2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Eki Görüntüle 1089688 Eki Görüntüle 1089689

Kızlar bu iki bebek arabasından hangisi dersiniz? İlk resim pierre cardin ps 2020, ikincisi chicco lite way.. Alanlar var mı bebek arabası içinizde ya da daha önce kullanmış olanlar? Beni chicco'dan tek vazgeçiren şey tek yönlü olması başka hiç bir negatifi yok.. Eşyaları tamamlamaya çalışıyorum yani artık en azından neyi ne alacağımı bileyim diyorum ama sabahtır bakıyorum o kadar çok şey var ki.. hele bebek arabaları, kafayı yiycem..

bu arada canım ben chicco lite way de kararlıyım. kayınvalideye haber verdik. onlar alacaklar.
ben en konforlu baston bu olduğu için bunu tercih ettim.
bebeğin ilk aylarda bize dönük olması aslında çok büyük bi avantaj. insan görünce içi rahatlar.
ama zaten hareketlenince bize bakmaktan sıkılıyorlar.etrafı görmek istiyorlar.

Ben de dün gittim esimle biraz bakindik ama karar veremedik, binbir türlüsü var. Kesinlikle cok pahali bir sey istemiyorum ve travel sistem istemiyorum. 3-4 parcaya hic gerek yokmus gibi geliyor. En hafifi, en kolay katlanani, az yer kaplayanini alacagim. Icine de ana kucagi konabilir oldu mu tamamdir bence. Gerisine hic gerek yok. Cidden abarttikca abartiyorlar secenekleri. Internette arastirirken bir tane gördüm, 3000 dolar. Dügmeye basiyorsun kapaniyor otomatik, ne bileyim LCD ekrani ne kadar hizlandigini söylüyor, yok hakiki deriden yapilmis vs. vs. vs.

öyle arabaya ben de binerim kııı :KK9::KK9::KK9:

evet evet aynen dediğin gibi canım. zaten kilo almaya ihtiyacım vardı. bu yaşıma kadar dünyayıda yesem hiç alamıyodum üzülüyodum hatta.
şimdi sevinmiştim aldım diye. normal kilom böyle olmalıydı zaten. evet maalesef bazı insanlar moral bozuyo.
ama sen düzelttin şindi :KK17::KK17: dediğin gibi azıcık dirilik kattı diye mutluydum ben düne kadar :KK17:

Bir kadın bir kadına özellikle kilosuyla ilgili 'gereksiz' yorum yapıyosa kıskanmıştır, bu her zaman böyledir :KK1: benceeee güzelleştirmiş seni.. 44 kilo ne ya, kız çocuğu gibi :nazar:, böyle süper olmuşsundur bence, doğğumdan sonra da kendine güvenin gelir. :nazar:

Ben de dün gittim esimle biraz bakindik ama karar veremedik, binbir türlüsü var. Kesinlikle cok pahali bir sey istemiyorum ve travel sistem istemiyorum. 3-4 parcaya hic gerek yokmus gibi geliyor. En hafifi, en kolay katlanani, az yer kaplayanini alacagim. Icine de ana kucagi konabilir oldu mu tamamdir bence. Gerisine hic gerek yok. Cidden abarttikca abartiyorlar secenekleri. Internette arastirirken bir tane gördüm, 3000 dolar. Dügmeye basiyorsun kapaniyor otomatik, ne bileyim LCD ekrani ne kadar hizlandigini söylüyor, yok hakiki deriden yapilmis vs. vs. vs.

Haklısın.. Abartı sadece, saatlerdir inceleyip en son ikisinden farklı aşağıdakine karar verdim gibi travel sistem ama hakkında olumsuz hiç bir yorum yok, bakalım hayırısı.. Alıpta kuzenin gibi kullanamamaktan korkuyorum, bir de arabada geçen bi kaza haberi seyrettim annesinin kucağından fırlamış bebek, oto koltuğu ne kadar önemli filan diye bahsedildi.. Allah korusun da, bu arabayı alırsam olmuşken o da olmuş olur diye de düşündüm..
$w.jpg $ww.jpg $www.jpg $wwww.jpg

Canım bu çift yönlü

Sabahtan beri bakıyorum chicco'nun bütün arabaları tek ynlü diye ona baktığım sitede de belirtmemişler ne biliyim :KK1: Bir tane daha buldumm travel sistem attım resimlerini kullanan herkes çok memnun olumsuz bi yorum okumadım hakkında, gerekli mi gereksiz mi artık göreceğiz..

