2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ayni battaniye ve nevresimden bende aldim cok sik kaliteliler nevresimi pazarlikla 35 e aldim battaniyeyide 25 tl den aldim gule gule kullanin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım mağazada pazarlık olmuyor sen nerden aldın?? sende güle güle kullan :)

özdilekte anne bebek günleri başlamiş biz de biberon termometre yeni doğan bakım ürünleri falan aldık bize oldukça hesaplı geldi bakmak isteyen olur belki

canım onlara bende baktım biberon ne aldın?? aventte yüzde 30 vardı ama ne alacağımı bilemedim bıraktım yine:) ben bu biberonu alamıycam sanırım :) bu arada güle güle kullanın

Wallahi bende 5 tane yenıdogan,5tane 0-3 ay 10 tanede. 3-6 ay arası aldım zıbını. TAbı tulumlar da napcam bılmıom. Of walla zor :)

selam kızlar bayadır yazamadım hepiniz umarım iyisinizdir konu o kadar çok ilerlemiş ki hepsini okuma fırsatım olmadı... ben bişi sorcam yalancı doğum sancısı yaşayan oldu mu aranızda nasıl bişey o? dün yerleri silerken dalgınlığıma geldi koltuğu çekiverdim sağ kasığıma bi ağrı girdi gece yatıp dinlenince geçti gibi oldu sabahta otururken birden ayağa kalkınca karnıma bi sancı girdi öyle bişey görmedim ben hemen yattım ayaklarımı yukarı diktim ama ne oldu anlamadım hemen doktora gitmekte istemedim

canım yalancı doğum sancıları benim bildiğim doğuma yakın olur. sen kendini yormuşsun ondan olmuş. çok dikkat etmek lazım. geçmiş olsun

bayramımız kutlu olsun annişler
arkadaşlar kafam çok karışık bu aralar doktorumu değiştirebilirim doğum fiyatı yüzünden izmirde doğum yapacak olanlar var mı? doktorum süper biri ama duyduğuma göre en düşük anlaşmalı hastaneyle 4500 müş. sizlerin nasıl:44:

canım yalancı doğum sancıları benim bildiğim doğuma yakın olur. sen kendini yormuşsun ondan olmuş. çok dikkat etmek lazım. geçmiş olsun

evet gerçekten çok dikkat etmek lazımmış..birde bebeğim uzunca bi süre hareket etmeyince baya korktum ama sonra hareket edince içimi ferahlattı benim minik paşam şükürler olsun.. sizlerde dikkatli olun arkadaşlar...inşallah hepimiz sağlıcakla yavrularımızı kucağımıza alırız...

korkma korkma bişey olmaz
endişe etme
ben de ev temizliği yaparken unuttup cok yapıom öle şeyler
hatta gecen gün küçük kızım bile bile vurdu karnıma (kıskanıo )

bende bahar temizliğini yeni bitirdim. özellikle haftasonu çok yoruldum. 2 gün boyunca bebeğim günde bir iki kıpırdadı o kadar. biz yorulunca onlarda iyi beslenemiyor yada yoruluyor bilmiyorum noluyor ama çok durgunlaşıyorlar

kızzzz o ne öle
çok pahalı
amaaann
devlet hastanesinde özel odada doğurdum ben 1.yi
extra çok az bi ücret veriosun
tek basına ohh mis giib doğuruyorsun

çok fazla geldi o para bana
burda özeller 1 milyar 1.500 milyar

canım onlara bende baktım biberon ne aldın?? aventte yüzde 30 vardı ama ne alacağımı bilemedim bıraktım yine:) ben bu biberonu alamıycam sanırım :) bu arada güle güle kullanın

Medela diye bir markanin biberonu var agzi anne göğsüne en yakin biberon istersen netten bi bak ben ondan almayi dusunuyorum

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

evet kesinlikle katılıyorum..
dün bende bütün gün ayaktaydım..
ve hiç hissetmedim desem yeridir

Ben de izmirdeyim.bornova şifada prof.dr.serkan güçlü ye gidiyorum doktorum perinatolog.sezeryan doğum 3000 sanırım canım.sgk anlaşmasıyla.

İzmir de değilim ama demeden duramadin bence çok pahali İst usk darda oturuyorum gittiğim hastanenin normal doğumu 650 sezeryan 950 ama tabi yine karar senin nasil kendini güvende hissedeceksen oda önemli

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım evet ben de farkettim dinlendiğim zaman baya kıpır kıpır oluyor hatta artık baya sağlam darbeler bile alıyorum diyebilirim mideme vuruyo bıdık ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…