2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Saglik bakanligi icin oldurmedikten sonra sorun yok cnm gripten de insanlar oluyor ama asi istege bagli. Bizim akrabanin 2 cocugu birden rota virusunden ishal oldular cocuklar 20 gun boyunca ishal kusma istah yok bi deri bi kemik kaldilar. Demem o ki maddi olarak yaptirabilecekler yaptirsin bi zarari yok tedbir almak lazim gerisi Allahtan rabbim korusun evlatlarimizi..

gecmis olsun.. biz de kisa kollulara gecmistik bugun yagmur dolu ortalik yine serinledi bu havalar bizim icin bile hastalik havasi ki bebisler savunmasiz gayet normal allahim korusun onlari biz yine direniriz

teşekkür ederim, rabbim herkesin yawrusunu korusun... kısakollu mu biz daha ilk defa dün tek kat tulum giydik

Son düzenleme:
Kızlar bebişi kendi kendine üstten gaz çıkarmaya başlayan var m? Gaz çıkartmak çok sıkıcı oluyor ya

Son düzenleme:

canım tekrar hoşgeldin hatırladım seni

İşin seni zorlamıyorsa bebeğin gece uykusu da iyiyse müdürü çok dinleme süt izni kullandırmamak için söylenip duruyorlar

yok yaa iş zorlamıor zaten bu aralar hiç iş yok işyerinde ...süt izninin ne zararı olur ki özel sektör de değil hani[/QUOTE]

cnm bu süt izni ne zamana kadar oluyor? ben bebeğim 1 yaşına geldiğinde işe başlayacam, şu anda ücretsiz izindeyim ama 1 yaşından sonra da oluyor mu süt izni? oluyorsa günde kaç saat??

evet cnm , benim annem de derdi hep bebek seni tanımaya başlayınca saçların dökülecek diye, gerçekten şu son bir haftadır falan acayip dökülmeye başladı

cnm ben vücudun mikroplara karşı dirençli olabilmesi için bazı hastalıkların geçirilmesi taraftarıyım, örneğin dediğin gibi grip aşısını da hep gereksiz görmüşümdür. her kış ortalama 2 kere grip olurum ben. hem de yatak döşek bir hafta yatarım ama bu benim bağışıklık sistemimi daha da güçlendiriyor, vücudumun direncini artırıyor. yaşlılar gibi dirençsiz insanlar yaptırabilir ama bizim gibi gençler bence yaptırmamalı. o zaman diyeceksin ki neden diğer aşıları yaptırdın diye. o hastalıkların sonu kötü Allah korusun. ben mesela 2. ay aşısında bebeğime aşıyı yaptırmadan önce yarım ölçek ateş düşürücü vermiştim. sonra pişman oldum bebeğimin vücudunun ateşe karşı direnç göstermesi lazım . biraz yükselmesi ve bizim onu düşürmeye çalışmamız lazım ki daha güçlü olsun bebeklerimiz. kimse yanlış anlamasın sadece kendi fikirlerimi söylemek istedim herkezin kendi kararı, zaten yüzde 80 kişi yaptırıyor bu aşıları yavrularımıza Allah sağlık sıhhat versin

2-3 gundur bi aglamalar sizlamalar emmesi ayri uyumasi ayri dert hep agliyo uyumadan once uyku gozunden akiyo ama direniyo emerken desen birakiyo etrafi inceliyo bu 3 ay doldugundan beri huyu degisti minnosun cok yorucu oluyo

Bizim dogdugundan beri ole gunduz surekli agliyo .yarimsaatten fazla uyumuyo.uykusunu alamadigi icinde huzursuz.acaba nezaman oturcak uyku duzeni

Iyi cnm.ama cok agliyo.gunduz uykumuz hic yok denebilecek kadar az.erkek bebegim eymen.senin kizmi erkek mi

aynen canım benimki de çok ağlıyor. ne zaman azalacak bu ağlamalar ya valla dört gözle beklyorum o günleri eskiden gaz sancısı vardı ona ağlardı şimdi o da yok can sıkıntısından ağlıyor işte öğlen 3 le gece 12 arası hiç uykumuz yok bi o ağlıyor bi ben sırayla takılıyoruz benimki de erkek canım adı mert. sevindim valla gelmene bizim eski tayfa da tekrar döner inşallah aramıza..

benimki arada kendi çıkarıyor canım, kendi çıkarmasa da artık ben çıkarmaya çalışmıyorum, eskisi gibi rahatsız etmiyor miniğimi

Benimki çıkarmasak kusuyor senin bebiş kusmuyor o zaman bacı bide senin bebiş Mart başında mı doğmuştu benimkinden büyüktü sanırım.ne zamandır kendi çıkarıyor?

Aynen valla onceden gaz sancisi simdi yok ama yine agliyo.okadar dr gittik herseye baktilar kulagina falan bisey yok.bide bizimkinin salyasi cok akiyo.surekli eli agzinda.onluk yetistiremiyorum artik .bizim bu sipalar bence yaramazliktan yapiyo bence.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…