2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

cnm biz şimdi 4 aylık olduk, 3,5 aylıkken aynı anlattıkların gibi oldu çok sıkıntılara girmiştim 5-6 gün sürdü zorla emziriyordum, normalde saat başı emerdi oğlum, o 5-6 gün 3-4 saatte zorla birkaç yudum alırdı bas bas bağırırdı emmezdi bi daha. şükür düzeldi sonra

dambil ne kız :26:ben 40 kilo ile hamileliğe başladım şimdi 45 kiloyum off Allahım kilo almam lazım :108:

Ayy derya napcan kiloyu allah askina
Ne begensen guzel durmuyoo ben babalar gibi
Kilo aldim 65 le basladim 83 le doguma girdim
Dogumdan cikinca 5 kilo gitmistisimdi 70
Kiloyum mutsuzun kalcali hatunum off

merhaba istanbulcum , ben eldivenleri 2,5 aylıkken çıkardım, demekki benim oğlan biraz tostos yavaş öğrendiğine göre sevindim kayseride olmana yakalamışken sorayım o zaman bebişini nasıl giydiriyorsun evde dışarıda ve uyurken? güneş görmesi iyi olmuş miniğinin, mutlu olmuştur yavrucak biz iki kere gittik doğum yaptığım hastanede erciyes kartalda remzi uğraşa canım ama bir daha götürecek olursam tekden de isa beye iyi diyorlar ona götüreceğiz. sen hangisine götürüyorsun? acile götürdük bi kaç kere de ama fakültenin çocuk aciline götürdük

Kızlar bugün biraz eksiklerimiz vardı hemde gezelim dedik büyük kızıda aldım avmde gezdik biraz bi kahve içtim öle bi iyi geldi .sonra kızlar arabama bindim eve geldim bebişi arabasını koydum saplarınada poşetleri astım.tam kapının şifresini giriyordum açmak için ne olduğunu anlamadım arabanın kollarındaki poşetler ağır geldi ve araba öne doğru devrildi.bu ara bi baktım ne görim bebek hoop aşağı kaydı ve düştüüüüü.allahım hemen aldım güvenlikçi filan koştu geldi herkes bi toplandı çoçuk ağladı ama hemen sustu .kızlar şimdide iyi bi sıkıntısı görünmüyor sma benim içim içimi yedi eşime diyemiyorum öldürür beni doktora filan götürelim diye napayım bana bi akıl verin bide uyarmak istedim aman kızlar ne olur dikkat edin allahım elim aydım boşandı k sanattır çoçuğunun gözüne bakıyorum

Ya aldim bu ipide heryere carpiyo meret
Ben normal lastik alip sandalyelere gecirip
Ucgen oynuyomusun yada alman 10.9.8:)))))))

Ayy derya napcan kiloyu allah askina
Ne begensen guzel durmuyoo ben babalar gibi
Kilo aldim 65 le basladim 83 le doguma girdim
Dogumdan cikinca 5 kilo gitmistisimdi 70
Kiloyum mutsuzun kalcali hatunum off

ayy bak birşey anlatayım gül akşam akşam. geçen gün zil çaldı açtım kapıyı, 20 yaşlarında bi kız yani benden küçük ben 25 im. kanserle savaş derneğinden geliyormuş yardım toplamak için. canım annenle görüşebilir miyim çağırırmısın dedi. bu evin sahibi benim dedim inanmadı. canım hadi bak işim var görüşebileceğim birini çağır büyük birini çağır dedi, valla benim evin sahibi dedim hatta çocuğum bile var dedim kız bi şok geçirdi yaşımı falan sordu kilosuzluk da iyi biyşey değil cocuk gibi görünüyorum bana da yakışmıyor hiçbirşey, en iyisi biz seninle ameliyat masasına yatalım senden alıp bana versinler

Ayy canim gecmis olsun yaa suanda sikintisi
Olsa biyeri aciyi olsa cok aglar ilk dustugu anda
Korktugu icin aglamistir bide biyerini carptimi
Gordunmu

:)) ay allah yaa teklifine varimmm

canım benim geçmiş olsun inşallah yokturdur bi sorunu. benim bi tanıdığım da 3 aylıkken pusetten düşürdü bebeğini acile gittiler röntgen çektirdiler hiçbirşey çıkmadı çok şükür. o da azıcık ağlayıp susmuş hemen. o da korkudandır belki. içine sinmeyecekse git doktora ama birşey olsa bebişin ağlardı.

