2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

nasıl midene vuruyor? döndümüki acaba..aynen öyle canım bende gece hissediyorum özellikle eşimede hissettiriyorum, şok oluyor bu ne böyle diye :))

aynen benim eşimde öyle çok şaşkın resmen mucize diyor :) genelde sabahları baya bildiğin mideme vuruyor..döndü mü derken ayakları yukarı mı çıktı demek istiyorsun tatlım?

Kozlar seker yuklemesin de kac kere kan alinio nette 2 saat boyunca yarım saatte bir diyor.

benim bildiğim kadarıyla bi kere aç karnına alınıyor sonra şeker yüklemesi yapıldıktan sonra (küçük su şişesinin içine belli miktarda glikoz karıştırılıp çalkalanıyor onu içiyorsun) 1 saat hiç bişey yemeden bekliyosun bi kere daha kan veriyosun..

rahim ağzını niye kontrol ediyorlar sen neden 10 günde bir gidiyorsun canım özel bi durumun mu var ?

Balgat koruda doktor tavsıyesı ıstıyorsanız ümit korucuoğlu ben tanımıyorum bır arkadasım hastası cokta memnun

rahim ağzını niye kontrol ediyorlar sen neden 10 günde bir gidiyorsun canım özel bi durumun mu var ?

Canım ben iki yıl önce 20 haftalık doğum yaptım malesef rahim ağzım açılmıştı.o yüzden şimdi doktorum çok sıkı takip ediyor.10 veya 15 günde bir çağırıyor kontrole ölçüm yapıyor.çok şükür iyi gidiyor bu sefer.Allah'ım korusun bebeğimi.sürekli yatıyorum tuvalet harici kalkmak yasak.malesef ama olsun iyiyiz biz çok şükür.

anladım canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Iyi aksamlar kizlar. lutfen cahilliyime verin 15gunden bir olcumu doktor nasil yapiyor ustdenmi yoksa her 10gunnen bir ultrasyonnami giriyorsun ben anlamadim:44:

Canım geçmiş olsun ben bilmiyordum bunu Allah bidaha yaşatmasin sağlıkla zamanında alırsın inşallah kucağına. .rahim boyu ultrasonda ölçüluyor demi 20.haftada gittiğim doktor bakmıştı sanırım. .birde sen şu kadar kilo aldım filan diye düşünme ne yapacan mecbur verirsin takma

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iyi aksamlar kizlar. lutfen cahilliyime verin 15gunden bir olcumu doktor nasil yapiyor ustdenmi yoksa her 10gunnen bir ultrasyonnami giriyorsun ben anlamadim:44:

Benim doktorum perinatolog canım o yüzden ultrason aleti son teknoloji.bu yüzden de ultrason aletiyle ölçüyor alttan bakmasına gerek kalmıyor.ama normalde alttan ölçülüyor diye biliyorum.

Ben de oyle biliyorum nette farkli okuyunca sasirdim.

Ben cok zor zamanlar gecirdim mide bulantilariyla ilk haftalar kilo verdim hatta. Ondan hala normalim. yoksa alirdim ben de. ki senin durumun da özel. gerci ben de cok hareket etmiyorum, hep evdeyim. benim bulantilardan oldu. benimki 4 hafta sonra. sanirim rahim agzinin genetikligine karar verdi ondan.

Teşekkür ederim canım inşallah bu sefer iyiyiz ultrasonda ölçülüyor canım kimisi alttan ölçüyor ama alet iyiyse buna gerek kalmıyor.benimki hiç alttan ölçmedi mesela ultrason aleti iyi.

Benim doktorum perinatolog canım o yüzden ultrason aleti son teknoloji.bu yüzden de ultrason aletiyle ölçüyor alttan bakmasına gerek kalmıyor.ama normalde alttan ölçülüyor diye biliyorum.

benimki alttan ölcmek bir yana parmagi ile kontrol ediyor önce her seferinde bir de.

Maşallah sağlam senin rahim ağzın canım hiç bişey olmaz.

Ben de oyle biliyorum nette farkli okuyunca sasirdim.

bazı durumlarda değişebiliyor..benim hamileliğimin başlarında ağzımda çok fazla kuruluk oluyordu diye şeker testi yapılmıştı o yüzden bu sefer şeker yüklemesi yapıldıktan sonra bi kez kan aldılar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…