2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

allah senden razı olsun ne kadar güzel anlatmışsın...bunları bilmek insanı daha da rahatlatıyor...doktorun ne güzel aydınlatmış ve teselli etmiş seni..bende teselli oldum şimdi...elhamdülillah..rabbim hepimizin yardımcısı olsun...çarşamba gunu son tahlil yapılacak ve sonra hala umıt yoksa kürtaj.-ki doktor 20 günde 1210 olan hcg 4 günde ne kadar artarki diye düşündürdü beni..gelişmeyen gebelik koydu adınıda..carsamba gunu bılgılendırırım tekrar....dua ile....

ben buca kadın doguma gittim ama egepole gıtmeyi düşünüyorum ek olarak

İsmine vs takılma beta hcg ıkı kat gunde artması lazım artmazsa yok kımyasal yok gelişmeyen bebek vs koyuolar adını vs moralını bozma... Belkı o bebek gelıcek gerek kalmıcak suanda carsambaya kadar canını bebegını sıkma... Ha eger carsamba kurtaj dersede rabbım o bebege nefes vermemişş ve ölüm bizler için nasıl varsa yarını bı saat sonrayı bılemıosak onlarda ole ve bız yarın olcez dıe sıkıntya dusmeyıp yasıoz cunku alacagımız nefes var kalbını ferah tut turkcedende olsa meryem suresını oku ıcını rahatlatt bıraz olurmu ve bnıde habersız koyma hakkında hyrlı olsun dualarım senınle...

kahverengi lekelenmem basladi.moralim cok bozuldu.ne demek ki bu? pazartesi doktor randevum.

aranizdan ayriliyorum..gelismeyen gebelik..detaylarla sikmayayim sizi..carsba gunu kurtaj olacak..buyuyemeyen melegimi koparacaklar benden.hepinize hayirli dogumlar...allahim guzellikle kucaga almanizi nasibeylesin

hayirlisi olsun....cok uzuldum.insallah bir dahaki sefere saglikli olur ve kucagina alirsin.

canım çok sevindim çok şükür rabbime
1 haftada neler değişmiş
gözün aydın canım bebişinden hep güzel haberler alırsın bundan sonra inş

çok sağol canım aynen 1 hafta önce kalbi atmayan bebek 1,25 cm olmuş Rabbimin mucizesi işte.İnşallah hepimiz böyle güzel günler yaşarız.

Sürekli okuyorum ama yazmaya çok fırsatım olmuyo kızımdan dolayı..

Durumu kritik olanları okudum Allah yardımcıları olsun hayırlısını nasip etsin inşallah.Bende 1 haftada kafamda kırk tilkiyle geziyodum Rabbim yardım etsin hamişlere..

59,5 kilodan 56,5 düştüm 20 günde bulantım çoktu 2 gündür biraz hafifledi anladım ki açlıktan bulanıyo ama iştah 0...Cinsiyet içinde bende kızımı erkek hissediyodum 6.ayda kız olduğunu öğrendik bunuda kız hissediyorum bakalım ne olacak sağlıklı olsunlar inşallah...

aranizdan ayriliyorum..gelismeyen gebelik..detaylarla sikmayayim sizi..carsba gunu kurtaj olacak..buyuyemeyen melegimi koparacaklar benden.hepinize hayirli dogumlar...allahim guzellikle kucaga almanizi nasibeylesin

çok geçmiş olsun, çok üzüldüm, Allah yardımcın olsun (

Ne desem nasil desem insallah tip yanilir carsamba mucize yaşarsın, ama olmadiysada lutfen uzulme oglunu düşün güçlü ol annesi yine olur .dualarim seninle arkadasim

Bugun kuafore gittim saclarim belimdeydi hamilelikle cok dokulmeye basladi taramaya usenir olmustum ve gidip kiydim saclarima fox taki spiker kadin var kut sacli onle uzun arka kisa .oglum gorunce anne saç sac dedi elleyip duruyor saclarimi uzuldum ama rahat edecem yone uzar elbet ama zor alisacam yillardir kestirmiyordum mertte omuz hizamda kestirmistim hamileyken bu baya kisa oldu

kahverengi lekelenmem basladi.moralim cok bozuldu.ne demek ki bu? pazartesi doktor randevum.

Canim gecmis olsun inşallah gecer .7ve 8.haftalarda olurmus lekelenme .Pazartesi ah bir gelse .icin rahat etmesse acilde falan bakmazlarmiki bebege kadindogum hastanesi varmi orda ?

selam canım gunduz aldım kötu haberını ama fazla vaktım yoktu bı cumle yazabıldım dıyeceğim su ben pko hastasıyım bılırsın beklı yumurtanın geliştiği folıkul çatlamaz buyur buyur kıst olur ve bu her adet donemınde olur o kıstler orda yumurtalığını buyuturler kendı başlarına testesteron salgılarlar kıl yapar kılo yapar ınan göbeım gous aramda cenemde kıl var ve kıloluyum veremıorum da vermek ıcın açlık grevıne gırmem lazım ve ustelık calısıyorum ona ragmen veremıorum neyse ben bu hastalığa ragmen hamıle kaldım tedavıyle tabıkı 4 ay asılama oncesı tum tedvıler yapıldı ayda en az 4 kez alttan muayene oluyodum maddı boyutunu hiç soylemıorum zaten gecen sen 19 hazıranda öğrendım mutluluktan havaya ucacaktım kı ıkı gun sonra cok şiddetlı kıpkırmızı bı kanama başladı iğnelerle tutundu bana şükürler olsun ama o hamılelığım maalesef 14 hafta surdu vve ınanırmısın her gunu bu çocuk yasayacakmı dıye endışelenmekle gectı düştü ıkı ay bekledık sora 8 ay bekledık olmadı bu arada aynı tedavıler yıne oldu alttan muayeneer uffff çok kötüydu adam eğilio senın eşine bıle gostermeye utandıın yere bakıo ama neyse kı 28 mayısta son kez adet oldum yıne tedavıyle oldu tabı ama ben hala hergun tedırgnım ya buna da bırsey olursa dıye canım arkadasım veren ALLAH alan ALLAH sabretmekten ve yenıden ıstemekten başka çaremız yok ılk ben onu kaybettımde herkes bana olsun o senı cennete goturecek dıolardı kızıodum o yasasaydı da ben onun yapacağı butun gunahları alırdım hala içim acıyo sızlıo anlatamam çok zor bısıy bunu kaldırmak ama baka ALLAH bnım yuzumu tekrar guldurdu bıraz sabret sonra hersey çok guzzel olacak.... sevgılerımı yolluyorum canım ALLAH a emanet ol umarım çok uzun yazıp ta sıkamamısımdır senı ...

kızlae bende 2 gündür kabızlık var, sizde de var mı, ne yapıyosunuz geçirmek için? ilaç dışında? bitki çayı falan içiyomusunuz?

bende kestirmek istiyordum saclarımı ama hurafeler yüzünden seneye kaldı hamilelikte sac dökülmez gürlesir diyorlar ama benimde cok dökülüyo ne yapmak lazım acaba

Geçmiş olsun canımm Allah büyüktür

Allah (c.c) kuluna 3 şekilde cevap verir:

Evet! der istediğini verir…

Hayır! der daha iyisini verir…

Bekle ! der en iyisini verir…

Olurmuuu....

Ben normaldede cok kabizlik cektigim icin sormayin halimi. Ama ben cok su icmeye basladim hamile oldugumu ogrendigimden beri o biraz beni rahatlatmaya basladi.
Tavsiye ederim suyu bol icin.
Ya midesinde yanma olan varmi ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…