2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Gunaydin kizcelerdun biz kardesligi bozduknapiyim heruf yoldan cikardi beni
ama dikkatli olduk he
vicdan azabindan sabaha kadar +18 ruyalar gordum yeminlen

Uyku bastirmasa bizde firsat kolluyoruz ama bulamiyoruz
Korkma bisi olmaz ben kizimda 36 haftaya kadar aynen devamdim dahada ederdimde annem yanima gelmisti

korkma ozaman canım ,doktor kontrolün ne zaman ben yarın gidecem bakalım daha hiç görmedik kalb atışına gidecez
ya bayramdan bi gun once ya da 1 gun sonra giderim:26::26:insallah duyarsiniz canim kalbini
benim kizim 4-5 ay once ogrendi
valla ilallah dedirttirdi oyle dedigin gibi odule falan kanan bi cocuk degil
en son artik tehdit etmeye basladim altina yaparsan parka yollamam falan dedim
napiyim cok inatci ona biraksam gelinligin altina da bez takardi
neyse ki tehtitle 4 gunde ogrendi
aslinda anliyo da inadina yapmiyodu
bak burda actigim konu var zaman bulunca oku cok isine yaricak
http://www.kadinlarkulubu.com/tuval...-beraber-kuzularimiza-tuvaleti-ogretelim.html

Son düzenleme:
biz de en son gunlere kadar yaptiydik

Ben öğrendiğim den beri kardes gibiyiz esimle ikimizde korkuyoruz ben zaten hic isteyemiyorum eşimin de icine sinmiyor yarin birgün tayin işi için uzun bir süre ayrı kalacağız bakalım ne kadar devam edecek böyle

günaydın ben 10 nisan annesiyim son adetime göre fakat buyuk ihtimalle mart sonu annesi olabilirim bebeğim sezeryanla doğacağı için..
hepinizi tebrik ediyorum sağlıkla kavuşun inşallah meleklerinizee
ben de bu ay katıldım aranıza rabbim izin verirse inşallah

Baktim canim okuyorum biraz biraz sayfayi.ama genelde benim gibi basarisiz olan cok.mert saarlerce tutuyor cisini eminim hazir ama reddediyor tuvaleti

10 nisan derken 2010 mu :))) hayirli olsun hosgeldin

moralini bozma cnm bebek rahme yerleşirkende o tarz lekelenmeler oluyomuş..

Canim gecmis olsun inşallah gecer .7ve 8.haftalarda olurmus lekelenme .Pazartesi ah bir gelse .icin rahat etmesse acilde falan bakmazlarmiki bebege kadindogum hastanesi varmi orda ?

Allah Allaaaaaah, yat dinlen, kalkma fazla, bişey yoktur inşallah

çok az olmakla beraber gece kesildi.bugün tekrar devam ediyor. ben de evde dinleniyorum.çocuk ve ev işleriyle bugün kociş ilgileniyor mecburen:)
canım sıkıldı tabii ki ama yarına kadar bekleyeceğim zaten kontrolümüz var kalp atışı için umarım her şey yolundadır.daha önce başıma gelmedi
ben de okudum bu haftalarda olabileceğini inşallah her şey yolundadur

cok haklisin canim..kalp.atisini bile duysaydim su an halim harapti..hamdolsun bu daha kolay atlatilacak biliyorum..guzel dileklerin icin tesekkurler...rabbim herkesin gonlundekini versin

Sancin varmi peki canim , dinlen bol su ic bu arada sadece wc icin kalk

sancı denilemez arada kasık ağrısı oluyor ve dün akşam bel ağrım vardı.aynen öyle yapıyorum.
umarım kötü bir şey olmaz:s
Sen iyice dinlen cnm insallah hicbisey olmayacak. Yarin sabahmi kontrolun?
Kardesligi bozanlar olmus vay vay vay ben tirsiyorum ya hem istiyorum hemde korkuyoru braz daha bekliyim en iyisi

Günaydın hamişler bişey soracam ya benim nefesim daralıyor sizde de oluyormu benim ilk hamileliğim de sanki kalbime hiç oksijen gitmiyor

Sen iyice dinlen cnm insallah hicbisey olmayacak. Yarin sabahmi kontrolun?
Kardesligi bozanlar olmus vay vay vay ben tirsiyorum ya hem istiyorum hemde korkuyoru braz daha bekliyim en iyisi

yarın öğleden sonra.neyse ki izin almıştım şirketten tüm gün için

Eniyisini yapmissin canim tum un izin almakla. Yarin muhakkak haber ver ama merak ederim. Allah yardimcin olsun ama kotu bisey olmayacak biraz yormusundur sende kendini o kadar.

sancı denilemez arada kasık ağrısı oluyor ve dün akşam bel ağrım vardı.aynen öyle yapıyorum.
umarım kötü bir şey olmaz:s

Ogleden sonrayi bekleme sabah erkenden git madem izinlisin.durumunu soyle alirlar öne bence .
herkese merhaba nasılsınız bakalım???

Iyiyiz canim sen nasilsin

Gunaydin kizcelerdun biz kardesligi bozduknapiyim heruf yoldan cikardi beni
ama dikkatli olduk he
vicdan azabindan sabaha kadar +18 ruyalar gordum yeminlen

kııızzz iyi cesaret etmişsin :) biz 20 günden fazla oldu herhalde kardeş olalı.hala tırsıyoruz ama :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…