2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Vallahi aslında cok uzak değil. 20 dk mesafe var. Ama isten süt izni alıp erken çıkınca eve gelmek isterdim. Kalkıp ona gidince erken çıkmamın bir esprisi kalmıyor. O vakit oğluma değil yolda gecmis olacak :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hımm olsun ya en azından yine bakarım diyormuş bak o da bişey:KK66:

Kizlar bu arada karnim cok sis 3 gündür, simdi birazcik kahvaltilik yedim, balon gibi oldu yine. Nefes alamiyorum, patlayacak gibiyim. Bir tavsiyesi olan, bilen, duyan? :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Canim ben çok sistigimde elma yerim sindirime iyi geliyor ya hazmettiryor beni yada ne bileyim soda iç belki de icmisindir gerçi başka başka soğuk sutun iyi geldiğini duymuştum bide

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canim ben çok sistigimde elma yerim sindirime iyi geliyor ya hazmettiryor beni yada ne bileyim soda iç belki de icmisindir gerçi başka başka soğuk sutun iyi geldiğini duymuştum bide

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Öyle böyle degil dün aksam o kadar sistim ki üstelik hic yemek bile yiyemedim erkenden yattim uyudum, sabaha iyiydim, kahvalti yaptim hop ayni sorun.
Elma alayim bari bugün. Soda da icersem daha cok siserim diye düsünmüstüm.

Böyle sanki midem hemen bogaz yolunda da geri gelecekmis gibi...

Aaa hic bilmiyorum cnm ya niye acaba ?

Ben de bilmiyorum, midem sis gibi, yani siskinlik göbegin üst kisminda, hamilelik reflüsü mü oldum acaba, yoksa gaz mi cok oluyor, sindirimim iflas mi etti, bilmiyorum... :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

Kizlar gobegimin hareketlerini videoya cektim sasirdim napicagimi :)

Ben de cekiyorum, cok tatli hareket ediyorlar.

Aman bakmazlarsa bakmasinlar benimkide hem torun istiyordu sanki onun için dogurcam sonra kimse bana guvenipde çocuk dogurmasin diyor ama eltimin cocuklarina bakmak için sabahin korunde minibüsle yarim saat yol gidiyor kizlar damarima bastiniz hee acayip gicik hissediyorum su an :banghead:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Sen de haklısın. Ben asıl anneme kızıyorum. Yakınıma kalkıp gelmiyor ki aslında ona bırakmak isterdim :KK43:

herkesin bebişlerinin 23 nisanı kutlu olsun :))
biz oğlumla gittik o dans etti arkadaşlarıyla ben bol bol resim çektim ve izledim oğluşumu :))
seneye miniğimizle izlicez abimizi inşallah :))
ALLAH ım bu günleri gösterdi o günleri de gösterir :))
yaşasın 23 nisan En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Kizlar gobegimin hareketlerini videoya cektim sasirdim napicagimi :)

Ama benim kizimin hareketleri belli olmuyor zaten günde de beş kere ya hareket ediyor ya etmiyor cokmu tembel olacak ne yapacak bu kiz benim basima koysana videonu çok merak ettim hadi :sly:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canim benim ikinci Gebeliğim ilk çocuğum bu kadar aşağı da değildi ve aşağıya tekmelemezdi. Sanki alttan çıkacak gibi irkiliyorum doktorum a sormam lazım.

benimde arada öyle oluyor çok rahatsız edici bir durum
kıpırdanması keyiften çok eziyete dönüyor ozaman ama çok az oluyor benim
süreekli ise dayanılmaz bişey dr.una danış cnm inş önemli bişey değildir..

Sen de haklısın. Ben asıl anneme kızıyorum. Yakınıma kalkıp gelmiyor ki aslında ona bırakmak isterdim :KK43:

Tabi insan ilk kendi annesine birakmayi düşünüyor ama oda uzakda oturuyosa ne yapsin bi duzeni vardır ama bak hele doğunca alsin kucagina sevsin belki hic gitmek bile istemez :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Dayan birazcik daha canim, 28.haftaya kadar o zaman. Evet senin doktor saglama almak istiyor durumu.
Benim test sonuclarim da iyi cikti, seker ile ilgili bir sorun yok. Yalniz trombosit degerim düsmüs benim zaten normali 150 imis, benim 138 idi, simdi 126`ya inmis 4 ayda.

Trombositleri baska düsük olan var mi acaba aramizda?

Masallah. :KK1::KK1::KK1::KK1:

Çok sevindim canım iyi şeker çıkmamış maşallah , trombosit değerimin ölçüldüğünü hiç hatırlamıyorum valla bilemiyorum.doktorun bunun için bişey dedi mi?

Öyle böyle degil dün aksam o kadar sistim ki üstelik hic yemek bile yiyemedim erkenden yattim uyudum, sabaha iyiydim, kahvalti yaptim hop ayni sorun.
Elma alayim bari bugün. Soda da icersem daha cok siserim diye düsünmüstüm.

Böyle sanki midem hemen bogaz yolunda da geri gelecekmis gibi...

