2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar çok uykum var ya hiç uyuyamıyorum ben geceleri( gündüz de böyle uykulu uykulu geziyorum.

Gunaydinnnnn. Kizlar popo kemigim acıyor oyurup kalkarken sizde durumlar ne

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ay hiç sorma aynı dertten müzdaribim... kalçama bi ağrı saplanıyo olduğum yerde donup kalıyorum ordan bacaktan aşağı doğru vuruyo yürüyemiyorum ağrıdan ölüyorum ne diyeyim bunada çok şükür

yaa daha var diye hiç bişi almadım ama içim içimi yiyor
ya aceleye gelirse diyeeeeeee..
hazırlıksız doğuma akalanırsam diye

hamişler günaydın nasılsınız?Butikbebe de şu sallanan anakucağı vardıya konuşuyodunuz ondan satılıyor fiyatı 74,90 tl haberiniz olsun.http://www.............../Kampanya/diamond,KA_7853.html
Linki acamadim can can sanirim su benim istedigim 189 luktan degil dimi.
Ben ebebek magazasindan onikili paketini 50 liraya aldim genelde de hep o kampanya var zaten istersen bir bak

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
aslinda o cokda ucuza gelmio ha cnm.aslinda marketlerde surekli indirime girio cok da almamiza gerek yok.

Kız öldüm gülmekten :52?
ya napim bacım hastanede bi saat masil beklicem bari size takilim :)

yooo ucuz bulursak büyük boy paketyler alırız diye :)
birde en çok kullanılan şey oldugunu düşünürsen
biliyim cnm ya gevezelik yapiom :)

ben de aynen 1 saat sonra gidecem kan verecem tekrar.. bu arada doktor baktı ultrasyondan bebeğim ağlıyordu ya cok kötü oldum.. dudaklarını ağlama pozisyonuna getirmişti
Oo kader arkadasim benim :) ne aglamasi ayol Icerde de agliolar muymis
evet gördüm 12li paket var, bazı arkadaşlar ebebekin kendi markasınında iyi oldugunu söylediler babyme sanırım
bilen varmı?
Hele ilk zamanlar uni baby le baslayalimda cnm ilerleyen zaman larda buyuduklerinde deneruz bi paket alip.yine de en iyisi uni suanda bence.

ben de aynen 1 saat sonra gidecem kan verecem tekrar.. bu arada doktor baktı ultrasyondan bebeğim ağlıyordu ya cok kötü oldum.. dudaklarını ağlama pozisyonuna getirmişti

Aaaaa niye aglattin kiz bebeği yerim onun ben o buzuk dudaklarini ne güzel hareketler görüyorsunuz benim kizin dünya umrunda değil eller hep yukarda oynuyormuş ne yapıyor anlamadim :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

evet gördüm 12li paket var, bazı arkadaşlar ebebekin kendi markasınında iyi oldugunu söylediler babyme sanırım
bilen varmı?

Heee ben ondan değil unibayb aldim ama dun nette prima yenidoğan gördüm 12 paket içindeki adet daha fazla 40 liraydi bulursam yine yazayim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Heee ben ondan değil unibayb aldim ama dun nette prima yenidoğan gördüm 12 paket içindeki adet daha fazla 40 liraydi bulursam yine yazayim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
aslinda cok da fazla almaya heveslenmeyelim cunku bazi markalar kuru oluyor guzel olmuyor ya da kokusu hosunuza gitmeyebilior.dalini de alabiliriz ilerleyen zamanlarda.

Haklisin aslında paketi 4 liraya falan geliyor ama görünce almadan cikamadim ne bileyim ruh halinin islak mendile ihtiyaci vardi herhalde

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…