2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Haklısın.. bin lira civarında bu, internette araştırma yaparken denk geldim bir arkadaş 350 liraya satmış forumdan. aradaki fark baya fazla.. elden almak istemiyorum ama ben ne biliyim içime sinmiyo , kız kardeşimin filan olursa bebeği bende ona veririm ama benim ailemden alabileceğim kimse yok ben en büyükleriyim ve bu ilk torun..

canım geçmiş olsun bende gidince bir sorayım hiç aklıma böyle birşey gelmezdi hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alsaydık bebişleri

sağol canım hoş buldum iyi dileklerin için teşekkür ederim inş. çabuk atlatır benim bebeğim de

canım geçmiş olsun bende gidince bir sorayım hiç aklıma böyle birşey gelmezdi hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alsaydık bebişleri

Bir de yürüyüş yaparken de olmuştu o yüzden yürüyüşü bıraktım ben sanki karnımdan firlayacak gibi oluyordu esime ayaklarını kafasını dayadi herhalde diyordum illa sorun olacak diye bir sey yok tedirgin olmayalim önlem almakta fayda var kasılma ve kramp için magnezyum verdi bir de progesteron

Ben de arabayi elden almayi düsünmüyorum, sonucta bir garantisi yok, benim de icime sinmez. Ama icine ek olarak sadece bir tane yerlestirilecek ana kucagi alacagim icin, ana kucaginin da bozulmasi gibi bir durumu yok, yeni de zaten satan arkadasinki, böylece baya uyguna gelmis olacak. Dedigin gibi öyle de yapabilirsin, hayrina sonra baska birine verirsin canim.

ayy kıyamamm canım benim allahım şifasını verir inşallah çok zor bi durumdur tahmin bile edemiyorum allah yardımcın olsun dualarım bebeğin için canım üzme kendini hem erken teşhis konulmuş bu iyi bişey

Gecmis olsun canim ama ya ben tam anlamadim. Nasil bir sertlesme, mesela ben yatarken cok olmadi ama bir kac kere, göbegimin sekli farkliydi, bir tarafi asagida bir tarafi yukaridaydi, dokundum, sertlesmeyi düsünmedigim icin, sert miydi hatirlamiyorum bile ama, kafasi var herhalde orada diyordum. Bu sertlesme denen sey, rahatsizlik verici bir sey ayni zamanda öyle mi? Kasilma yapan bir sey mi? Kusura bakma ya tam anlamadim.

inş. evet canım doğmadan teşhisi konması bizim için çok büyük bi avantajdı şükür ediyoruz Allah razı olsun

canım böyle göbeğinin bi tarafı daha şiş ve sert yani baya sert topa dokunuyomuşsun gibi oluyo. bende de oluyodu yatar pozisyondayken doktora sordum günde 10 defaya kadar normal dedi bebek vurunca rahim kasılma eğilimde oluyo dedi

Sağol canım ama öyle kasılmam falan yok benimde şükür fakat bu tarz sertleşmeler rahim kasılması olarak degerlendirilmekteymis ben de kafasını ayağını dayiyor diye düşünmüştüm illa problem olacak diye bir şey yok ben nedir diye dusunecegime önlem almak istedim Allah korusun yavrularimizi

ben magnezyum kullanıyorum aslında kramp filan yoktu ama doktor verdi aldım magnezyum ayrıca kabızlığı önlüyor sanırım..

neyse bunla geçmiş olsun illa kötü birşey olacak değil evet işte insan endişe ediyor

Çift yönlü olmasına takılma bence. Bir yerde okumuştum, bebeğin sosyalleşmesi için dışa dönük oturması gerekir diye. Bir yere giderken çok da önemli değil bebeği görmek, önemli olan arabanın rahatlığı - ki ben de çok duydum liteway'i. Bütçemizi biraz zorlamasaydı alacağım araba oydu kesinlikle.

Anladim tesekkür ederim ikinize de. O zaman bana da oldu bu olay bir kac kere ama ben sürekli göbegime bakmadigim icin fark etmiyorum belki de. O zaman uyumadan önceydi bakayim bebek ne yapiyor diye bakmistim, hatta esim de ne tuhaf sekli var göbeginin simetrisi degisti falan demisti. Dokununca daha sertti sanki, kafasi sandim. :) Daha cok mu gözlemleyeyim? Benim bebek bir de cok hareketli yuvarlanip duruyo oralarda ordan oraya ordan oraya ben de calisirken hic öyle dikkatli bakmiyorum göbegime. Ancak aksam yatarken konusuyorum biraz. Bu arada magnezyum ben de aliyorum ama kabizlik sorunu icin vermisti doktor. Amin eger cogalirsa doktora söyleyeyim o zaman ben de.

Benim de bu hafta parmaklarım uyumaya başladı bir de bacagima kramp girdi magnezyum o kramplar için şükür baska yerimde kramp yok Allah korusun

Ben bebek arabasini daha önce çocuk baktigimdan kadindan alip saklamistim ben kullanmistim zaten travel sistem arabamda olduğu için çok isime geldi herşeyi sokuluyor dun bütün örtülerini soktum sadece iskelet kaldi mis gibi yikadim kullanicam valla eğer öyle bisey bulunabilirse her markaninki sokuluyomudur bilmiyorum neden 2. El olmasinki gerçekten iyi bebek arabaları ciddi para

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Sen kullanmissin zaten, sanslisin, benim de öyle bir durumum olsa direk alir, kullanirdim. Ya da bir akrabam falan verse yine kullanirdim. Ama disardan bilmedigin birinden alinca, kaziklanirim, bir yeri kirik bozuktur fark etmem alirim diye korkarim. Her markaninki sokulmuyor yok, ayni markada olan birisi satiyor, öyle alacagim ben de. Evet ya bebekken bir ton para dökmek istemiyorum, tersine harcamadigim kismini saklasam ileride cocugun gelisimine destek olacak kurslara, oyunlara, tatillere vs. yatirmayi planliyorum parayi. Cocuklar 6 yasindan öncesini de zaten cok hatirlamiyorlar.

çok geçmiş olsun.. dilerim sorununuz her neyse biran önce atlatırsınız sağlıcakla kucaklarsınız bebeğinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…