2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım bu wollex new york manhattan 2. seri diye bişi.. wollexnewyork.com diye bi siteleri var. katlanmış halini sürücü koltuğunun arkasına bile sıkıştırmışlar chicco lite way ile aynı iskeleti 7 kg. arka tekerleri büyük yalnızca. travel sistem olması cazip geldi, bir de sitede bakınca 3-4 yaşa kadar kullanılabilir bişey. ama gel gör hala kararsızım :KK1:

canım bak benm aldığım buydu tip olarak çok benziyor bizimki 14 kg falandı yine de sen bilirsin

Eki Görüntüle 1090152

Bu arada kızlar dün bebeğimiz oldu dunden beri en çok lazım olan şey ince battaniyeler olmuş. Bana en çok battaniye al dediler her yerini batirmis tuvaletini yaparken :-)

evet cok doğru
ben kızımdada en cok o penye battaniyeler var ya onlardan bi de penye yelek kullandım uykusundan uyanınca giydirmek için

kızlar akıntıyla bebeğin suyunu nasıl ayırt edicez biz..aranızda akıntısında artış olan var mı ?

AL-SENSE AMNİYOTİK SIVI SIZINTISI TEST PEDLERİ

• Anne karnındaki bebek,amniyon sıvısı olarak adlandırılan ve hayati önem taşıyan bir sıvı içerisinde gelişir.
• Hamilelikte,anne ve bebek sağlığı için risk oluşturabilecek "Erken Membran Reptürü" ve buna bağlı olarak, amniyotik sıvı sızıntısı meydana gelebilir.

• Amniyotik sıvı sızıntıları,gebelik süresince zaman zaman karşılaşılan idrar kaçırma ya da fizyolojik/patolojik vajinal akıntılar ile karıştırılabilir ve bu tehlikeli durum göz ardı edilebilir
• Amniyotik sıvı sızıntısını diğer akıntılardan ayırarak teşhis edebilen AL-SENSE Amniyotik Sıvı Sızıntısı Test Pedi artık Türkiye'de
• AL-SENSE Amniyotik Sıvı Sızıntısı Test Pedi, FDA onaylıdır.
• pH'a duyarlı Patentli Polimer Teknolojisi sayesinde amniyotik sıvı ile idrarı ayırt edebilir.
• Hamileler tarafından sağlık profesyoneli yardımı olmadan rahatlıkla uygulanabilir.
• AL-SENSE Amniyotik Sıvı Sızıntısı Test Pedi sayesinde; amniyotik sıvı sızıntısı mevcut ise,ped üzerindeki şeritte mavi veya yeşil renkte lekelenme gözlenir. İdrar sızıntısı olduğu durumlarda ise şeridin rengi sarı olarak kalır.

Uyarılar;

• Bir ped,12 saatten fazla kullanılmamalıdır.
• Kullanılmış olan ped,tekrar kullanılmamalıdır.
• Raf ömrü 5 yıldır.

kızlar akıntıyla bebeğin suyunu nasıl ayırt edicez biz..aranızda akıntısında artış olan var mı ?

Bak canim bir arkadaş bu konuyla ilgili bir ped olduğunu paylasti bilgileri yukarıda yaziyor kafana takiliyosa istersen dene sende

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

nette ik banyo videolarını izledim çok duygulandım, hepsi ciyak cıyak.. nasıl sevdiriz acaba yıkamayı onu dşündüm..
deneyimli anneler fikir verin...
ilk yıkaması çok zor ya..

merhabalar bende chicco lite way aldım ve hiçte pişman değilim çevremde herkez kullanıyor çift yönlü değil fakat anakucağı senden tarafa takıldığı için görebiliyorsun bebişi ben tüm her yerini söktüm oturma yerinin güneşliğini ana kucağını taktım çok güzel oldu fotoğrafını çeker koyarım istersen ...

fotoları bekliyoruz.. hem ana kucaklı hemde normal puset haliyle
ayıptır sorması kaça aldın 2li seti

nette ik banyo videolarını izledim çok duygulandım, hepsi ciyak cıyak.. nasıl sevdiriz acaba yıkamayı onu dşündüm..

Zor değil Cnm bazı bebisler suyu çok seviyor:KK1:
Yeni dogunca pek hareket edemiyorlar minicik oluyorlar :emir_bebek:
anne olduğun yavrunu kucağına aldığın zaman ınan korku falan kalmıyor:nazar:
bende çok korkmuştum çünkü yalnizdim doğum ve sonrasında
birde yaşım çok küçük bilgisizdim vede belim yüzünden ayağa kalkamiyordum
allahın izni ile kızımla zor anları atlattık şimdi 6 aylık olduk ve
çok hareketliyiz:KK17:rabbim hepinize kolay doğumlar nasip etsin

Bu arada kızlar dün bebeğimiz oldu dunden beri en çok lazım olan şey ince battaniyeler olmuş. Bana en çok battaniye al dediler her yerini batirmis tuvaletini yaparken :-)
2 penye battaniyem 2 pikem 1 de pazen battaniyem var yeter heralde yaz gunu yikayinca iki dakikada kurur.3 tane de penye yelegi var ama heraldr buyuk gelir.