Kızlar bu iki bebek arabasından hangisi dersiniz? İlk resim pierre cardin ps 2020, ikincisi chicco lite way.. Alanlar var mı bebek arabası içinizde ya da daha önce kullanmış olanlar? Beni chicco'dan tek vazgeçiren şey tek yönlü olması başka hiç bir negatifi yok.. Eşyaları tamamlamaya çalışıyorum yani artık en azından neyi ne alacağımı bileyim diyorum ama sabahtır bakıyorum o kadar çok şey var ki.. hele bebek arabaları, kafayı yiycem..

merhabalar bende chicco lite way aldım ve hiçte pişman değilim çevremde herkez kullanıyor çift yönlü değil fakat anakucağı senden tarafa takıldığı için görebiliyorsun bebişi ben tüm her yerini söktüm oturma yerinin güneşliğini ana kucağını taktım çok güzel oldu fotoğrafını çeker koyarım istersen ...

merhabalar bende chicco lite way aldım ve hiçte pişman değilim çevremde herkez kullanıyor çift yönlü değil fakat anakucağı senden tarafa takıldığı için görebiliyorsun bebişi ben tüm her yerini söktüm oturma yerinin güneşliğini ana kucağını taktım çok güzel oldu fotoğrafını çeker koyarım istersen ...

Çok sevinirim gerçekten.. Herkes bişeyler diyo, sürekli o muydu bu muydu gidip geliyorum vallahi.. İlk çocuk olunca bir de :KK1:

canım ben sağdaki chicco lite waydan aldım.. forumlarda filan kullananların yorumları hep olumluydu ondan aldım.

canım ben sağdaki chicco lite waydan aldım.. forumlarda filan kullananların yorumları hep olumluydu ondan aldım.

Sanırım bende öyle yapacağım... kararsız kalıyorum işte :KK50: o kadar çok bakmamak lazımmış, millet bunu kullanıyo memnun mu memnun, al gitsin o zaman :KK1:

hayırlı haftasonları annişler
ben dün bi arkadaşla vakit geçirdim.3,5 aydır görmüyordum.
bana kaç kilo aldın dedi. 9 dedim
sen şimdiden böyle aldıysan doğuma kadar napıcaksın, bak 30 kilo alırsan doğumdan sonra kalırsın balon gibi dedi.
sonra yemeğe gittik ama hepsi boğazıma dizildi.:KK5::KK5:
benim boyuma göre normalde 7 kilo kadar eksiğim vardı kızlar. hiç kilo alamazdım ben.
boyum 164 hamilelikten önceki kilom 44 tü. şimdi 53 oldum.
hamilelikle aldığım kilolarla aslında normal kiloma ulaştım. ama yine de moralimi bozdu.
doğuma çok var bundan sonra daha hızlı ve çok alırsın deyince kahvaltımı bile yarım yaptım:KK5::KK5::KK5:

merhaba,aynı durumu bende yasadım.bende 8 kılo aldım herkes duyunca a cok dıyor,ancak boyum 172 ve hamıle kaldığımda 54 kılo ıdım oldukça zayıf gorunuyrdum,herkes laf söyler ben alıştım,zayıf hamıle kalanlar genlde 17-18 kılo kadr alırlarmış,hem kıme ne kılo alıyrsak bız alıyruz,onlara ne:)):emir_bebek::nazar:

ben dert etmiyodum aslında ama dün öyle deyince acaba çok mu şişerim dedim.
ekmeği kes bence dedi. halbuki göre hamile olduğumu zor anlıyor. 23 haftalık deyince şaşırıyorlar hiç belli olmuyo diye.
ben biraz tıkış tepiş yiyorum bacım ama :KK17:

ye ye yarasın valla bende senın gıb zayıf olsam bende yerdim belkide yiyorum aldığıma göre ..

takma hem inan öncesi zayıf olanlar hemen doğumla veriyor..

