2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ya ben geçenlerde eminonunde havuzlu han var oradan aventin Emziğini 20 liraya aldim sonraki hafta ebebek magazasina gittim ayni emziği 13 liraya inmiş görünce sasirdim kaldim eminönü diye illaki ucuz anlamına gelmiyormus daha iyi anladim araştırmak lazim guzelce

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

aynen öyle canım, elektronik ve banyo ürünlerini o yüzden internetten alacağım. Ama kıyafetler gayet uygundu, iyice gezip birkaç yerden fiyat almak lazım. Pazarlığa da açıklar, sıkı pazarlık edebiliyorsun.

Canim ben simdi taç organik pike takimina baktim kumasi gayet güzel pamuk saten nevresim takimi kullandinmi hic ayni onun kumasina benziyor ilk ele çok yumuşak değilmiş gibi geliyor ama kolali olduğu için kolasi gidince yumuşar iyice gönül rahatligiyla alabilirsin fiyatida buradaki mağazada 77 lira

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım ya Allah razı olsun. güzel gönlün hoşluklar bulsun çok teşekkür ederim:KK16:
internet fiyatı 65-70 tl arası pek fark yokmuş. olmazsa ikisinden birer tane alsam yeter zaten. bizler kesme dikme ya da artan nevresimlerde büyüdük :KK6:

Biz sabah 9'da ordaydık, saat 13:00 gibi acayip kalabalıklaştı. Sabah çok güzeldi valla gideceksen mutlaka sabah git. 8'de açılıyormuş havuzluhan.
Sadece havuzluhan'dan değil, öykü bebe giyim ve kaynanamın tanıdığı bir toptancıdan da aldık bir çok şeyi.
Kısa kollu, yarım kollu, uzun kollu body'ler, pijama takımları, nevresim takımları, birkaç tane dışarı çıkarken giyeceği tulum, çoraplar, hastane çıkışı, mevlüt takımı, pamuk yatak, ağız silme havluları, pazen battaniye, tırnak makası, ayrıca bana aldıklarımız toplamda 600 TL'ye geldi. Piyasayı pek bilmiyorum ama havuzluhan'ın en alt katında her şey var ve nakitte %10 indirim yapılıyor ne alırsan. Ciciler sayfasına eklerim toplu fotoğrafı :)
Pompa da en alt katta indirimdeydi. Medela'nın tekli elektrikli pompasını aldım, nakitte 135 TL.
Banyo malzemeleri hariç tüm eksikleri tamamlandı çok şükür. Rabbim giydirmeyi de nasip etsin inşallah :nazar:

aldıklarını burdan paylaş başka bir forum daha takip etmek zor oluyor telefondan filan :),
gecelik ne aldın merak ettim nasıl birşey

Canim ben simdi taç organik pike takimina baktim kumasi gayet güzel pamuk saten nevresim takimi kullandinmi hic ayni onun kumasina benziyor ilk ele çok yumuşak değilmiş gibi geliyor ama kolali olduğu için kolasi gidince yumuşar iyice gönül rahatligiyla alabilirsin fiyatida buradaki mağazada 77 lira

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

oyy canım çok sağol hiç zahmet etme. ben doğuda mahrumiyet bölgesindeyim.
sana kıyamam da kayınvalideye kıyarım onu arayıp söyleyimde gidip baksın mağazalara :KK53::KK53:
hatta belki alır bende kararsızlıktan kurtulurum :KK9:

Ben baktim bile yazdim ama seni eklememisim gormedin herhalde yukarıdaki yazimi oku :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kızlarrr sizlerede söyleyim aklınızda olsun.Nevresim takımını English home dan alın.taç maç hepsi halt etmiş en kalitelisi ve sağlıklısı bu bence.http://www.englishhome.com.tr/bebek-odasi-tekstili/ alın buda linki

yün yorgan iyiymiş birde yıkanabiliyor.. yüne sağlıklı diyorlar ya bizde yaptırmayı düşünüyorduk ama onuda ben yıkayamam yünü

bu böylece yıkanır heralde eşiminde english home ve mademcoco ya karşı aşırı ön yargısı var..

yün yorgan iyiymiş birde yıkanabiliyor.. yüne sağlıklı diyorlar ya bizde yaptırmayı düşünüyorduk ama onuda ben yıkayamam yünü

bu böylece yıkanır heralde eşiminde english home ve mademcoco ya karşı aşırı ön yargısı var..

canım niye önyargısı var eşinin???Benim yüne allerjim var.Bebeğiminde olabilir belki.Ben yün kullanmayı düşünmüyorum.

aldıklarını burdan paylaş başka bir forum daha takip etmek zor oluyor telefondan filan :),
gecelik ne aldın merak ettim nasıl birşey

gecelik almadım, sabahlıklı pijama takımı aldım kırmızı renk. kırmızı kurdeleyle güzel olur :) oğluşumun hastane çıkışı da kırmızılı, tam takım olcaz :)

canım niye önyargısı var eşinin???Benim yüne allerjim var.Bebeğiminde olabilir belki.Ben yün kullanmayı düşünmüyorum.

Benim bildiğim yun yorgan yikanmazki bu nasil yikaniyormus :? Silikon olmasin o etiketin de maçta kaci yunmus yaziyomu canim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Benim bildiğim yun yorgan yikanmazki bu nasil yikaniyormus :? Silikon olmasin o etiketin de maçta kaci yunmus yaziyomu canim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Allah allah simdi inceledim nette evet %100 yun yaziyor hemen arkamda english home var inceleyim bari gidip

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

aman onun kafada öyle nefret ediyor oralara girmeye...bak şimdi yün sağlıklı diye düşünüyordum alerji hiç aklıma gelmedi

neyse bizm alacak şeyler hep durduğu için inşallah onada sıra gelir

canım merhaba naber?:KK16:ben bakım ürünlerini hem chicco hem de mustela dan aldım.İkiside çok iyi markalar deneyeceğim bebişim hangisini severse onu kullanmaya devam ederim.Tırnak makasını chicconunkinden aldım ama normal makas şeklinde bu daha iyi kesiyormuş.Banyo süngerinide Toker bebeden aldım doğal deniz süngeri aldım ben.Yenidoğanlarda onu tavsiye ediyorlarmış.Nevresim takımını english home dan almanı tavsiye ederim tek kelimeyle harika çok kaliteli ve çok sağlıklı.Asla eskimiyor renk solmuyor süper.Ana kucağınızıda güle güle kullanın:KK34::KK34:

iyiyim canım internet kuşu oldum yine oturdum ne alsam diye bakınıyorum :KK53:
benim ablam ve görümcem kullandı chicco al diye tutturdular. aklımda mustela da kalıyor zaten. burdaki kızlar uyardı stok yapmana gerek yok diye
yoksa manyak gibi üçer tane şampuan, sabun felan alıyodum :KK17: hatta eşime söyledim fazla alıyomuşuz almayalım diye, o da diyo ki biz kullanırız o zaman :KK9:
deniz süngerini bende muğladan tanıdıklara yollatsam olur mu ki denizden taze taze çıkarıp satıyolar orda :KK53:
english home'a hemen bakıyorum şimdi internetten :KK53:
ana kucağı için; çok sağol canım. sen bebişe düzdün bu kadar da kendine hiç bişey almıyorsun yahu :KK31:

X