2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kızlar yaa bebişlerinizi yavaştan oturtmaya başladınız mı? normalde 5-6 aylık gibi oturuyorlar ama ben şimdiden oturtma yatma arası gibi yapıyorum yavaştan alıştırıyorum. miniğim 3 ay 20 günlük

Aşının ücreti ne kadar acaba? Bir de hemşireyseniz biliyorsunuzdur belki geçen ayki aşıların üstünden ne kadar zaman geçmesi lazım rotayı yaptırmak için?

kızlar bu arada minnağımın ağzına geçen gün şeftali suyu damlattım ayy çok hoşuna gitti nasıl gülücükler saçıyor ağzını şapırdatıyor görmeniz lazım. az kaldı bende onu yiyecektim

Aşının ücreti ne kadar acaba? Bir de hemşireyseniz biliyorsunuzdur belki geçen ayki aşıların üstünden ne kadar zaman geçmesi lazım rotayı yaptırmak için?

canım 140 lira aşının ücreti. normalde zaman geçmesine gerek yok, hatta 2 aylıkken karma aşılar sırasında rotavirusu da yapan sağlık ocakları da var ama genelde çocuğun aşılar üst üste gelip dengesi şaşmasın diye 1 ay sonra yani 3 aylıkken yapıyorlar

Geçen ay doktorumuz rota için bu ayın 20 sini söylemişti yapmak için,veremi sağlık ocağında yaptırmaya gittiğimizde oradaki hemşire niye öyle söylemiş aşının üstünden 1 ay geçmesi lazım dedi kafam karıştı onun için 1 hafta geç götürmeyi düşündüm doktora.sizce napayım doktoru mu dinleyim?

cnm aslında doktorun da yanlış söylememiş hemşiren de.. yani bir haftadan birşey olmaz. tabiki aradan bir ay geçerse daha iyi olur ama sanırım doktorun da 3 hafta sonra gel demiş anladığıma göre. yani sen bilirsin hangisinde gitmek istersen git, içine sinmezse bekle bir ay dolsun. biz anneler biraz pimpirikliyiz anlıyorum..

Acaba zararı mı olur dedim 1 ay geçmeyince bilmediğim için.aslında bana sağlık ocağındaki hemşire pimpirikli gelmişti bazı sorularından dolayı bi yandan da diyorum 1 hafta geç götürünce öteki aşılar için de sarkma yapmak gerekir mi? Senin fikrin ne olur mu öyle bişey bidahaki aylar için de?

cnm benim görüşüm her aşının arası tam 1 ay olsun ki çocuğun dengesi şaşmasın. bir hafta geç götüreceksen diğer aşılar da bir hafta geçe sarksın. en normali bir ay aralığı..

Simdi ben gece.kusu uykusuz oglum uyumak uzere ama onu banyo yaprimaliyim ve aksam yaptirmak istiyorum zaten babamizi beklemek zorundayi saat dokuz gibi uyandirip banyo yaptirsam bisey olurmu

Simdi ben gece.kusu uykusuz oglum uyumak uzere ama onu banyo yaprimaliyim ve aksam yaptirmak istiyorum zaten babamizi beklemek zorundayi saat dokuz gibi uyandirip banyo yaptirsam bisey olurmu

ben bi kaç kere uyandırıp banyo yaptırdım canım, ne de olsa banyodan sonra güzelce uyur dedim pişman oldum bi daha uyumadı saatlerce direndi. gündüz olsa neyse dert değil uyumaması da gece uyumazsa kötü oluyor

Ay yavrucugumu tek basina yikayamiyorum gecen bi komsumla yikayim dedim pisman oldum o kadar yavastiki durduk yere cocugu hasta edicektik babamizi bekliycez diyede sik sik yaikayamiyorun cocugu

Ay yavrucugumu tek basina yikayamiyorum gecen bi komsumla yikayim dedim pisman oldum o kadar yavastiki durduk yere cocugu hasta edicektik babamizi bekliycez diyede sik sik yaikayamiyorun cocugu

bizde de ayni sorun var ille esimi beklemek zorundayim havalar da isindi sik sik yikamak istiyorum ama olmuyo

Yaaa bu ne sac dokulmesi bu hizla giderse
Kel kalicam ya mevsimsel yada yikayip hep
Toplu tuttugum icinmi acaba ayy sinirlerim bozuldu
Tutuyom ele koca bir tutam geliyot ozellile banyodan sonra

cnm benim saclarim kisa dogumdan sonra kestirdim toplamiyorum da benimki de acaip dokuluyo saclarimin yarisini banyoda birakip cikiyorum

ucakla yolculuk nasil oluyor bebisle puseti bebek arabasini falan ne yapiyosunuz biraz anlatabilir misin eylulde bizde istanbula gidicez belki
ben bebek arabasını aldım pusetini almadım arabamız tam yatabiliyor. Çok korkmuştum uçakta ağlarsa diye binmeden karnını doyurup altını değiştirdim uçak kalkınca uyudu ininceye kadar uyanmadı çok şükür sanırım araba etkisi yaratıyor.bebek arabasını uçağa kadar götürebiliyorsunuz orda görevliler yardımcı oluyor sadece dönüşte kapı 2. kattaydı asansörü bulamadım sağolsun yolculardan biri indiriverdi arabamızı

İşin seni zorlamıyorsa bebeğin gece uykusu da iyiyse müdürü çok dinleme süt izni kullandırmamak için söylenip duruyorlar

Aynen ya evin her yeri saç oldu bende kestirmeyi düsünüyorm havalarda sıcaklaştı iyice bende hep topluyorum toplamakta sıkıyo olabilir

Aynen ya evin her yeri saç oldu bende kestirmeyi düsünüyorm havalarda sıcaklaştı iyice bende hep topluyorum toplamakta sıkıyo olabilir

Bende de aynı sorun var. Haftabaşı kısa kestirdim saçlarımı ama yine aynı. Sanırım demir eksikliğinden oluyor. İki günde bir demir hapı içiyordum şimdi hergüne geçtim belki iyi gelir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bebek koltukta mi duruyor kucaginizda mi malum bizim bebisler daha tam oturamiyo kafama o takildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…