2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Oyyyy hadi 8 takim neyse de 1 yas tulum ne oluyor kizim hahahahaaa valla benim hayalim simdi ilk uç ay hazir bulunsun da sonra alicam kizimi yanima bindircem bebek arabasina boyle suslu suslu bir hava bir hava ana kiz alisverise cikip gezicez sonrada oturup biyerde kahve iceriz oyuzden ilerisi için bisey almicam

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

günaydın annelerr...
keyifler nasıl bakalım...
ben çok uykusuzum. geceleri tuvalete kalkınca uykum kaçıyor. tekrar dalmam 1 saatimi alıyor resmen.. birde yüzüstü yatmaya alışmışım çocukluğumdan beri, yan yatmak filan çok zor geliyor..:2::2: farkında olmadan yüzüstü yatıp bebeğimi ezicem diye tedirgin oluyorum... bu gidişle yatağın ortasına bir delik açıp karnımı oraya sokucam o olucak :)) geceleri tıkanan burundan bahsetmiyorum bile....

en önemli tavsiye geliyooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrr
kızlar naparsanız yapın ama kesinlikle kocalarınıza görev verin çocuk bakımıyla ilgili
yoksa herşey üstünüze kalır
beceremesede yaptrırın
alt alsın mesela
beceremesin olsun
zamanla usta oluyorlar

benim koca ilk basta pişik yaptı çocuğu
ama şimdi gel bak prof. oldu resmen

çoooook haklısın.. evliliğine kadar neleri var abartmaya gerek yok doğru, almıcam bişi :)

zaten 2 yaşına doğru başlıyorlar anneee sunu istiyom bunu istiyorum demeye
hele kız çocuksa yandın ne ojesi bitiyor ne ruju ne eteği ne elbisesi vs
dükkana girdik mi kendini kaybediyor bizimki daha 3 yasında
ayy anneeee baaaaaaaaaaak bu çok güzel
aaa anne bak esas bu güzel
bunu alalım annne sunu alalım anne
yani bence şimdiden harcamayın paraları
kızlar fena
ama bayılıyorum onunla alışverişe gitmeye
eşşek bide bi zevkli bi zevkli

günaydın herkese,bugun seker yuklemesı yapmak ıcın dr a gııtım hemde aylık rutın kontrolüm ıcın,dr um once 3 günlük bır dıyet verdı,4.gun gel kan vereceksın dedı ve 3 saat surecegını soyledı,başka arkadslarımda yaptırdı ama dıyet verıldıgını duyöamıstım,3 sat surdugunude,yaptıran arkadslar varsa bılgı verebılır mı lutfen

Ben şimdiden kocamla anlastim günde iki saat ona birakcam ben spora

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Herkes aynı şeyi söylüyor kullanmadım ne biliyim, evde zaten oda yapacak yer yok şimdilik, beşik alsam mı ahşap diye düşündüm, ama oyun parkı daha portatif bakalım bi karar verebilsem..

Ben ahşap beşik almaya karar verdim görümcem park yatak kullanıyor pek memnun değil bana cok sağlıklı gelmiyor park yataklar plastik diye

Ben de karar veremedim sürekli kafam karışıyor baska modeller gördükçe

benim çoğu arkadaşım ilk arabaları agır pusetlerden aldı
sonra 1 yaşından sonra bu çok agır diyip hafif bstonlar aldılar
daha kolay daha pratşik ve daha hafif diye
yani alırken buna dikkat etmek lazım
tek başıan wem cocuk hem araba taşınacak gibi almak mantıklı
bende bu yüzden ilk arabasını agır hantallalrdan değil orta halli bişi almaya karar verdim
mesela Chicco Liteway gibi
ana kucaklı tabiki alıcam ana kucagı kaldırıktan sonra normal hafif baston ıolarak kalıcak.. sizlerin fikri nedir?

günaydın canım..
gece ben ilk uykuya dalışımda çok zorlanıyorum ama 2-3 kere tuvalete kalkıyorum, gözüm kapalı gidip geliyorum hemen dalıyorum geri
ilk zamanlarımdan beri yüzüstü yatmamaya alıştırdım kendimi ki ben de yüzüstü dalabilirdim uykuya. Resmen eğittim kendimi, yüzüstü yatma lüksüm kalmadı zaten artık göbekten. Ama mesela sol yana yatıyorsam sol bacağımı dümdüz tutup sağ bacağımı bir yastığın üstüne atıyorum, öyle çok rahat oluyor. Onu da bir kitaptan okumuştum, tavsiye ederim

Ben de hafjf olsun istiyorum chicconun yeni travel sistemleri var cok bafif begenip karar vermistik sonra baska milodeller görünce kararsız kaldık

Kızlar 32.haftadan önce doğum izni kullanabiliyor muyum?
doktor raporuyla falan çalışamaz raporu alabiliyor muyum?
bilgisi olandan acil cevap bekliyorum lütfen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…