2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben ebebek den almadım biberonları.Emzik bebişin boğulmasını vs.engelliyor diye aldım ben.Suluk da çok mantıklı ondanda alayım ileriki zamanlarda.

Hoşgeldin..sonuçların nasıl ?

hadi gözün aydın canım atlattın sen darısı bize sonucun nezaman çıkacak?
cikti kizlar sonuclarim seker yok diger kontrollerde normal cikti hersey cok sukur.kilomda toplamda 3.5 .tansiyonumda iyiydi.iste boyle canlar.

Benimde ikisi aynı günde olacak. Sanırım sende sanko hastanesine gidiyorsun :)
Sonucların nasıl peki? Insallah hepsi cok cok iyidir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
evet cnm sankoya gidiom sonuclarim iyi cikti sukur darisi sana.

canım merhaba eğer ben İzmirde olsaydım mutlaka şu mağazaya gidecektim.Ankarada yok maalesef bu.http://caploonba.com/bebek-odalari.cap
kaplumbaga cok 7ygun ha fiyatlar cnm ben o gun baktimda netten.

Son düzenleme:

gözün aydın canım çok sevindim herşeyin yolunda olmasına.Evet fiyatlar çok uygun hem de modeller çok şeker.

Canim benim arkadaslarim var, doktorum da uzun yillar Almanya`da calismis, orda 2`li test ve sonra ayrintili organ taramasi yapiliyor diye biliyorum. Seker testi de yapildi 3 arkadasima, istersen sorarim riskliler diye mi yoksa herkese mi yapiliyor diye. Sen bence doktoruna bir sor seker yüklemesi neden yapilmadi diye, belki de hic riskin yoktur diye doktor dikkate almamistir.

3. döneme girecegim icin ben de heyecanliyim, saglikla insallah.

biberonlarım tmm ama emzikde karar veremedim. bin tane çeşit var.
siz hangisinden aldınız..

canım ben avent in ortodentik emziğinden aldım.Bebeğin çene yapısını falan bozmuyor.Ve anne göğsünü kavramasına da yardımcı oluyor emziği emerek pratik yaptığı için.bi 0-6 ay bide 6-18 ay aldım

canım sanırm almanya ya da yakınındasın..bende avusturyadan geldim ama dediğn gibi çok farklı şeyler var ..zaten her gittiğinde bebeğin kafası kemikleri

burnuna bakıyorlar birşey olsa söylenir sen kafanı rahat tut :)

yoksa biz gibi herşeye takarsın hoşgeldin bu arada

Siteyi inceledimde bana çok pahali geldi ben tam takim oda takimini 3200 aldim MDF eklem yerleri gürgen ağaç kurşunsuz boya ve gerçekten çok sağlam kapaklari ve cekmeceleri kapatirken yavasliyo asla carpmiyor çekmecelerde çocuk kilidi var öyle hemen lap diye acilmiyor verdiğim fiyatin içinde yatagi uyku seti ve cibinnigide var iyi arastirin derim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

biberonlarım tmm ama emzikde karar veremedim. bin tane çeşit var.
siz hangisinden aldınız..

Ben bir tane aventten aldim 0-6 ay hava aliyomus falan iki tanede gecen chiccodan aldim tek pakrtteydi anne göğsüne benzeyen en yakin emzikmis bu kadarda yeter heralde biberon da iki tane var ama bir tane medela biberon gördüm nette yine anne göğsüne benzeyen onu çok tavsiye ediyorlar ondan alicam

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

bence bakım ürünü kesinlikle sebamed ben aldım şampuan sabun v.s
tüm doktorların önerisi
Oda aklimda cnm onada bakicam.
Canım ben en başından beri aynı vuruluyorum 0.4 clexan.nasıl yani anlamadım seninknin dozajını mı artırdı bu testle sonradan?

cnm sen kendini benimle kiyaslama ben bu testleri tup bebekde yaotirdim.

evet canım aynen yaa benim ablam falanda hep sudocrem kullandı bende aldım.Süper bişeymiş sadece pişik için değil her türlü yara yanık vs.için de kullanılıyormuş dediğin gibi.
sudocrem bi mucizeymis cnm ya cok guzel..

gözün aydın canım çok sevindim herşeyin yolunda olmasına.Evet fiyatlar çok uygun hem de modeller çok şeker.

turquoisse gözün aydın canım..neyseki atlattın bakalım
saolun kizlar valla atlattim yaa cok sukur.
740 gr cikti kizcem boyu da 32 cm.birde yan profil fotosunu aldim geldim.

cnm seninki cok guzel biliyorum ben onu soyledim de kaplumbagadakini annemlere mdf degildir dediler.

Ben aranıza daha yeni katıldım belki konusu gecmistir bebek arabasi alaniniz varmi yada daha öncesinde quinny kullananlar varmi yorumlarınızi merak ediyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaslar sanirim bu hastalik beni bu sefer öldürecek .. 3 gundur o kadar yogun bir öksürüğüm var ki kizlarima bisey olacak diye korkuyorum o kadar istahsizim ki hic birsey yiyemiyorum napicam ben yaa off

Arkadaslar sanirim bu hastalik beni bu sefer öldürecek .. 3 gundur o kadar yogun bir öksürüğüm var ki kizlarima bisey olacak diye korkuyorum o kadar istahsizim ki hic birsey yiyemiyorum napicam ben yaa off

Oksurmekten bisey olmaz canim ama bi doktoruna falan sorsaydin ilerlemesin Allah korusun azda olsa arada birşeyler yemeye calis en azindan sulu seyler ye güçsüz kalirsin çok geçmiş olsun.

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Çok sevindim canım maşallah size ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…