Bu arada bebeğim çok huysuz ayrı odalarda kalıyoruz mecbur.sonraki denemelerimizde aynaydı eşimde hiç ilgi yok tabi sadece yatak odasında ben zaten bitik ama aramızçok iyi aşkımlar cansunlar havada uçuyor birbirimizi hiç kırmıyoruz kavga etmiyoruz eşim bebeğe ölüyor aşık resmen devamlı bakıyor falan. Ama yatak odamız felaket kızlar ne yaocaamı bilmiyorum sorunum çok ilginç birbiriyle çok iyi anlaşan birbirini çok seven bir çiftiz ama beraberliğimiz çok sönük tutku yok kulağımız habire bebeğin sesinde konsantre sıfır allahım kafayı yedim çok üzülüyorum böyle ne olacak geçecekmi bu günler

saol canım ya...

valla aynı vaziyetteyiz..durum vahim bizde işin kötü tarafı bizde bebişe bakmada yok sevmeden sevmeye... :) ben kızımdada böyle olmuştuk düzeldi sonra bu da düzelir takma

Alsana deryatos:13:
Kiz bizimkide bu ay 650 gr.almis zaten yavaslicak
Dedi dr.heray 1 kg.alsa seni gecer ogluskon
Biz sali basliyoz tattirmalaraa

hoşbuldum hacı ve bacı yaa normal aslında bu ay ortalama 400-500 alırlar ama 1 kilo alan nadir vakalar da var onlardan biri olurum belki sağlık ocağında bana madalya takarlar havai fişek patlatırlar aferin annesiler havalarda uçuşur dedim ama olmadı neyse canımız sağolsun sağlıklıyız ya çok şükür..

aşk olsun bari bunu koysaydın;; yada bunu ; :13: olmadı bunu;

Ayni durumdayiz canim. Ben ilkinde de emzirdigim sure zarfinda bahsettigin durumdaydim

bizde de sizdeki durumun tam tersi var canım. ben doğum yaptığım günden beri eşim bana çok fazla bağırmaya başladı, eskiden bir kere bile sesini yükseltmemişti 2 yıllık evliyiz . geçen gün en sonunda Allah canımı alsın da sen de kurtul dedim çok ağladım. zaten her gün ağlıyorum çok değişti çünkü. Allah içimi biliyor seviyorum hala eskisi gibi, belki o da sseviyordur ama bilmyorum biz bi türlü 4 aydır iletişime geçemedik birbirimizi hiç anlamadık Allah sonumuzu hayır etsin.. ama hata bende de var hiç susmadım o bağırdıysa bende bağırdım bir kere bile alttan almadım . umarım düzelir herşey çok yıprandım şu 4ay bana sanki 4 yıl gibi geldi.. artık aşkım bile demiyor çok komik ama hacı diyor bana :)) duy esra duy artık bende bir hacıyım :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…