2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Günaydın hamişler bişey soracam ya benim nefesim daralıyor sizde de oluyormu benim ilk hamileliğim de sanki kalbime hiç oksijen gitmiyor

Canım tası kardı varsa sende olabılır oyle hıssedınce bol nefes al bol su ıc cnm ama bı kardıyolojıye gt muhtamelen tası kardı var sende bnde ole oluorum ama hamılelıkden once vardı bnde hamılelık esnasında hıc ole hıssetmedım cok sukur...

Kizlar asiri bulantisi olanlar taze sIkilmis portakal suyu iciyorum surekli beni cok rahatlatti. Kusmam gece ve sabah kaldi. Gun icinde icince hic kusmuyorum artik. Tavsiye ederim.

iyiim canlar, şhow daki bebek programını izliyorum, doğuma hele ki normal doğuma makyajla giden annelere hastayım:KK53::KK53:

Bende hastayim valla bur arladasum fon cektirdi manikur pedikur ojeler Allam ben sagsalim cikayimda ameliyattan dedim.zaten sezeryan gunu sancilandim sabahin 5 inde o sanciyla makyajmi yapam sacimimi tarayim toplayip ciktim makinayi bilr unutmusuz heyecandan .

kahverengi lekelenmem basladi.moralim cok bozuldu.ne demek ki bu? pazartesi doktor randevum.

canım benim aman dikkat et benim de basıma 1 hafta once geldi doktora gittim direkt ilişki mi oldu diyen sordu progestan verdi 1 haftadır ilaçları cok duzenli kullanmadım sürekli de yatmıyorum ama çok sukur bi sıkıntım yom

kızlar benim de 1 ağustosta randevum var gec döllenme olduğu için normalde 8-9 haftalık olmam gerekirken geriden geliyorum keseyi gorduk de kalp atışı için gidicez simdiden onun telası stresi basladı:18:

kızlar benim de 1 ağustosta randevum var gec döllenme olduğu için normalde 8-9 haftalık olmam gerekirken geriden geliyorum keseyi gorduk de kalp atışı için gidicez simdiden onun telası stresi basladı:18:

iyi olur inşallah canım güzelce duyar gelirsin :)

Kizlar asiri bulantisi olanlar taze sIkilmis portakal suyu iciyorum surekli beni cok rahatlatti. Kusmam gece ve sabah kaldi. Gun icinde icince hic kusmuyorum artik. Tavsiye ederim.

portakal suyunu bende içiyorum iyi geliyor birde muz gerçekten çok etkili bulandığı anda birtane yiyorum çok iyi geliyor..bastırıyor bulantıyı..

İnşallah hadi bakalim bende yarin gidecem cok heyecanliyim

Merhaba arkadaşlar bugün kasıkla bacağımın birleştiği yerde aşırı bir ağrım oldu. Ayağa kalktığım anda yürürken kasılmalar oluyor ama bacaklarımı devindirmediğimde hiç bir şey yok. Endişeleniyorum bu durumdan. Başına gelen var mı

Merhaba arkadaşlar bugün kasıkla bacağımın birleştiği yerde aşırı bir ağrım oldu. Ayağa kalktığım anda yürürken kasılmalar oluyor ama bacaklarımı devindirmediğimde hiç bir şey yok. Endişeleniyorum bu durumdan. Başına gelen var mı

Cnm adet olcagındakı gbı kasıkda agrılar belde agrılar varsa korkma dr bana normal demişti.. Ama druna arada bı sor cok kafana takıosan ama yerlesme agrısı dıolar agrılarla alısa alısa gecırcez artık....

cnm adet olcagındakı gbı kasıkda agrılar belde agrılar varsa korkma dr bana normal demişti.. Ama druna arada bı sor cok kafana takıosan ama yerlesme agrısı dıolar agrılarla alısa alısa gecırcez artık....
yok canım adet ağrısı gibi değil kas ağrısı gibi. Evet bugün biraz evham yaptım galiba. Allah yardımcımız olsun

Selam kizlar nasil gidiyor.bende bulanti falan hala baslamadi.sadece progestanin etkisi bas donmeleri var..bisey sorucam.diger hamileliklerimde hep kanama yasadigim icin bukez doktor en bastan boyle bisey yasamadan progestan verdi.yaklasik 5.haftadan beri kullaniyrm.sorum su:Allah korusun kanamanin olucagi varsa da onceden.progestan kullanmaya basladigim icin olmaz dimi artik..olmasin insallah yaa.psikolojim altust oluyo.benim kahverengide olmuyo direk kanama.cok sukur progestanla halloluyodu.bukez onlemimizi erken aldik insallah.boyle olip onceden kullanip sorun yasamayan oldumu aranizda daha once acaba.

merak etme canım tam tarif ettiğin yerde benimde ağrım oluyor.bişey yok yani.dinlen bol bol

Selam kizlar nasil gidiyor.bende bulanti falan hala baslamadi.sadece progestanin etkisi bas donmeleri var..bisey sorucam.diger hamileliklerimde hep kanama yasadigim icin bukez doktor en bastan boyle bisey yasamadan progestan verdi.yaklasik 5.haftadan beri kullaniyrm.sorum su:Allah korusun kanamanin olucagi varsa da onceden.progestan kullanmaya basladigim icin olmaz dimi artik..olmasin insallah yaa.psikolojim altust oluyo.benim kahverengide olmuyo direk kanama.cok sukur progestanla halloluyodu.bukez onlemimizi erken aldik insallah.boyle olip onceden kullanip sorun yasamayan oldumu aranizda daha once acaba.

mrb.tabiki ilacın etkisi olur hem daha önce kanaman oldu diye yine olcak diye bişeymi var.olmaz inşallah.bana progestanı vajinadan al dedi.sen ağızdanmı alıyorsun.

Selam anne adayları :)
Bulantılarla ilgili bir sorum olacak size kusma yaşamayıp bütün gün hüç düzelmeden bulantı çeken varmı aranızda ben sürekli böyleyim bütün gün bayılıcam vallahi bulantı hissinden geceleri bile okadar çok ki

Bende hastayim valla bur arladasum fon cektirdi manikur pedikur ojeler Allam ben sagsalim cikayimda ameliyattan dedim.zaten sezeryan gunu sancilandim sabahin 5 inde o sanciyla makyajmi yapam sacimimi tarayim toplayip ciktim makinayi bilr unutmusuz heyecandan .

he heee benim doğum hikiayemde çok komikti, akşam misafirlikten döndük, eşimle yürüyerek dönmüştük, yatak odasına girdim, eşofmanlarımı çıkarayım derken, anaaaaaaaa oda ne suyum foşur foşur gelmeye başladı, çeşme gibi:KK53: biz bir panik bir panik, yatak odasını öyle bir dağıtmışız ki görsen hırsız girmiş sanırsın:KK1: hemen ambulans çağırdık, 2 dakkaya ambulans kapıda, derken eşim anhatarsız çıkmış dışarı, hastaneye gittim, doğum yaptım, eşim gece 3 te çilingir çağırmış, eve öyle girebilmiş :KK60: çilingir de kapının göbeğini kırmış, bu saatte göbek takamam demiş, bizim kapı açık ööööyle sabahlamış bizimki:KK53::KK53: ayy ne günlerdi yaaaaaa

Selam anne adayları :)
Bulantılarla ilgili bir sorum olacak size kusma yaşamayıp bütün gün hüç düzelmeden bulantı çeken varmı aranızda ben sürekli böyleyim bütün gün bayılıcam vallahi bulantı hissinden geceleri bile okadar çok ki

aynen benimde öyle. sabah 4 te uyanıyorum bulantıyla.

X