2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende ilk çocuğumda aynıydım ama şimdi hakkaten doğru düzgün hiçbirini giyemeceğini bildiğim için almıyorum fazla hatta hiçbişey almadım desem yeridir

evet canım azkaldı bende bekliyorum temmuz sonunu inşaallahhhh
3 aycık kaldı

Henüz yatak, beşik ana kucağı vs gibi şeylerin hiçbirini halletmedim ben ya.. Karar veremiyorum, hangisi kullanışlı işe yarar, hangisi gösterişsiz gereksiz bilmiyorum.. Aldınız mı sizler?

bende ilkinde 9.ayda başladı ama bunda ayak üstü durunca hemen şişiyor hayırlısıyla bi atlatsaydık iyiydi

Evet ya ben de oyle dusundum zaten ama hastaneye giderken ne goturecegimi bilemiyorum sen ne dusunuyosun o konuda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben kızımda iç zıbın takımı oluyor ya
bi tane ondan
bi de alt üst takım götürdüm..
zaten doğunca onu giydiriyorlar battaniyeye sarıp getiriyorlar..
kendime de gecelik terlik..iç çamaşırı.o kadar zaten ertesi sabah çıktım eve geldim
başka bişeye gerek yok
istersen sen yedek bi tulum daha alırsın çocuğa..ben de gerek olmadı.
ama sezeryan olacaklar kesinlikle gecelik alın..
ben 2 li takım aldım dikiş yeri acıttı
gecelik daha iyi
bebeğe bi takım yetti
bi de alt bezi
bi de sütün gelmezse diye biberon olabilir ama bence verme alışmasın bierona
benim sütüm gelmişti ama akşamına bişey oldu gelmedi o zaman hemşireler mama yapıp kaşıkla veriverdiler
sonra sütüm geldi rahat rahat doyurdum kızımı

bende ilkinde 9.ayda başladı ama bunda ayak üstü durunca hemen şişiyor hayırlısıyla bi atlatsaydık iyiydi

senin de 2. mi????
hayırlı olsun
:)
kaç yaş var aralarında? cinsiyetleri ne?
benim ilki kız
bu da erkek

kızım şimdiden kıskanmaya başladı
napıcam bilemiyorum

bende ilk çocuğumda aynıydım ama şimdi hakkaten doğru düzgün hiçbirini giyemeceğini bildiğim için almıyorum fazla hatta hiçbişey almadım desem yeridir

Hadi ya.. Ben hala takım bakıyorum Sanırım ilk olduğundan bunlar, anlayınca bende durumu pişman olacağım gibi.. Eşim bile kızıyor artık ya, benim o akdar giysim yok diye

hiiiiiiç acele etme
ben de böyleydim
ama çıktılar mı yandı gülüm keten helva
bi ömür hep tasa aman iyi mi, düştü mü kalktı mı,nereye gitti
o yüzden keyfini çıkar uyu gez dinlen..

öyle mi olur bilmem ki? Dün laboratuvardan bi kadın aradı, hamileyim diye proje malzemelerini erken göndemelerini istedim, sonra sıkıntılı olursa benim için çalışmak diye düşündüm. Kadın döndü dedi hamileyken daha rahat çalışırsınız, asıl iş doğunca ne diyeceğimi şaşırdım valla, haklısınız..

Hadi ya.. Ben hala takım bakıyorum Sanırım ilk olduğundan bunlar, anlayınca bende durumu pişman olacağım gibi.. Eşim bile kızıyor artık ya, benim o akdar giysim yok diye

evet ilkinde öle oluyor..ben de bir sürü şey aldım oyuncaklar giysiler bi o kadar da hediye geldi..
poşetler dolusu kıyafet oldu
dağıta dağıta bitiremedim walla
hala var öle diyim
bide ilki kız 2. erkek olunca onca kıyafet boşa gitti
alma alma walla
onun yerine o parayı banka hesabı açtır oraya yatır
damlaya damlaya göl olur demiş atalarımız..büyüdükçe daha cok lazım oluyor para

