2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bende yun ve pamuktan daha doğrusu agir biseyden hoslanmadigim için hazir silikon kullanıyorum ama pamuk ve yun gibi saglikli değil biliyorum bebegime kiyamiyorum öyle biseye ama su agirlik meselesi ni düşünmeye basladim siz diyince pamuk yaptiricaktim agirmi gelir acaba kizima ? English home yun yorgan dahami mantikliki?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
canım yün ağır oluyor pamuk değil.Ben kendimize kapitone kullanıyorum mesela resmen kışık sıcak yazın serin tutuyor değişik bişey çok hafif çok memnunum.Oğlumada ya pamuk ya da böyle yine pamuk gibi sağlıklı olan kaz tüyü kuş tüyü vs. araştırıp öğrenip ondan alıcam.

sağol canım, hepimiz güle oynaya kullanalım inşallah :nazar:
valla her marka, her çeşit, her şey bir arada eminönü'nde ama kötü tarafı da beynin dönüyor dolaşmaktan :KK1: her şeyi almak istiyosun :KK52:
olsun benimde beynim dönsün istiyomm :KK52::KK52::KK52:
yok canım kendime almaz olurmuyum alıyorum onları koymuyorum buraya bahsetmiyorum konuyu dağıtmamak için:KK9:bende şimdi nevresimlere bakıyordum çok güzel şeyler var yaa hepsini almak istiyorummm:KK16::KK16:

koy bacım nolcak. sen ankaradasın. bende ankarada olcam bi kaç ay sonra. şu lohusa pijama takımı işini çözemedim hala. aldın mı sen.
ben oraya gidince almam lazım

olsun benimde beynim dönsün istiyomm :KK52::KK52::KK52:

koy bacım nolcak. sen ankaradasın. bende ankarada olcam bi kaç ay sonra. şu lohusa pijama takımı işini çözemedim hala. aldın mı sen.
ben oraya gidince almam lazım

yok canım onu almadım henüz.Haziranda eşimin sınavı bitince gidip beraber bütün eksikleri halledeceğiz.Bebek odası beşik bana gecelik terlik vs.Çok heyecanlıyım özellikle odasını yerleştirdiğimizi hayal bile edemiyorum ben ordan hiç çıkmamkiiiiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bugun hiç çalışasım yok yaaa.. iyice boşladım bugun :) dün tatildi bugunde tatil modundayım
nette sürekli ne alsam ne eksik kaldı nerde daha uygundur diye bakınıom
amannnnnnnnn amann

canım bende önce beşiğii alıp sonra nevresimini alıcam.Benim bildiğim standart değildir beşikler boyutları farklı olur.

Hazir Nevresim takimlarinin ebatlari sabittir canim benim yorgan için 100×150 carsafi 100×160 yastik kilifi 35×45 ama ikeanin besikleri yurt dişi ölçülerine gore olduğu için ebatlari değişiklik gosterebilir benim oda takiminda aldigim beşiğin ebati 80×140 di buyudugunde 80×180 oluyordu adam bana oda takimlarinin hepsinin ebatlari sabittir dedi ama ben buyuttum 90×190 yaptiriyorun tek kişilik ebatinda kullansin diye buyuyunce

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Hazir Nevresim takimlarinin ebatlari sabittir canim benim yorgan için 100×150 carsafi 100×160 yastik kilifi 35×45 ama ikeanin besikleri yurt dişi ölçülerine gore olduğu için ebatlari değişiklik gosterebilir benim oda takiminda aldigim beşiğin ebati 80×140 di buyudugunde 80×180 oluyordu adam bana oda takimlarinin hepsinin ebatlari sabittir dedi ama ben buyuttum 90×190 yaptiriyorun tek kişilik ebatinda kullansin diye buyuyunce

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
canım beşiklerin sabit kalan küçük modelleri var açılıp büyüyebilenleri var nasıl hepsi aynıymış bence yanlışlık var.Ama beşiği alırken nevresimide alırız ya nolcak sanki.:KK34:

aynen benimde öylee annemden almadım çeyiz için istemem yer yok dedim
almadım gittim 2 tane hazır yorgan aldım ohhhhhhhhh misssssssss

Ay sorma ya daha kayinvalide yapmış ama almadım duruyor deyip duruyor. .hadi simdiki evimde yüklük vardı olmayınca nere koyam

Biraz internetten bakindim da herkes ayni seyi söylüyor cocuklar cok cabuk büyüyor diye. Acaba ana kucagi almak yerine cocuk arabasininkini kullansak nasil olur sizce?

