2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

senin bebişinde güle güle mutlu mutlu kullansın inşallah :)

Sağol canım gerginlik oluyodu bir de sertlik o anda karnımın gerildigini hissediyorum ayaktayken olunca yorgunluktan demiştim ama oturur vaziyette olunca tedirgin oldum

canım benimde 2-3 akşamdır çok geriliyor karnım, kamburlaşıyorum o gerginlik geçsin diye, doğrulunca yırtılacak gibi oluyor.. ama elimle yoklayıp sertlik varmı diye bakmadım.. bebek büyüyor diye normal diyordum kendi kendime.. ama gün içinde olmuyor sadece akşamları..yorgunluktan mı acaba

Canım çok bariz bir sertleşme oluyor, normalde benim karnım da sert. Ama bu sertleşme olduğunda göbek deliğim sol tarafı yumuşak, sağ tarafı avcumun içine gelecek şekilde sert oluyor. Sanki bebeğin kafası elime geliyormuş gibi. Biraz okşayınca da yumuşuyor. Ne olduğunu ben de tam kestiremiyorum, bebek mi rahim kasılması mı ama doktora gittiğimde sorcam mutlaka.

ben pek önemsemiyordum ama bende sorayım doktoruma.. birde ben pek yatıp dinlenmiyorum, artık daha çok dinlenicem bebek bu ihmale gelmez..

merhabalar..
ilk aylarda midem bulanmadı başım dönmedi diye sevinirken ... iki gündür ayağı kalkamıyorum biraz hızlı hareket etsem başım dönüyor.. dün gece biraz yürüyeyim dedim sitenin içinde düşmüşüm..bugün de iş yerinde yemekhanede .. ayağı kalkmaya korkar oldum.. Allahten bebek hareket ediyor arada yoksa aklıma kötü şeyler geliyor sizlerde böyle olan var mı

cok ilginç gerçekten.. ama cok da mantıklı geldi .. biraz sakin yaşamak gerekiyor sanırım..:)

kizlar 2 gunden beri kizimin hareketleri azaldi sanki cok hissetmiyorum..tedirgin oldum acikcasi yemek yedim yattim belki oynar diye yine yok..

kizlar 2 gunden beri kizimin hareketleri azaldi sanki cok hissetmiyorum..tedirgin oldum acikcasi yemek yedim yattim belki oynar diye yine yok..

canım herzaman güçlü hareket etmiyor zaten dikkatle odaklan küçük hareketleri de hisetmeye calış ... dinlenir pozisyonda yap hissediceksin bence

cok ilginç gerçekten.. ama cok da mantıklı geldi .. biraz sakin yaşamak gerekiyor sanırım..:)

atti atti ohhhh beee :) eskiden hareketlerini hissetmezken iyidir herhalde diyodum simdi hareket etmeyince korkuyorum...ne zormus ya

Yorgunluktan da olabilir ben kendimi çok dinliyorum engel olamıyorum kendime ihmal etmek istemedim hamile olan arkadaşlarımla konustuk hemen herkes yaşıyor bu durumu kiminde sorun var kiminde yok ben de doktora gittim bugün

canım çok geçmiş olsun, Allah'ın izniyle atlatacaksınız. çok şükür çözümsüz bir şey değilmiş, sağsalim doğacak oğluşun inşallah :)

Bilgilerini konu sahibi ayça'ya mesaj atarsan o ekleyecektir seni tabloya.

Biz de 2.el aldık travel sistem, dediğin gibi her şeyini söktük attım makineye yıkadım. İskeletini de duşa soktuk, orda yıkadık bir güzel suyun altında. Yepyeni oldu valla

Arkadaslar merhaba bebek sekerı dusunursenız 0,60 kr dan baslayan fıyatlarla begendıgınız modelı msj olarak atarsanız yardımcı olurum. şişe ıcerısınde kolonya ya da lavanta modellerıde mevcut.

Eklentiler

• $1175326_545429112243076_5870030514510160096_n.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 69
  • $kodr201.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 46
  • $images.jpg
    6,5 KB · Görüntüleme: 39
  • $ikiz_bebek_pusette_yatan_bebek_sekeri_47874.JPG.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 43
  • $Ýçerik.jpg
    5,5 KB · Görüntüleme: 46
  • $957_buyuk_zoom.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 45
  • $108314329_tn70_0.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 39
  • $108771391_tn24_0.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 43
  • $108782883_tn24_0.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 43
  • $109096164_tn24_0.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…