ya şimdi platese gitmem ne işe yarar acaba bu ara düşünüyorum ama hamile değilken yapamazdım şimdi top gibi yuvarlanmayım

Son düzenleme:
hayırlı haftasonları annişler
ben dün bi arkadaşla vakit geçirdim.3,5 aydır görmüyordum.
bana kaç kilo aldın dedi. 9 dedim
sen şimdiden böyle aldıysan doğuma kadar napıcaksın, bak 30 kilo alırsan doğumdan sonra kalırsın balon gibi dedi.
sonra yemeğe gittik ama hepsi boğazıma dizildi.:KK5::KK5:
benim boyuma göre normalde 7 kilo kadar eksiğim vardı kızlar. hiç kilo alamazdım ben.
boyum 164 hamilelikten önceki kilom 44 tü. şimdi 53 oldum.
hamilelikle aldığım kilolarla aslında normal kiloma ulaştım. ama yine de moralimi bozdu.
doğuma çok var bundan sonra daha hızlı ve çok alırsın deyince kahvaltımı bile yarım yaptım:KK5::KK5::KK5:

kız sen ne takıyosun
ben 12 kilo aldım
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ilk hamilelğime güveniyorum walla
25 kilo almıştım onda
sonra gene incecik oldum
bakalım bunda ne olacak
:KK53:

Sanırım bende öyle yapacağım... kararsız kalıyorum işte :KK50: o kadar çok bakmamak lazımmış, millet bunu kullanıyo memnun mu memnun, al gitsin o zaman :KK1:

Üstteki aracı inceleme fırsatım oldu carsida açıp kapatması çok kolay sürüşüde güzel fakat çoğu yeri plastik gibi biraz fazla sallanıyor çabuk bozulacak gibi gelmişti bize

Haklısın.. Abartı sadece, saatlerdir inceleyip en son ikisinden farklı aşağıdakine karar verdim gibi travel sistem ama hakkında olumsuz hiç bir yorum yok, bakalım hayırısı.. Alıpta kuzenin gibi kullanamamaktan korkuyorum, bir de arabada geçen bi kaza haberi seyrettim annesinin kucağından fırlamış bebek, oto koltuğu ne kadar önemli filan diye bahsedildi.. Allah korusun da, bu arabayı alırsam olmuşken o da olmuş olur diye de düşündüm..
Eki Görüntüle 1089903 Eki Görüntüle 1089904 Eki Görüntüle 1089905 Eki Görüntüle 1089906

Canım bu sunny baby montana mi ben önü aldım yolcu resimdeki gibi fakat o kadar iri ki bagaja bile koymak imkansız gibi birde o portbebe şeklinde olana bir çocuk oturttum çocuk dusecek gibiydi gidip değiştirdim çok şık görünüyor ama çok ağır ve büyük

Bu arada kızlar dün bebeğimiz oldu dunden beri en çok lazım olan şey ince battaniyeler olmuş. Bana en çok battaniye al dediler her yerini batirmis tuvaletini yaparken :-)

Benim çarşamba 5 diğer günler 4 saat dersim var 12.20-15.10 giriş çıkışım ama ağırlık 10 dil o yüzden mecburen ayakta kaliyorum bazen gerçekten çok zor oluyor rapor mu alacaksın rapor hakkım da 12 gün falan kaldı

Evet cnm rapor alcm bnm fiks 7.30 12.30 calisma ssatim ama yorulmuyorum neyse ki rahatim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım bu sunny baby montana mi ben önü aldım yolcu resimdeki gibi fakat o kadar iri ki bagaja bile koymak imkansız gibi birde o portbebe şeklinde olana bir çocuk oturttum çocuk dusecek gibiydi gidip değiştirdim çok şık görünüyor ama çok ağır ve büyük

Canım bu wollex new york manhattan 2. seri diye bişi.. wollexnewyork.com diye bi siteleri var. katlanmış halini sürücü koltuğunun arkasına bile sıkıştırmışlar chicco lite way ile aynı iskeleti 7 kg. arka tekerleri büyük yalnızca. travel sistem olması cazip geldi, bir de sitede bakınca 3-4 yaşa kadar kullanılabilir bişey. ama gel gör hala kararsızım :KK1:

X