Hani ben yanindayken zaten ya kucagimda olur ya koltukta ya da anneannesinin ördügü yumusacik battaniyelerin üzerine yayiliriz. Uykusu icin de bizim zaten sallanan besigimiz var, suna benziyo biraz antika meraklisiyiz da :KK53::KK53::KK53::KK53:

$Die-Wiege.jpg

Bir de baslangic icin yataga eklenen besiklerden alicam en ucuzundan, zaten en fazla 3 4 ay kullanilabilir.

Sonra da arkadasimin oyun halisi var yepyeni kullanmadi onun bebisi, onu vericek bana. 6 aya kadar da orada oyalansa. :)

Baska bir seye ihtiyac kalmiyor sanki, sonra zaten büyüyor, oturup oyuncaklariyla oynasin. :KK9::KK9::KK9:

Fikri olan?

Herkez bebisine kendine aldiklarini paylasirsa bizede fikir olurr :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Biraz internetten bakindim da herkes ayni seyi söylüyor cocuklar cok cabuk büyüyor diye. Acaba ana kucagi almak yerine cocuk arabasininkini kullansak nasil olur sizce?

Hani ben yanindayken zaten ya kucagimda olur ya koltukta ya da anneannesinin ördügü yumusacik battaniyelerin üzerine yayiliriz. Uykusu icin de bizim zaten sallanan besigimiz var, suna benziyo biraz antika meraklisiyiz da :KK53::KK53::KK53::KK53:

Eki Görüntüle 1084968

Bir de baslangic icin yataga eklenen besiklerden alicam en ucuzundan, zaten en fazla 3 4 ay kullanilabilir.

Sonra da arkadasimin oyun halisi var yepyeni kullanmadi onun bebisi, onu vericek bana. 6 aya kadar da orada oyalansa. :)

Baska bir seye ihtiyac kalmiyor sanki, sonra zaten büyüyor, oturup oyuncaklariyla oynasin. :KK9::KK9::KK9:

Fikri olan?

doğru diyosun walla
hemen büyüyolar
zaten anneanneyle yakınsanız akrabalarla falan..çocuk kucakta büyüyüveriyor
hiç gerek yok bence
insan heves ediyor ilkinde
ben de 1. de neler aldım neler daha dogmadan oyuncak bile almıştım düşün..zaten bir sürü hediye geliyor

canım beşiklerin sabit kalan küçük modelleri var açılıp büyüyebilenleri var nasıl hepsi aynıymış bence yanlışlık var.Ama beşiği alırken nevresimide alırız ya nolcak sanki.:KK34:

Benim Dediklerim hani bu beşiğin yan tarafında komidinleri oluyor sonra onlari ayiriyosun beşik büyüyor onlar için canim ikeadaki eğer değişik ölçü ise hazir olarak sadece ikeada bulabilirsin ondan dedim oyuzden evet beşiği almadan nevresim almamak daha mantikli :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Eki Görüntüle 1084968

Fikri olan?

bence de ..ben bebek arabasının ana kucağını kullanıcam, ayrıca bişey almaya gerek görmedim hiç.bi de park yatak ...o kadar yeter..bir arkadaşım hevesle çeşit çeşit aldı kullanamadı hiçbirini.gerek olursa doğduktan sonra da alınabilir duruma göre.ama şimdilik gerek yok.

Benim Dediklerim hani bu beşiğin yan tarafında komidinleri oluyor sonra onlari ayiriyosun beşik büyüyor onlar için canim ikeadaki eğer değişik ölçü ise hazir olarak sadece ikeada bulabilirsin ondan dedim oyuzden evet beşiği almadan nevresim almamak daha mantikli :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Sonradan büyüyen karyolalar bana çok itici geliyor, çok hantal duruyorlar bence.büyümeyen normal tahta beşikleri seviyorum yada pratik olsun diye park yatak olabilir.

X