bi kere uyku düzeni diye bişey kalmıyor..
en çok o koymuştu bana
inşallah senin bebek uykucu sakin olur
inşallah hepimizinki öle olur
uyku alınmadı mı daha benden hayır bekleme
bütün gün saç baş perişan bakımsız sinirli
ayyy bak şimdi napcam ben
bile bile 2. yi doğuruyom gene
insan unutuyorda ondan kolay gibi geliyor..ama bilmek başka başa gelince başka
allah yardımcımız olsun
özellikle 2 cocukluların

gunaydin kizlar yarin bende gidicem oglusumu gormeye cok heycanliyim... insallah atlatrz detayliyida hayirlisiyla
buyumustur oglusum saglikli olsunda tosun pasam ayyy cok ozledim ya isteyken hep onu dusunuyorum varya
herseyim oglum.dun sabah namazina uyandim zor geldi kalkmayim dedim ama bizim oglan yavrum yaa nasil tekmeliyo kalk diyo yavrm duygulandm kalktk namazimizi kildk oglumla...

Henüz yatak, beşik ana kucağı vs gibi şeylerin hiçbirini halletmedim ben ya.. Karar veremiyorum, hangisi kullanışlı işe yarar, hangisi gösterişsiz gereksiz bilmiyorum.. Aldınız mı sizler?

ben oyunparkı aldım canım , bıde ana kucagı olarak ta ana dizi diye satılıyor ondan alıcam,

bebek odası şeklinde yada mobilya beşik olarak düşünmedim , oyun parkı 4yaşına kadar daha kullanışlı gelıyor bana...

Kizlar gunaydin herkese.bisey sormak istiyorum.ayrintiliya 20+6 da gittim.ozman ayrintiliyi yapan doktor bebegimin 4-5gun onden gittigini ve 21+4 oldugunu soyledi.verdigi rapordada 30 agustos olan dogum tarihim 25 agustos yaziyrdu usg ye gore..simdi anlayamadim dogum tarihim 25 agustosmu oldu yoksa usg de boylr farkliliklar olabilirmi?? Tecrubeli arkadaslardan yorum rica ediyrum

kız heyecan yapma :)
git bi bebek mağazasına
oyun parkı alcam de
zaten onlar yatağını da beraber veriyorlar
sonra aynı mağazadan 1 hastane çıkısı alırsın tamaaaaaaaaaaam
bak bitti alışveriş 27:

diğerlerini sonrada alırsın
telaş yapma
ilk önce yatacak yer giyecek kıyafet tamaaaaaaaaaam
ha bi de alt bezi

Amiin.. canım uyumazsa yandık bende biliyom, bide bu sıpa ne zaman ben yatsam o başlıyo tekmelemeye. bütün gün iş güç, ev işi desen ayrı akşam 6da giriyorum eve, şu aralar bile zor geliyo.. 40ı çıktıktan sonra başlarım heralde işe, bu yönüyle üni.de olmak çok kötü.. bir de uyku giderse fena..çok sıkışırsam eşime diycem artık al çocuğuna bak diye ona kıyamazsam da ev işi yaptırırım bakalım..

çoooook haklısın.. evliliğine kadar neleri var abartmaya gerek yok doğru, almıcam bişi :)

Herkes aynı şeyi söylüyor kullanmadım ne biliyim, evde zaten oda yapacak yer yok şimdilik, beşik alsam mı ahşap diye düşündüm, ama oyun parkı daha portatif bakalım bi karar verebilsem..

Benim bahsettigim quinny buz 3 travel sistem bir araba maxi cosi pusetimi smdiden aldim ilk aylarda inşallah arabayi alırsam onunla beraber kullamicam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben de bilmiyorum o markayı. Ben de chicco ct 02 travel sistem aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…