2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım ya Allah razı olsun. güzel gönlün hoşluklar bulsun çok teşekkür ederim:KK16:
internet fiyatı 65-70 tl arası pek fark yokmuş. olmazsa ikisinden birer tane alsam yeter zaten. bizler kesme dikme ya da artan nevresimlerde büyüdük :KK6:

Rica ederim canim benim ne demek eğer gerçekten merak ettiğin her ne olursa bulabildiğim yerden gider bakarim çekinme söyle Allahim hayirlisiyla bebislerimizle hepimize saglikla kullandirmayi nasip etsin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Biz sabah 9'da ordaydık, saat 13:00 gibi acayip kalabalıklaştı. Sabah çok güzeldi valla gideceksen mutlaka sabah git. 8'de açılıyormuş havuzluhan.
Sadece havuzluhan'dan değil, öykü bebe giyim ve kaynanamın tanıdığı bir toptancıdan da aldık bir çok şeyi.
Kısa kollu, yarım kollu, uzun kollu body'ler, pijama takımları, nevresim takımları, birkaç tane dışarı çıkarken giyeceği tulum, çoraplar, hastane çıkışı, mevlüt takımı, pamuk yatak, ağız silme havluları, pazen battaniye, tırnak makası, ayrıca bana aldıklarımız toplamda 600 TL'ye geldi. Piyasayı pek bilmiyorum ama havuzluhan'ın en alt katında her şey var ve nakitte %10 indirim yapılıyor ne alırsan. Ciciler sayfasına eklerim toplu fotoğrafı :)
Pompa da en alt katta indirimdeydi. Medela'nın tekli elektrikli pompasını aldım, nakitte 135 TL.
Banyo malzemeleri hariç tüm eksikleri tamamlandı çok şükür. Rabbim giydirmeyi de nasip etsin inşallah :nazar:

oh maşallah imrendim valla ya. güle güle kullanın ikinizde inşallah canım :KK16:
bu Eminönü neymiş böyle ne ararsan var. kıskandım :KK22:

Rica ederim canim benim ne demek eğer gerçekten merak ettiğin her ne olursa bulabildiğim yerden gider bakarim çekinme söyle Allahim hayirlisiyla bebislerimizle hepimize saglikla kullandirmayi nasip etsin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

aminnnnn canım inşallah. tekrar teşekkür ederim :KK16::KK16::KK16:

oh maşallah imrendim valla ya. güle güle kullanın ikinizde inşallah canım :KK16:
bu Eminönü neymiş böyle ne ararsan var. kıskandım :KK22:

sağol canım, hepimiz güle oynaya kullanalım inşallah :nazar:
valla her marka, her çeşit, her şey bir arada eminönü'nde ama kötü tarafı da beynin dönüyor dolaşmaktan :KK1: her şeyi almak istiyosun :KK52:

iyiyim canım internet kuşu oldum yine oturdum ne alsam diye bakınıyorum :KK53:
benim ablam ve görümcem kullandı chicco al diye tutturdular. aklımda mustela da kalıyor zaten. burdaki kızlar uyardı stok yapmana gerek yok diye
yoksa manyak gibi üçer tane şampuan, sabun felan alıyodum :KK17: hatta eşime söyledim fazla alıyomuşuz almayalım diye, o da diyo ki biz kullanırız o zaman :KK9:
deniz süngerini bende muğladan tanıdıklara yollatsam olur mu ki denizden taze taze çıkarıp satıyolar orda :KK53:
english home'a hemen bakıyorum şimdi internetten :KK53:
ana kucağı için; çok sağol canım. sen bebişe düzdün bu kadar da kendine hiç bişey almıyorsun yahu :KK31:
yok canım kendime almaz olurmuyum alıyorum onları koymuyorum buraya bahsetmiyorum konuyu dağıtmamak için:KK9:bende şimdi nevresimlere bakıyordum çok güzel şeyler var yaa hepsini almak istiyorummm:KK16::KK16:

bende hiç yün yorgan kullanmadım evde var evlenirken zorla vermişti annem hiçbir fikrim yok nasıl oluyor

tamam o zaman yüne hiç bulaşmayalım ..

aynen benimde öylee annemden almadım çeyiz için istemem yer yok dedim
almadım gittim 2 tane hazır yorgan aldım ohhhhhhhhh misssssssss

Son düzenleme:
ben henüz beşik almadıgım için nevresim ve pike takımı filan bakamadım
ölçüler aynımı pek bilmiyotum ölçülü yaptırmak gerekir belki diye
ikeadan alıcam bilen var mı? beşikler standartmı?

ben henüz beşik almadıgım için nevresim ve pike takımı filan bakamadım
ölçüler aynımı pek bilmiyotum ölçülü yaptırmak gerekir belki diye
ikeadan alıcam bilen var mı? beşikler standartmı?
canım bende önce beşiğii alıp sonra nevresimini alıcam.Benim bildiğim standart değildir beşikler boyutları farklı olur.

aynen benimde öylee annemden almadım çeyiz için istemem yer yok dedim
almadım gittim 2 tane hazır yorgan aldım ohhhhhhhhh misssssssss

Bende yun ve pamuktan daha doğrusu agir biseyden hoslanmadigim için hazir silikon kullanıyorum ama pamuk ve yun gibi saglikli değil biliyorum bebegime kiyamiyorum öyle biseye ama su agirlik meselesi ni düşünmeye basladim siz diyince pamuk yaptiricaktim agirmi gelir acaba kizima ? English home yun yorgan dahami mantikliki?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

henza akınla karşılıklı sitede orturuyorum ama taşındım. şimdi çağrının orda oturuyorum..
madenler çok uzak değil heralde çakmak tarafı değil im?
ikeada filan bulusurduk :)

Otobandan 15 dakika ikea 10 dakika bana çağrı okulun aşağısında olan mı cok yakın oysa

Son düzenleme:
X