2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benim Dediklerim hani bu beşiğin yan tarafında komidinleri oluyor sonra onlari ayiriyosun beşik büyüyor onlar için canim ikeadaki eğer değişik ölçü ise hazir olarak sadece ikeada bulabilirsin ondan dedim oyuzden evet beşiği almadan nevresim almamak daha mantikli :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
anladım canım.Ben de açılıp büyüyenlerden alıcam.Bakalım ogün bi gelsinde nevresim kolay iş:KK34:

doğru diyosun walla
hemen büyüyolar
zaten anneanneyle yakınsanız akrabalarla falan..çocuk kucakta büyüyüveriyor
hiç gerek yok bence
insan heves ediyor ilkinde
ben de 1. de neler aldım neler daha dogmadan oyuncak bile almıştım düşün..zaten bir sürü hediye geliyor

Bunu duyduguma sevindim. :)
Aynen kucaktan inmez zaten, indi mi de besiginde uyur.
Ben de bir sürü sey almamak icin direniyorum. :) Cocuk sektörü de diger tüm sektörler gibi tüketim odakli, hep daha fazlasini tüketmeye itiyor.
Ben bastan almama taraftariyim. Ihtiyac duyarsam alir tamamlarim ama yokken tam takim herseyini fazlasiyla hazir etmek istemiyorum.

Bir de en büyük korkum yetinmeyi bilmeyen, her gördügünü isteyen cocuk sahibi olmak. :KK9: O yüzden de temkinliyim.

bence de ..ben bebek arabasının ana kucağını kullanıcam, ayrıca bişey almaya gerek görmedim hiç.bi de park yatak ...o kadar yeter..bir arkadaşım hevesle çeşit çeşit aldı kullanamadı hiçbirini.gerek olursa doğduktan sonra da alınabilir duruma göre.ama şimdilik gerek yok.

Evet ben de öyle düsünüyorum. Park yatak tekerlekli oldugu icin istedigin yere sürebiliyorsun rahatca degil mi? Aslinda aklimda o da var, hani yataga baglanan kücük besik yerine. Ya park yatak alayim o zaman ya da bebek 1 yasina gecince normal yatak almayi planliyoduk, yastiklarla destekleyip, yere de sünger minderler...Düsüneyim en iyisi ben bunu. :nazar::nazar:

Sonradan büyüyen karyolalar bana çok itici geliyor, çok hantal duruyorlar bence.büyümeyen normal tahta beşikleri seviyorum yada pratik olsun diye park yatak olabilir.

Benim yatak odamda park yatak koyacak yer yok maalesef bide alti yedi aydan sonra odasinda yatmasini istediğinden dolayı oda almaya karar verdim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

OO ÇOK İYİ TABİ memur olunca böyle avantajlar mevcut..

Valla canım ben de memurum ama ücretsiz izne ayrılamıyorum malesef..ev kredisi ödüoz.ücretsiz izne ayrılmak bir lükstür bana göre parası olan ayrılabilio ahhhh ahhhh çok dertliyim bu konuda çok belli ettim galiba:KK50::KK50:

selam annişler.. bugün hazır fırsat varken hemde kampanya varken ebebekten bayağı bir eksiğimizi daha giderdik,.. yatağımızı alezimizi ilaç kaşığımızı vs aldık.. geriye pek bişey kalmadı diycem ama diyemiyorum :) bitmiyor bir türlü :))
sizlerde ne var ne yok ??

doktora gitmeyeli 22 gün oldu.. daha randevumuza 14 gün var.. çok özledim ve çok merak ediyorum...

Valla canım ben de memurum ama ücretsiz izne ayrılamıyorum malesef..ev kredisi ödüoz.ücretsiz izne ayrılmak bir lükstür bana göre parası olan ayrılabilio ahhhh ahhhh çok dertliyim bu konuda çok belli ettim galiba:KK50::KK50:

aynen canım bizdede durumlar aynı.. ama Allah kısmet ederse 2. çocuğumuzu kredinin filan bittiği bir dönemde istiyorum.. 2 yıl ücretsiz izne ayrılıp başında olmak istiyorum Allahın izniyle...

kızlar merhaba 25 haftalık hamıleyim tetanoz aşısının ilk dozunu bugun vurundum 1 ay sonrada 2 dokuzunu vurulacam ben biraz geç kaldım galıba siz kaç haftalıkken vurundunuz:KK49:

ben aşı olmadım doktor olmanda bir sakınca yok ama çok gerekli değil dedi.
o yüzden yaptırmadım.

bende yaptırmıcaktım ama doktor yaptır dedı ben de yaptırıdm bide canım:KK16: senın dogum nezaman olacak allah nasıp olursa benım
01/08/2014 yada 31/07/2014 allah nasıp ederse göbegım baya büyüdü bu arada

Evet ben de öyle düsünüyorum. Park yatak tekerlekli oldugu icin istedigin yere sürebiliyorsun rahatca degil mi? Aslinda aklimda o da var, hani yataga baglanan kücük besik yerine. Ya park yatak alayim o zaman ya da bebek 1 yasina gecince normal yatak almayi planliyoduk, yastiklarla destekleyip, yere de sünger minderler...Düsüneyim en iyisi ben bunu. :nazar::nazar:

canım ben uzun zamandır araştırıp duruyordum.. bugün gittim ve park yatak aldım.. 2 tane yeğenim var.. birinin mobilya birinin park yatağı oldu. park yatak kullanan 3 yaşını dolduracak hala kullanıyor çokta memnun. diğeri daha kısa vade kullandı.

kızlar merhaba 25 haftalık hamıleyim tetanoz aşısının ilk dozunu bugun vurundum 1 ay sonrada 2 dokuzunu vurulacam ben biraz geç kaldım galıba siz kaç haftalıkken vurundunuz:KK49:

İlkini 19 haftalıkken vurdular , ikincisini 23 haftalıkken vuracaklarmış.beni sağlık ocağından aradılar tarihleri de onlar belirledi.

X