Of eşim yarın şehir dışında yarın götirim bari o duymadan of ya geçen çoçuğunu düşürmüş birilerini görmüştüm bebek arabasından kızmıştım bi çoçuğa sahip çıkamamışlar diye aynı şey başıma geldi kızlar bişeyi kınamayın bu hayatta Allah insanın başına yazıyor

Gotur canim sen ya hem icin rahat eder
Aglamiyosa biseyi yoktur normalde en basiti
Sicaklayinca bile basiyolar cigligi agrisi acisi
Olsa susturamazsin tekrar gecmis olsun

Ne güzel ya bende hamilelikten önceki halime dönmek istiyorum.46 yla başladım şimdi 54 üm.daha 8 kilo fazlam var.valla bana yakışıyodu ya 46 kiloyken kıyafetler.asıl şimdi yakıştıramıyorum nasıl becerdin de almadın kilo bravo.ben 18 kilo almıştım

Son düzenleme:
Kızlar merhaba hepinize..Bu aralar Mart bebişlerine nazar değiyor galiba..Biz de prensesimizi düşürdük Pazar günü..Büyük kızımızın bale gösterisi vardı.Maaile oraya gittik, hani şu sinema merdivenleri var ya onun gibi basamakları vardı salonun..Bebeğim gürültü kalabalık demeden mışıl mışıl uyuyordu..Babası da ana kucağında taşıyordu onu..Sonra ne olduysa eşim arkaya ablasına doğru döndü, bir anda yere bişey düştü ve birkaç basamak yuvarlandı..Herhalde poşet dedim, bebiş olamaz..Sonra baktım sarı bişey, ee biz de sarı giydirdik bugün tombiki..Sonra bir ağlama duydum ve koşturdum o tarafa..Eşimin üzerine atlayacaktım nerdeyse, o da şoka girdi ama sakinleşemedim bir türlü..Aldım bebeği emzirmeye çalıştım emmedi önce..Sonra okşadım sevdim emdi neyse..Bir baktım ki burnunun ve kafasının sağ tarafı şişmiş, merdivenin köşesine denk gelmiş belli ki..Gösteri boyunca ufaklığa diktim gözlerimi, bir yandan ağladım bir yandan büyük kızımı izledim..Sonra koşturduk acıbadem maslak'a..Orda bir travmatoloji uzmanı varmış..Süper bir doktordu gerçekten..Bizim ki muayene boyunca kıkır kıkırdı..Gören ben düştüm zanneder..Neyse 2 saat izledik hastane de, gülüyor, kolunu bacağımı kaldırıyor, emiyor da..Doktor bu bebişe röntgen çektirmeye kıyamam, eve gidin dedi..Zaten çok pozitif bir bebek, huysuzlanırsa hemen getirin dedi..Allah'a şükür bişeycik olmadı kızlar, morluklar 3-4 güne geçti..Biz de hemen kurban kesip mevlüt okuttuk..Allah yavrumuzu bize bağışladı çok şükür..Kimse evlat acısıyla sınanmasın inşallah..

Selam baloncuk,dısarı cıktıgımızda cıtcıtlı badı altına bazen sort bazen penye pijama havaya gore ve altına corap.atlet vb giydirmiyorum tek kat ama battaniye alıyorum rüzgar oluyor arabadan çıkardıgım zaman terli oluyor bazen o zaman battaniye işe yarıyor.ben cahit beyde dogum yaptım ama remzi ugrasa göturdum bir sefer sonrasında birkaç dr degıştırdım en son dunyada mehmet medikoğluna gidiyorum ama ahmet kamalı ve ahmet hasözer e de iyi diyorllar onlarda sıra cok fazla oldugundan gitmedim daha.acilde en iyi yer neresi sence?bugun ası olduk basında bekliyorum sürekli ses cıkartarak uyuyor atesi cok degıl ama korkuyorum

Evde de aynı sekilde giydiriyorum evim sıcak oluyor genelde.uyurken üzerine ince bir battaniye örtüyorum ama üstünü acıyor sürekli.uyku tulumu kışlık.penye uyku tulumu var mı bilmiyorum yoksa battaniyeden diktirmeyi düşünüyorum. benim uykum agır pek uyanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…