2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Kızım dünkü kontrolde kilo alamamış 440 gr almış çıktı.doktor gaviscon verdi kusması çok dedim,ondan alamamıştım belki dedi.akşam başladım ilaca inşallah şifa olur baya canım sıkıldı çünkü.siz ne kadar kullandınız ilacı? İçinde 1 hafta kullandığınızda düzelme olmazsa doktora danışın diyor.bizim doktor bişey demedi de süresiyle ilgili:44:

:)))) ayy ne biliyim ya vardir bende ole ilginc fikirler
Bende yatay vaziyet tutuyom artik dik tutmaktan kol
Kalmadi valla oturduyom kayik sekilde ya bu arada
Senin isim neydi

Kizlar bebisim 3 4 gundur nasil.guluooo kikir kikir ay cok tatli yaaa bildiginnkahkaha atio cok hosuma gitti wallaaa sabah uyanmis kendi kendine konusuo ellerini kaldirip cok dikkatli ellerini inceliyor

Canim cok telas yapma zaten bu aydaki kafa tutma dedigimiz sey oyle senin benim gibi degilki biraz dim tutar sarhos gibi salla sallar sonra pit diye duser tekrar kalkar felan yani...yoksa hicmi tutamiyor ilk gunlerdeki gibimi

benimki de aynen tarif ettigin kadar tutabiliyo yorulunca pit dusuyo asagi :)

Kizlar bebisim 3 4 gundur nasil.guluooo kikir kikir ay cok tatli yaaa bildiginnkahkaha atio cok hosuma gitti wallaaa sabah uyanmis kendi kendine konusuo ellerini kaldirip cok dikkatli ellerini inceliyor

:))) ayy sesli kahksha atmasini dott gozle bekliyom
Agiz bi karis acikta sesli drgil bu arafa dogum tarihi nedir
Malum bikac gunde bile degisik marifetler sergiliyolar

Canim cok telas yapma zaten bu aydaki kafa tutma dedigimiz sey oyle senin benim gibi degilki biraz dim tutar sarhos gibi salla sallar sonra pit diye duser tekrar kalkar felan yani...yoksa hicmi tutamiyor ilk gunlerdeki gibimi

yok hiç tutamama değil yüzü koyun yatarken kaldırıyor kafayı benim ve çevremde 10 gün ara olan bebekler hep tutunca korktum umarım düzelir ilk bebek hiçbirşey bilmemek çok kötü....

Kizlar ip aldim sayacli ip atlicam evde
Yarin gelcek baslicam 2 de dambil aldim
Kol calisicam Acilen eski halime donmem lazim

Canim bisi anlatayim annemin basina da gelmis anneannem kardesimin basini tutamadigini gorunce babama kasaptan kemikli et aldirip sarimsakli falan bi guzel yahni yapmis bikac defa icince sanirim bi hafta on gun icinde kardesim annemin sütünden hemen etkilenip toparlanip kuvvetlenmeye baslamis ben dogum yapar yapmaZ annemm aynisini yapmisti cok sukur goren herkes daha simdiden basini tutabiliyor diyordu umarim senin de isine yarar

ben duştan 10 15 dk önce zeytinyağı sürüyodum bi faydası olmadı demekki süreyü uzatmalıymışım.bide dün bıngıldağı aşırı derecede atıyodu kafayı taramaya korkarım be:18:n

ben duştan 10 15 dk önce zeytinyağı sürüyodum bi faydası olmadı demekki süreyü uzatmalıymışım.bide dün bıngıldağı aşırı derecede atıyodu kafayı taramaya korkarım be:18:n

Yaa oglumdada inatcimi inatci konsklar var
Heraksam yag surup 1 saat sonra tariyom babe nin
Konak sampuaniyka yikiyom yok yok
Azaliyo ama bitmiyo konaklari tararken hep tutam
Tutam sac geliyo tepesi kellesti biraktim artik
Ugrasmicam

kızlar arnızda bebeğinde süt alerjisi olan var mı?

evet malesef bizim bebekte var ablası...çok fena bişey ben 1 buçuk aydır süt ve ürünleri margarin vs. kkestiğim halde kakası felan hiç değişmiyor hep isal huzursuz hırıltısı var hiç geçmedi zor nefes alıyo(alerjisi olanlarda sık görülürmüş) vs vs..zorlanıyorum baya anlıcan

Arkadaslar herkese merhaba
bebeğim nerdeyse 3,5 aylık olacak ama acaip şekilde iştah azalması başladı
memeyi istemiyor çok gelince kızıyor bir daha almıyor
sagip biberonla veriyorum yine birşeye kızıyor dikkati dağılıyor almıyor
ne yapacağımı şaşırdım
böyle şeyler yaşayan var mı aranizda

Kizlar benim oglumda 3 ay on gunluk allahim bir elini emisi var goreceksiniz eger elini agzina denk getiremediyse yandik valla basbas bagiriyor emzikte almadi ilk basta doneminin ozelligi tum cocuklar yapiyodur dedim ama acaba bizimki biraz abartiyomu ki

merhaba benimki de 3,5 aylık oldu

3 aylık kontrolünde çocuk doktorumuz parmaklarına emebileceğini bunun normal olduğunu söylemişti

benim ki de tok dahi olsa illa parmaklar ağızda ben çıkarıyorum o sokuyor

önümüzdeki hafta doktora gittiğimde tekrar soracağım

Canim buyuduler ya artik hersey dikkatlerini
Cekiyor ve bisrye sinirlenirse sakintirmek zor oluyor
Bi ara benimkininde istahi azalmisti simdi beslenirken
agliyosa basini oksayip sakin sakin
Konusuryorum sakinleyip guzelce besleniyor

Canim buyuduler ya artik hersey dikkatlerini
Cekiyor ve bisrye sinirlenirse sakintirmek zor oluyor
Bi ara benimkininde istahi azalmisti simdi beslenirken
agliyosa basini oksayip sakin sakin
Konusuryorum sakinleyip guzelce besleniyor

Benim kızımda 3.5 aylık olmak üzere. Birkaç haftadır aynı problemi yaşıyoruz. Doktoru bu dönemde olabileceğini, memeyi reddedebileceğini ve bunun geçici olduğunu söyledi. Bende sakinleşsin diye bazen ayakta emziriyorum. Bugün biraz azaldı gerçi huysuzluğu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba Sevgili anneler,

Doğum sonrası olum 15 gün kadar kuvezde kaldı ve ben surede sütümü sağıp buzluğa attım.Daha sonra kullanmak için.
şimdi kullanmak için çıkarıyorum fakat bana bozuk gibi geliyor.Bebeğime veermeye de korkuyorum.Kendi sütümün tadına bakmıştım ona benzemiyor.
ama dün similac mama yaptım vermek çin onun tadına da az benziyor.Sankı boyle demir tadı varmış gibi ne bilim bilemedim.Hepsi mi bzulur yaçok üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…