2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Yok olmadı görümcem doktor o söyledi bügünde biraz huzursuzdu acaba ondanmı diye aklıma takıldı :/

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar bebenize su veriyomusunuz? bizim bücürün bu ara özellikle sabahları idrarı kahverengi çok kokuyo sabaha kadar çok huzursuz etrafımdakiler su ver bu çocuk susuz kalacak diyo 2 gün sonra kontrole gidecez ama sizin bi bilginiz varmı acaba?

kızlar bebenize su veriyomusunuz? bizim bücürün bu ara özellikle sabahları idrarı kahverengi çok kokuyo sabaha kadar çok huzursuz etrafımdakiler su ver bu çocuk susuz kalacak diyo 2 gün sonra kontrole gidecez ama sizin bi bilginiz varmı acaba?

Evet canım bildiğim kadarıyla susuz kalınca idrar rengi koyulaşıyor. Ben arada veriyorum azcık havalar çok sıcak çünkü biz bile nasıl susuyorz bebeğim terlediği zamanlar bir iki kaşık veriyorm zararı olmaz ki suyun kaynatıp verince. Dr a sorduktan sonra sonucu paylasırsan sevinirim bizim gitmemize daha 2 hafta var :)

:)) tam reis ya bizi gulme krizlerine sokuyor
Maymun etti karsisinda kafayi yiyip halay cekmislimizde
Vardir ya gece uykusuna allahtan
Gec yatmiyo 9.30 en gecte yataga yatiriyoz
Uyku akiyo gozunden biz ninni soledikce guluyor
Sonra bakti yuz yok aglamaya basliyor o direniyo
Biz direniyoz sonunda uyuyor ya beni sicak
Mahvetiyor nefret ediyom yaz ayindan burakla
Debelendikce akiyo terler cam acamiyoz caddeye yakin
Oturuyoz cafe dolu helede simdi iftar saati kahkalar girla
Burak aciyo hemen gozlerini Saydiriyom milletee
hadi cami acik biraktik
Diyelim bu seferde sabaha karsi soguk oluyor burak ortunmey
Sevmiyorr amannn...

valla sizin sorunlar büyükmüş beni aşar :KK1: bizim de üst kat komşu çok ses yapıyor tam 5 tane çocuğu var :KK53: ben papaz olmak istemiyorum gidip konuşacam da sabrediyorum bakalaım ama sizinki zor valla cadde üzeri evim olsun hiç istemezdim.. geçen gün uyutamadım bir saat uğraştım tık yok mertte, eşime dedim git nolur bide sen dene uyutmayı dedim. gitti 10dk sonra geldi uyuttum ama bi sorun var sanki dedi , ne dedim, gözleri açık kaldı dedi :KK9: 10 dk boyunca gözleri yarı açık bakmış benim koca da uyuttu sanmış bi gittim ki gülüyor bak uyumadım daha çok uğraşırsınız der gibi :KK52: böyle böyle büyüyecekler işte ne yapalım annelerimizin değerini daha çok anlıyoruz çocuk büyütmek gerçekten çok zormuş, bazen eşime diyorum sen evde çocuğa bak da ben gidip çalışayım diye :KK1:

Cnm ben veriyorum 4-5cay kasigi.bu arada sadece emziriyomusun

Evet canım bildiğim kadarıyla susuz kalınca idrar rengi koyulaşıyor. Ben arada veriyorum azcık havalar çok sıcak çünkü biz bile nasıl susuyorz bebeğim terlediği zamanlar bir iki kaşık veriyorm zararı olmaz ki suyun kaynatıp verince. Dr a sorduktan sonra sonucu paylasırsan sevinirim bizim gitmemize daha 2 hafta var :)

Bende vermek istiyorum ama daha vermedim. Bugün doktora gideceğiz, sorucam. Haber veririm sizlere

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar simdi 4.ay asimizi olduk.demir ilaci verdi.bu ay 500 gr almis moralim bozuldu.ama hemsire nornal dedi.7.800 gr oglum.sizin bebisler kac kilo.ve kac kilo aldilar.

valla sizin sorunlar büyükmüş beni aşar :KK1: bizim de üst kat komşu çok ses yapıyor tam 5 tane çocuğu var :KK53: ben papaz olmak istemiyorum gidip konuşacam da sabrediyorum bakalaım ama sizinki zor valla cadde üzeri evim olsun hiç istemezdim.. geçen gün uyutamadım bir saat uğraştım tık yok mertte, eşime dedim git nolur bide sen dene uyutmayı dedim. gitti 10dk sonra geldi uyuttum ama bi sorun var sanki dedi , ne dedim, gözleri açık kaldı dedi :KK9: 10 dk boyunca gözleri yarı açık bakmış benim koca da uyuttu sanmış bi gittim ki gülüyor bak uyumadım daha çok uğraşırsınız der gibi :KK52: böyle böyle büyüyecekler işte ne yapalım annelerimizin değerini daha çok anlıyoruz çocuk büyütmek gerçekten çok zormuş, bazen eşime diyorum sen evde çocuğa bak da ben gidip çalışayım diye :KK1:

:)) ay aynen valla is bulucam dedim bende esime
Sen otur oglunla ya evin konumu icin almistik
Zamaninda hersey elimizin altinda semt guzelde
Bir cocugumuz oldugunda ne olacagini dusunmemisiz:)
Neyse onada aksam cozum bulduk arka odaya koyduk
Onden cam actik rahatladik 5 senrlik evimizi yeni kesfediyoruz
Hey gidi hey otur gece uykun gelince gec odana kitap oku
Sabah kalk askimm kahvaltida omlet yapiyimmi peki meyva suyu?
Simdi bir parca ekmek biraz peynir yallahh:))bu arada sen cocuklari sıkistir
Bi ara tehdit et :))bizim alt kattakinin cocugu
Kocami cocuk polisi saniyorr:))))ya bu ara burak yan uyumak
Istiyor yan koyuyom kafasini gomuyor arada ben o oyleyken
Hayatta uyuyamam gece onune arkasina yastik
Koydum bu seferde sirt usttu donememis diye bagirdii
Hadi bakalim hayirli isler haci

Kızlar oglum 2 mart dogumlu dün armut verdim yemeklerin suyundan veryorum 1 çay kaşıgı dün ama armutu 5 6 kaşık verdim emziriyorumda

Arkadaslar agustos sonu işe başlıyorum bebeğim 5.5 aylık olacak o zaman
şimdiden üzüntü sardı içimi
bebeğim bana çok alıştı
ortalıkta beni görmez ise ağlıyor
başkası uyutmaya çalış sa ağlıyor
Bakici bakacak bebeğe Umarım kolay atlatiriz bu süreci
Travma geçirecek diye korkuyorum

Ben gün için de ayağımda sallıyorum gece oluncada emziriyorum ve uyanık bi vaziyette beşiğe koyup sallıyorum bazende memede uyuyor bi düzenimiz yok yani nasıl denk gelirse ana banyo yaptırıp uyutmak daha kolay oluyor hemen uykuya dalıyor

Kızlar 12 Mart'ta doğum yapan varmı acep merak ettim :)

X