2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

O
Sagol canim. Doktor randevum aksama dogru, ne diyecek merak ediyorum. Gerci internette baktim biraz daha 100 ün altina inmedikce cok dert etmiyorlarmis yaziyo ama..

:KK9::KK9::KK9: Canim ya ben fazla kaciramiyorum bile. Bak düsün bir tost yaptim bildigin normal ekmegi ince iki diliminin arasina kasar koyarak. 5 tane cherry domates yedim, bir tane yumurta. Bunu yedikten sonra kendimden gectim. Aradan bir saat gecti, istifra ettim azcik rahatladi göbegim.
Cok tuhaf ya, bunu da doktora soracagim. :KK1:

Neden bize böyle oluyo acaba ya, ben de senin gibiydim ama su son 3 gündür cok feciyim. Yani midem sürekli dolu gibi, yedigim cok hafif seyleri bile midem kabul etmiyo, sanki yer yok gibi. Acaba diyorum haftalar ilerledikce kötülesiyor mu bu durum...Benim de belim agriyor direk sandalyede oturunca. Valla kismet herhalde bazi hamileler cidden kocaman göbekleriyle bile kipir kipirlar ben agirlasanlardanim.

Çok merak ediyorum doktorun ne diyecek?benim randevuma 7 gün var ama ben doktoruma sormaya korktum hep soramadım.biliyosun ya çok pimpirikli rahatça bişey soramıyorum temelli yasaklar listesi verir diye. Merakla bekliycem kontrolünü inşallah güzel haberlerle gelirsin canım.

O

Çok merak ediyorum doktorun ne diyecek?benim randevuma 7 gün var ama ben doktoruma sormaya korktum hep soramadım.biliyosun ya çok pimpirikli rahatça bişey soramıyorum temelli yasaklar listesi verir diye. Merakla bekliycem kontrolünü inşallah güzel haberlerle gelirsin canım.

Sagol canim. Tamam dur ikimizin yerine ben doktora sorayim, benimki de seninkinin aksine rahat bir kadin :) Insallah normal bir aciklamasi vardir, bir ilaci vardir belki siskinlik icin. Catlayacagim yoksa. Bu kontrol baya heyecanli benim icin, hem rahim agzi hem plasentanin konumu bakalim neler diyecek.
Gelince direk yazarim.

O

Şimdi çıktım doktordan prensesim mışıl mışıl uyuyordu çok sakindi o şişkinlik biraz fazla yiyince oluyor dedim doktorum da teşhisini doğru koymuşsun dedi:nazar:

Selam kızlar ya bende de kolestrol çıktı moralim bozuldu her gün yumurta yiyodum onu haftada ikiye indirdi doktor ayrıca tereyağ, kızartma, çikolata ve dondurma yasak :KK43: cok zorlancam cok özellikle çikolata kismi

Selam kızlar ya bende de kolestrol çıktı moralim bozuldu her gün yumurta yiyodum onu haftada ikiye indirdi doktor ayrıca tereyağ, kızartma, çikolata ve dondurma yasak :KK43: cok zorlancam cok özellikle çikolata kismi

Aaaa çok geçmiş olsun canim benim üzüldüm bozma moralini dikkat etmen önemli doğumdan sonra düzelir azcik sabir

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

selam arkadaşlar nabersiniz???
hepimizin bebiştosunun bayramtoşları mübarek olsunnn En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK9::KK9::KK9: daha doğmadılar ama olsun onlarda minik:KK9::KK9:

bugün özdilekten bir takım nevresim aldım birde battaniye yorgan yastık filan aldım.. güzel günlerde kullanalım inşallah:nazar::nazar: $ozdlek_bear_toys_bebek_battanyes_65364.jpg Eki Görüntüle 1083387

bebekler ilk doğduklarında yaz olacakya hani acaba pike takımımı kullanırız yoksa yorgan mı??

Şimdi çıktım doktordan prensesim mışıl mışıl uyuyordu çok sakindi o şişkinlik biraz fazla yiyince oluyor dedim doktorum da teşhisini doğru koymuşsun dedi:nazar:

Canım ben çok yemiyorum işte sorun orda normal yiyorum sindirim sistemim çöktü galiba...prensesin için de maşallah nazar değmesin tatlı kızımıza:nazar:

hepimizin bebiştosunun bayramtoşları mübarek olsunnn En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK9::KK9::KK9: daha doğmadılar ama olsun onlarda minik:KK9::KK9:

bugün özdilekten bir takım nevresim aldım birde battaniye yorgan yastık filan aldım.. güzel günlerde kullanalım inşallah:nazar::nazar:Eki Görüntüle 1083386 Eki Görüntüle 1083387

bebekler ilk doğduklarında yaz olacakya hani acaba pike takımımı kullanırız yoksa yorgan mı??

Ayy çok güzelmiş bunlar süper bayıldım...güle güle kulanınız efendim..pike olur heralde çok sıcak olcak...pişik yapmayalım bebişleri sonra...

Geçmiş olsun canım sabrın sonu selamet...hep böyle kalcak değil ya belki bimkaç hafta dikkat edince düzelir.

bugün özdilekten bir takım nevresim aldım birde battaniye yorgan yastık filan aldım.. güzel günlerde kullanalım inşallah:nazar::nazar:Eki Görüntüle 1083386 Eki Görüntüle 1083387

Güle güle saglikli günlerde kullansin bebisin :)) bence yorgan bebekler bizim gibi degilki daha cabuk üşür annesi hem de hemen doğum arkasi sonbahar ama yinede pike alabilirsin basil olsa hemen kullanmasada sonra kullancagi bisey

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Güle güle saglikli günlerde kullansin bebisin :)) bence yorgan bebekler bizim gibi degilki daha cabuk üşür annesi hem de hemen doğum arkasi sonbahar ama yinede pike alabilirsin basil olsa hemen kullanmasada sonra kullancagi bisey

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

dediğin gibi hazırda bulundurmakta fayda var.. bugün alacaktım aslında ama özdilekte pek güzel bişey yoktu..

Canım ben çok yemiyorum işte sorun orda normal yiyorum sindirim sistemim çöktü galiba...prensesin için de maşallah nazar değmesin tatlı kızımıza:nazar:

Amin canım hepimiz sağlıkla alalım yavrularimizi kucaklarımiza organlar falan da yer degistiriyor ya sikisiyordur bebislerimiz büyüdükçe bir de gaz olunca çok fena oluyor

Ayyyyyyyyyyyyyyyyy :emir_bebek:
Cok güzelmis! Güle güle kullansin bebegin! :KK9::KK9::KK9::KK9:
Bence pike daha iyi gibi, yani ben bebegin bunalacagini düsünüyorum sicaktan. :KK31:

hayırlı olsun güle güle kullansın inşallah çok güzelmiş..

nevresim takımını kaça aldın ?

Ayni battaniye ve nevresimden bende aldim cok sik kaliteliler nevresimi pazarlikla 35 e aldim battaniyeyide 25 tl den aldim gule gule kullanin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben de genelde astane çıkışı ve zıbın aldım.bi arkadaşım da çok tatlı bir alt açma almış :) ama resimleri nasıl ekleyeceğimmi bulamadım :)

X