2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bulursam ilk yıkama, eğitimle ilgili bir video gönderirim sana canım, ben suya çok alışsın istiyorum o yüzden bakıyorum ona buna sürekli, bahsettiğim de bebeklere nefes kontrolünü yüzme hareketlerini öğretmişlerdi, muhteşem bişeydi ya..

sağol canım bir görsen öyle güzel ki

maşallah ona :)) ALLAH bizimkileri de görmeyi nasip etsin AMİN :)

Annisler bunlar nasil trendyolda indirime girmişler nev tak 50 battaniye 40 lira hosuma gitttiler ama almadan sizin de fikrinizi alayim dedim :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

eğer benim kızım olsaydı ben de bunlardan alcaktım çok güzeller

Geçmiş olsun canım, erken farketmen çok iyi olmuş. Benimki de karnımın sağ yanında sertleşiyor ara ara, ama hiçbir ağrı sızı vermiyor. Okşayınca yumuşayıp düzeliyor. Ben de bebek mi yoksa rahim kasılması mı bilemiyorum. Son 3 ayda yaşayabilirmişiz bu tip kasılmaları, doğuma hazırlarmış rahim kendini. 1 saat içinde 4 veya daha fazla sertleşme oluyorsa doktora gitmek gerek diye okumuştum. Benim o kadar çok olmadı, yine de gittiğimde soracağım doktora.

Benim yapmak istedigime çok uygun boyle videolar seyrettim ben suyun içinde olunca çok aglamiyolar hem de oyyyy ölürüm ona ben

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ben ilk bebişin kordonunun düşmesini beklemeden yıkadım maşallah hiçbişeyde olmadı,ben kışın doğum yapmıştım ama evim çok sıcaktı o yüzdende 1 gün arayla hep yıkıyorduk,6.gün sonunda kordon düştü,banyo yaptırmadan yarım saat önce pamuğa zeytinyağı döküp kordonun üstüne bırakıp biraz bekleyip yıkıyorduk hiçbişede olmadı,bide suyun sıcaklığı çok önemli çocuk banyodan bi korktumu dahada hep ağlar ama maşallah benim bebiş suyu çok seviyor hiç ağlamaz,şimdi 1,5 yaşında babası yıkıyor banyodan çıkarken ağlıyor o kadar seviyor yani,nasıl alışsa öyle gidiyor,çocuk yıkanınca güzel uyur ben şimdiki bebişide kordonu düşmeden yıkamayı düşünüyorum,doktor doğumdan sonra 3gün banada yıkanma demişti ama sütüm gelmedi annem dedi yıkanırsan sütün gelir sonra ayıptır söylemesi anam benide yıkadı sezeryan yerime yumuşak havlu koydu üstünüde hani şu mutfakta kullanılan streç film varya onlardan epeyice onlardan sardı, hiç dikişlerime su gelmeden bende yıkandım

Çok güzel anlatmış cidden ama hala korkuyorum ben gerçi elimize alınca korku falan kalmaz gibime geliyo :)

Tamam canım :) Beğendiniz mi yatağı? kurdunuz mu? Nerden ne kadara aldın? Ne renk aldın? Amma soru sordum

Bende yatak arıyorum ilk bebeğim içib beyaz harika bir yatak almıştım 2.yi düşünmeyiz diye vermiştik birilerine keşke şimdi olsaydı beyazın modası hiç geçmiyo

Bende de oluyordu doktordan çıktım şimdi progestan ve magnezyum verdi dinlen dedi rapor verdi pek çok kişi yaşıyor bunu ben de önlem olsun dedim inşallah hepimiz sağlıkla kucaklarımiza aliriz bebislerimizi

günaydın hamişlerrr nasılsınız bakalım?Herkes bebişine bişeyler almış hayırlı olsun güle güle kullansınlar inşallah.

suyu sevmesi için baştan alıştırmak lazım.. o yüzden ice ayrıntıları ögrenmek lazım
onu ürkütmeden nasıl hoşuna gider hale getiririz diye

Yaa a101 den kuveti aldik ya kovasini almadigima cok pismanim neyse onuda bi plastikciden alirim.

kovasını bende almadım maalesef canım ama bilerek değil yokdu markette göremedim ben maşrapa ve küvet vardı onları aldım çıktım.Bu arada dün yine önünden geçerken uğradım A101 e küvetler öylece duruyordu kimse almamış ama kova yoktu

maşallah ya ben elimden kayacak diye korkuyorum..

10 gün sonra mı yıkıyacaz doğumdan yanı ne zaman yıkanacak birde o göbek var ya o bebekte ağrı yapar mı ben ondanda çok tırsıyorum

bu bebek benim korkularımla yüzleşmemi sağlayacak sanırım :)

ay ben bulamadım çok üzüldüm ya :) eşimde diyor herşey tamam o eksikti üzülmen doğal diyor odun resmen anlamıyor :)

Bende de oluyordu doktordan çıktım şimdi progestan ve magnezyum verdi dinlen dedi rapor verdi pek çok kişi yaşıyor bunu ben de önlem olsun dedim inşallah hepimiz sağlıkla kucaklarımiza aliriz bebislerimizi

Bende de ara sira oluyo sertlesme ben de soyleyeyim o zaman gecmis olsun canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende de başladı sertleşme bebek hareket etmeden önce oluşuyor diye bi sorun olabileceğini düşünmemiştim...of ya hep bişeyler çıkıyor..geçmiş olsun bu arada canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…