2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben pek büyük figürleri özellikle boyle ayicik falan sevmedigim için alttaki daha güzel bence

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ben o ayıcıklı olanı aldım ama eşim onu istedi diye aldım birde nevresimiyle takım olduğu için ama hala değiştirme gibi fikirler kafamda uçuyor

canım evet ben de farkettim dinlendiğim zaman baya kıpır kıpır oluyor hatta artık baya sağlam darbeler bile alıyorum diyebilirim mideme vuruyo bıdık ya

nasıl midene vuruyor? döndümüki acaba..aynen öyle canım bende gece hissediyorum özellikle eşimede hissettiriyorum, şok oluyor bu ne böyle diye :))

Naptın canım kontrolün saati gelmedi mi daha?

Moonlight geldim.

Doktorla konustum, dedi ki midende ufak bir enfeksiyon kapmis olabilirsin, o yüzden son 3 gündür asiri kötülemis olabilirsin. Genel anlamda siskinlige gelirsek, normal bir durum, her kadin farkli reaksiyon gösteriyor. Yapabilecegin tek sey, 3 ögün yemek yerine 6-8 ögün kücük kücük yemek. Böylece midene sindirme sansi verirsin dedi. Bir de yemek yerken icecek icme dedi, yemek aralarinda tüket siviyi dedi.

Sonra plasenta yukari cikmamis. Ama cok büyük bir sorun degil dedi. Önümüzdeki 2 ay icinde mutlaka cikar bence dedi. Rahim agzi da ayni. Yani senin genetik olarak kisa dedi. Sekerimin normal olmasina sevindi. Kilo almiyorsun fazla o da iyi dedi. Demir eksikmis, hap verdi.

Bebegin sagligi da yerindeydi, ölcülere göre hersey yolunda, asiri hareketliydi, fotografini cekemedi.

Şişkinlikten ağırlaşıyoruz yani, az yememize rağmen.iyi sen az kilo alıyosun ben az yememe rağmen alıyorum hareketsizlikten malesef.yapacak bişey yok.plesanta zamanla çıkıyor yukarı ona hiç takma kafanı, kendini fazla yormadığın sürece sorun çıkarmaz.rahim ağzının aynı kalmasına sevindim.benim en çok korktuğum konu o.inşallah hep böyle gider.bebeğine ve sana maşallah canım sevindim güzel haberler bunlar.

Cok sagol canim. Evet ben de dedim zaten az yiyorum yani ne yesem sisiriyor, o da güldü, mesela 5 cherry domates yedim dedim, o zaman 2 tane yicektin mesela dedi. Yani dedim ya benim doktor rahat, cok zorlama kendini yicem diye, bebek besleniyo senden yeterince dedi. Bir de yatmadan 3 saat önce ye en gec dedi. Sen toplamda kac aldin? Bebis saglikla gelsin de, verirsin. Sen haftaya ögrenecceksin di mi rahim agzini? Eminim ki senin de iyidir.
Ben de senin güzel haberlerini bekliyorum.

canım onlara bende baktım biberon ne aldın?? aventte yüzde 30 vardı ama ne alacağımı bilemedim bıraktım yine:) ben bu biberonu alamıycam sanırım :) bu arada güle güle kullanın
vallahi ben de bu konuda çok kararsızdım hem aventten hemde bebedordan biberon aldım napim hangisini severse bebedorda 30 tl lik alışveriş yapınca biberon seti 5 tl ydi zaten o yüzden çok uygun geldi

Ben 21 haftada 10 kilo aldım canım.ye iç yat benimki hiç midem bulanmadı benim en başından beri.bi de sıfır hareket.elimden gelen bişey yok hani az yiyim desem zaten çok yemiyorum.ben haftaya çarşamba gidicem doktora canım 10 günde bir çağırıyor bu aralar.sen bi daha ne zaman gidiceksin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…