2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydiin.
Kizlar bugun ruyamda resmen bebek emzirdim bi sag göğsümde aliyorum bi sola hic aci cekmeden rahat rahat emziriyodum kendimi hazirliyorum sanirim artik bu surece :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canom senın dediğn bu muydu? kullanıslı mı çok küçük gibi duruyorda

http://............../Kampanya/diamond,KA_7853.html

Eki Görüntüle 1086291

evet evet bu
tam kendisi :)
kızımda bunu kullandım ben
walla hayat kurtardı desem yeridir..odasındaki oyun parkında sallarken uyumayınca alıyoduk salona bunun içine ohh miss ..biz film seyrediyoduk..o da uyuyordu yerde..2 yasına kadar kullandım ben..artık dışına taşmaya başlamıştı ama devam ettim..kızım da seviyordu..
hem diğer ana kucakları gibi çukurda değil içi..arkadaşım o pahalı olanlardan almıştı
ama çocuğu içine koyunca böle 2 büklüm bi garip duruyordu çocuk..bana rahatsız geldi
diğerleri bi de çok pahalı içi cukur olduğu için bebek büyüdükçe içinde rahat edemiyor..
bu hem yanlamasına sallanıyor ..hem önden arkaya doğru
hem de sudan ucuz
bu daha düz

günaydıııııııııııınnnnnnnnnn

ay ne güzel hayırlara vesile olsun
sağ salim gelsin inşallah su bebekler

Günaydın arkadaşlar ben pazartesi günü 2. Doz tetanoz aşımı oldum ilk aşı 3 gün kolumu ağrıtmıstı ama bu hala agrımadı demekki ağrımayacak paylaşmak istedim sizlerle hepinizi opuyrm

deli çılgın
olsun
daha sonra ihtiyacı olan birilerine verirsin
ne güzel

Günaydın arkadaşlar ben pazartesi günü 2. Doz tetanoz aşımı oldum ilk aşı 3 gün kolumu ağrıtmıstı ama bu hala agrımadı demekki ağrımayacak paylaşmak istedim sizlerle hepinizi opuyrm

günaydınnnn
geçmiş olsun
benim ilk hamileliğimde 2 doz yaptırdığım için
bu hamilelikte 2 taneye gerek yok dendi
1 tane yaptılar

Ben de sirt cantasi almayi dusunuyorum kizlar daha kullanisli ve genc isi geliyo :)

bende kesinlikle sırt çantası alıcam..çok doğru bir karar vermişsin bence
ilk bebeğimde o çanta hediyeli bakım setlerinden aldım
cok zorlandım bi yanda çocuk bi kolda çanta..2 de bir düşer
hem sırt çantasında 2 elde boşta kalıyor daha iyi

Ne kadar fiyati bn bulamadim link atarmisiniz

günaydın arkadaşlar ağustosun güzel anneleri şeker bebişleri nasılsınız.....

bayadır gıremıyorum sızlerle sohbetleri çok özledim nasıl gidiyor bakalım bebek hazırlıkları....

Kızlar günaydın

benim ellerim ayaklarım şişmeye başladı yaa oğlumda çok çektim bu konuda ama 7. Aydan sonra başlamıştı ayağımın üzerine basamazdım bunda erken oldu ama yapılacak bişi varmı acaba benim gibi ayakları şişen varmı :18:

benimde dışarda güneşte hemen ellerim şişiyor,ayaklarımda yürürken aynı şekilde ama yapacak pek bişey yok sanırım

deli çılgın
olsun
daha sonra ihtiyacı olan birilerine verirsin
ne güzel

Aynen öyle. Biz de bir an önce doğursak yaaa, çok özledim ben oğlumu, görmek istiyorum.. Ayrıntılı ultrason yapacak yer arıyorum bu ara, işler güçler dersler derken nasıl yoruluyorum ya hiç fırsatım olmuyo foruma girmeye. Hayırlısıyla az kaldı ama düşündükçe seviniyorum

benimde dışarda güneşte hemen ellerim şişiyor,ayaklarımda yürürken aynı şekilde ama yapacak pek bişey yok sanırım

Ayakları kaldırıp dinlenmek lazım mümkün olduğunca.. Bir de maydanoz kızlar, kaynatıp suyunu içmek, bol tüketmek iyi gelebilir ödeme..

Evet ya ben de oyle dusundum zaten ama hastaneye giderken ne goturecegimi bilemiyorum sen ne dusunuyosun o konuda

Evet ya ben de oyle dusundum zaten ama hastaneye giderken ne goturecegimi bilemiyorum sen ne dusunuyosun o konuda

evet canım azkaldı bende bekliyorum temmuz sonunu inşaallahhhh
3 aycık kaldı

herkese iyi akşamlar, limangoda ebru maternity ürünleri indirimde ben şaşkınbakkaldaki mağazasından alışveriş yapmıştım gerçekten indirimde ürünleri de güzel ilgilenenlere duyuyrulur

canım baktım ama indirimli olmasına rağmen pahalı geldi bana defacto ve lc waikiki ürünleri daha uygun

hiiiiiiç acele etme
ben de böyleydim
ama çıktılar mı yandı gülüm keten helva
bi ömür hep tasa aman iyi mi, düştü mü kalktı mı,nereye gitti
o yüzden keyfini çıkar uyu gez dinlen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…