Evet penye olanlardan canım. Nette satılıyor mu acaba göremedim tekli battaniye
cnm civile git milyon cesit tekli battaniye var kafayi yersin hangisini alim diye.civile gitme imkanin yoksa lcw de de var tekli battaniye.
ben hayatta yikayamam olk seferini annem yikar heralde.

Bende aynı şeyi düşünüyorum, hatta annem ilk birlikte yıkamamız lazım deyince daha çok korkuyorum o işten, bir de bir video var bebeklere eğitim vermişler anne ve babalarıyla nasıl yüzüyorlar dalıyorlar görmen lazım.. bebekken öyleymişim ben, hiç sudan korkmamışım denizden çıkmazmışım, evde anneme küvet doldurturmuşum.. oğlum da öyle olsun istiyorumm :KK1: sevdirebilirsek süper olur, zaten doğalarında var ama o banyo da neden bağırıyorlar anlamıyorum :KK1: belki de yanlış yaklaşıldığından korkup irkiliyolar, o yüzden annem filan ne derse desin ilk ben tek başıma yıkamak istiyorum..

Bende aynı şeyi düşünüyorum, hatta annem ilk birlikte yıkamamız lazım deyince daha çok korkuyorum o işten, bir de bir video var bebeklere eğitim vermişler anne ve babalarıyla nasıl yüzüyorlar dalıyorlar görmen lazım.. bebekken öyleymişim ben, hiç sudan korkmamışım denizden çıkmazmışım, evde anneme küvet doldurturmuşum.. oğlum da öyle olsun istiyorumm :KK1: sevdirebilirsek süper olur, zaten doğalarında var ama o banyo da neden bağırıyorlar anlamıyorum :KK1: belki de yanlış yaklaşıldığından korkup irkiliyolar, o yüzden annem filan ne derse desin ilk ben tek başıma yıkamak istiyorum..

bebekle ilgili yüzme videoları nette çok izledim ama ilk yıkama ile ilgili sadece bir kaöç tane var.
varmı eğitim gibi bir video eşimlwe izleyip not almak gerek.
ilk yıkaması kendimiz yapmak istiyrouz ama bakalım. korkmazsak eğer

kızlar bişi sorcam ya
bikini bölge ile bacak arası kısmında 2-3 cm'lik sivilce ama ucu olmayan içi dolu bir şey fark ettim.doktora görsterdim türkçesi kılkökü iltihabı
kara merhem verdi kullanmaya başladım ama gebelikte önerilmiyor yazıyor.kullan var mı?

kızlar bişi sorcam ya
bikini bölge ile bacak arası kısmında 2-3 cm'lik sivilce ama ucu olmayan içi dolu bir şey fark ettim.doktora görsterdim türkçesi kılkökü iltihabı
kara merhem verdi kullanmaya başladım ama gebelikte önerilmiyor yazıyor.kullan var mı?

kızlar bişi sorcam ya
kim yazdi cnm kadin dogumcumu cilduye mi ?

2 penye battaniyem 2 pikem 1 de pazen battaniyem var yeter heralde yaz gunu yikayinca iki dakikada kurur.3 tane de penye yelegi var ama heraldr buyuk gelir.

cnm civile git milyon cesit tekli battaniye var kafayi yersin hangisini alim diye.civile gitme imkanin yoksa lcw de de var tekli battaniye.
ben hayatta yikayamam olk seferini annem yikar heralde.

pazen battaniye nasıl canım ?

gunaydin kizlar...bebislerimizi hergun yikixazmi yoksa gobegi dustukten sonrami
yikiyacaz bilmiyorum bide dogal deniz sungeri var ms bilgisi olan varmi saglikliyms
dun kaynanm jendni ovydu kmssnun bebegi olms yikams bizizmkinide yikarm dyo
ben yikayamam sanki yigenlerimi ben yikadm uffff
sinrim bozuluyo yaa ben anlamiym sanki kotulukten sylmyo ama valla ne deseler batiyo
bikadar merakli olan yapsn bitane yaa keske iste calismasam ogluma ben baksam.
ilk defa hayatimda keske zengn olsydm dyrm varya.. canim oglum icin.sadece benim piskolojim bozuk herhalde baska byle dsnen varmi?

X