2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben bebek çantası olarak sırt çantası kullanmaya düşünüyorum
hem daha spor hem taşıması daha kolay..

Kesinlikle ben de oyle dusunuyorum. Guzel sirt cantasi alcam 2 tane bi kucuk bi büyük

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cikti kizlar sonuclarim seker yok diger kontrollerde normal cikti hersey cok sukur.kilomda toplamda 3.5 .tansiyonumda iyiydi.iste boyle canlar.

evet cnm sankoya gidiom sonuclarim iyi cikti sukur darisi sana.

kaplumbaga cok 7ygun ha fiyatlar cnm ben o gun baktimda netten.

Hadi gözün Aydın canm cok sevindim. Darısı bize artık :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

herkese iyi akşamlar, limangoda ebru maternity ürünleri indirimde ben şaşkınbakkaldaki mağazasından alışveriş yapmıştım gerçekten indirimde ürünleri de güzel ilgilenenlere duyuyrulur :KK1:

Ben aranıza daha yeni katıldım belki konusu gecmistir bebek arabasi alaniniz varmi yada daha öncesinde quinny kullananlar varmi yorumlarınızi merak ediyorum :)

canım bahsettiğin markayı bilmiyorum ama ben chicco baston bebek arabası aldım

Çok sevindim canım maşallah size ..
saol cnmm

canım bende ikisi de var malesef:KK43: çok zor oluyor,başınız için birşey yapıyor musunuz?
ayyy evet cok zor yaaa bugun dr.a soyledim.max. gunde iki parol ic dedi.tabi ben hergun icmiom da iste agridiginda iciom.

Hadi gözün Aydın canm cok sevindim. Darısı bize artık :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Saol cnm amin

canım bahsettiğin markayı bilmiyorum ama ben chicco baston bebek arabası aldım

Benim bahsettigim quinny buz 3 travel sistem bir araba maxi cosi pusetimi smdiden aldim ilk aylarda inşallah arabayi alırsam onunla beraber kullamicam

kızlar ayrıntılı ultrasona kacıncı haftalarda gırdınız yada cagrıldınız...

Bunu duyduguma sevindim. :)
Aynen kucaktan inmez zaten, indi mi de besiginde uyur.
Ben de bir sürü sey almamak icin direniyorum. :) Cocuk sektörü de diger tüm sektörler gibi tüketim odakli, hep daha fazlasini tüketmeye itiyor.
Ben bastan almama taraftariyim. Ihtiyac duyarsam alir tamamlarim ama yokken tam takim herseyini fazlasiyla hazir etmek istemiyorum.

Bir de en büyük korkum yetinmeyi bilmeyen, her gördügünü isteyen cocuk sahibi olmak. :KK9: O yüzden de temkinliyim.

walla takdir ettim
ve gıpta ettim
çünkü gerçekten çok zor bir şey almadan durabilmek.
dediğin gibi kapitalist sistemin tüketim odaklı dünyasında bunu da malzeme olarak çok iti kullanıyorlar..
dünyanın en değerli şeyi sonuçta evlatlarımız ve inan çok zor o kadar cicili biçili şeyleri görüpte almamak.
ama dediğin gibi gayet mantıklı düşünmek lazım .para tuzağı bunlar
çocuğun giydiği haram
yediği içtiği helal demiş atalarımız
önceden oyun halısı mı vardı,ana kucağı mı vardı
vs vs vs
bi taraflarından ihtiyaç uydurup
bu ihtiyaca ihytiyacımız olduğunu inandırıyorlar bize :KK70: cem yılmaz demişti dimi
ayyy ne konuştum ne konuştum :KK53:

Ben de sirt cantasi almayi dusunuyorum kizlar daha kullanisli ve genc isi geliyo :)

herkese iyi akşamlar, limangoda ebru maternity ürünleri indirimde ben şaşkınbakkaldaki mağazasından alışveriş yapmıştım gerçekten indirimde ürünleri de güzel ilgilenenlere duyuyrulur :KK1:

Canim bunun kaliplari nasil bir iki şey hoşuma gitgide almaya cekiniyorum ya olmazsa falan diye

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canim bunun kaliplari nasil bir iki şey hoşuma gitgide almaya cekiniyorum ya olmazsa falan diye

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canım ben 81 kilo oldum xl aldım kalıpları cok dar değil ama bilemiyorum tabi bu arada xl aldiklarimla sonuna kadar giderim normalde l bedende iyiydi ama 1 ay sonra giyemem göğüs kısmından özellikle

walla takdir ettim
ve gıpta ettim
dediğin gibi kapitalist sistemin tüketim odaklı dünyasında bunu da malzeme olarak çok iti kullanıyorlar..
dünyanın en değerli şeyi sonuçta evlatlarımız ve inan çok zor o kadar cicili biçili şeyleri görüpte almamak.
çocuğun giydiği haram
vs vs vs
bu ihtiyaca ihytiyacımız olduğunu inandırıyorlar bize :KK70: cem yılmaz demişti dimi

canom senın dediğn bu muydu? kullanıslı mı çok küçük gibi duruyorda

http://............../Kampanya/diamond,KA_7853.html

$2d463001-57c7-4938-b5bb-9b08f71a856fm3.jpg

Son düzenleme:
tamam canım sağolasınnn:KK23::KK23:

sağol canım nasıl bir motive ettin anlatamam :)ya meme başlıca korkularımdan biri..ben aızıcık kafadan kontak biriyim lisedeydim heralde yakın bir tanıdğımız bayanın memesi alındı işte anlatıyordu nasıl anladığını sonra o meme bende takıntı oldu..ama korkunun ecele faydası yok ben iki hafta önce kadın doğumcu fitil verdi adamın önünde ağladım ben yapamam bunu zaten ilk ilişkimde zor oldu bunu yapamam diye üç gün bekledim paşa paşa yaptım..emzirirm mız minnacık yavruya yazık

iki memeyide emecek demi tek emmede yani atıyorum 20 dk biri 20 dk biri yoksa 45 dk tek meme mi

Ikisi canim aslinda tek meme 10 dk diyolar da bnmki bagimliydi birakmiyodu cok zorlandim bi yere cikamdim aylarca e disari gidiyorum acikiyo emmeye basliyo birakmiyo

Ikisi canim aslinda tek meme 10 dk diyolar da bnmki bagimliydi birakmiyodu cok zorlandim bi yere cikamdim aylarca e disari gidiyorum acikiyo emmeye basliyo birakmiyo

Ay sipa çok tatlı yaa şuanda düşününce ne masum tatlı geliyor ama birde sana soralım :sly:

walla takdir ettim
ve gıpta ettim
çocuğun giydiği haram
vs vs vs

Durduramıyorum ben kendimi.. 8 tane takımı oldu, hala hastaneye hangisini götürsem diye düşünüyorum, beğenemeyince internetten geniş çaplı araştırıp alsam mı diyorum.. :KK50: Bir yaşında giyeceği salopet kot tulumlar aldım valla şaka gibi.. :KK1:

kızlar günaydın,
limangoya avent, sebamed filan ürünleri gelmiş. bence eksiği olan hemen alsın...
biberonlar emzikelr şampunalar kaçırmyın..
ben almıştım o yüzden sadece baktım fiyatlar iyi

Son düzenleme:
X