Ben de bilmiyorum, midem sis gibi, yani siskinlik göbegin üst kisminda, hamilelik reflüsü mü oldum acaba, yoksa gaz mi cok oluyor, sindirimim iflas mi etti, bilmiyorum... :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

Ben de cekiyorum, cok tatli hareket ediyorlar.
Şişkinlik ben de yemeği fazla kaçırınca oluyor senin dedigin gibi catlayacak gibi oluyorum
:KK1:

Kizlar bu arada karnim cok sis 3 gündür, simdi birazcik kahvaltilik yedim, balon gibi oldu yine. Nefes alamiyorum, patlayacak gibiyim. Bir tavsiyesi olan, bilen, duyan? :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Ben sabah uyandığımda kuş gibi hafif oluyorum.çoknrahat hareket ediyorum , ama sabah kahvaltısıyla beraber gün içinde yediğim her öğünden sonra daha bir şişiyorum.artık geceleri resmen ağırlaşıyorum.sanki 9 aylık olmuşum gibi zor yürüyorum zor yatıp kalkıyorum.şiştikçe de rahimim bile ağır geliyo geceleri.ben anlamıyorum bu hareketli hamileleri nasıl o kadar rahat hareket ediyorlar? Doktoru beklerken geçen 1 saat oturdum sandalyede belim koptu rahmim ağırlaştı.bende bir gariplik var diye düşünüyorum.insan yemek yedikçe ki hafif şeyler yiyorum ağırlaşır mı ya resmen aşağıya baskı artıyo yedikçe.

Ama benim kizimin hareketleri belli olmuyor zaten günde de beş kere ya hareket ediyor ya etmiyor cokmu tembel olacak ne yapacak bu kiz benim basima koysana videonu çok merak ettim hadi :sly:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
sen kac haftaliksin cnm suanda ??
Yok cnm koyamam ciplak cektim cunku.

Dis gebelik yasamistim ben tek tupum alunmisti otekindede deformasyon olabilir dmislerdi bizde beklemedik tup bebek yaptik oglum 18 aylikken kizima hamile kaldim kismet:l
ayy ne güzel bi supriz olmus size..maasallahhh..

Ben sabah uyandığımda kuş gibi hafif oluyorum.çoknrahat hareket ediyorum , ama sabah kahvaltısıyla beraber gün içinde yediğim her öğünden sonra daha bir şişiyorum.artık geceleri resmen ağırlaşıyorum.sanki 9 aylık olmuşum gibi zor yürüyorum zor yatıp kalkıyorum.şiştikçe de rahimim bile ağır geliyo geceleri.ben anlamıyorum bu hareketli hamileleri nasıl o kadar rahat hareket ediyorlar? Doktoru beklerken geçen 1 saat oturdum sandalyede belim koptu rahmim ağırlaştı.bende bir gariplik var diye düşünüyorum.insan yemek yedikçe ki hafif şeyler yiyorum ağırlaşır mı ya resmen aşağıya baskı artıyo yedikçe.
Cnm o zaman sende gaz sorunu var ha bence hamile kalmadan ben oyleydim bi ilacim vardi onu iciodum yoksa davul gibi sisiyordum.

Cnm o zaman sende gaz sorunu var ha bence hamile kalmadan ben oyleydim bi ilacim vardi onu iciodum yoksa davul gibi sisiyordum.

Pardon ciplakligi düşünmedim birden :eek: 22 haftaligiz tam bugün :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Evet kesin öyle bişey galiba çünkü sabahları kuş gibiyim.yada benim oğlan çok kıpırdak gün içinde çok hareket ediyor o mu ağır geliyor bilemedim artık. 24-25.haftalarında olanlara bi sorum olcak rahim iyice yukarı çıktı mı?bebğim belki yeterince yukarda değil ondan böyle hissediyorumdur.22.haftamdayım.bir de bebek kilo aldıkça rahim daha mı ağır olcak yoksa bebek kilo alsa da rahim yukarı çıkacağı için hafif mi olcak? Ay ne bileyim.korkuyorum ben ya.

Çok sevindim canım iyi şeker çıkmamış maşallah , trombosit değerimin ölçüldüğünü hiç hatırlamıyorum valla bilemiyorum.doktorun bunun için bişey dedi mi?

Sagol canim. Doktor randevum aksama dogru, ne diyecek merak ediyorum. Gerci internette baktim biraz daha 100 ün altina inmedikce cok dert etmiyorlarmis yaziyo ama..

Şişkinlik ben de yemeği fazla kaçırınca oluyor senin dedigin gibi catlayacak gibi oluyorum
:KK1:

:KK9::KK9::KK9: Canim ya ben fazla kaciramiyorum bile. Bak düsün bir tost yaptim bildigin normal ekmegi ince iki diliminin arasina kasar koyarak. 5 tane cherry domates yedim, bir tane yumurta. Bunu yedikten sonra kendimden gectim. Aradan bir saat gecti, istifra ettim azcik rahatladi göbegim.
Cok tuhaf ya, bunu da doktora soracagim. :KK1:

Neden bize böyle oluyo acaba ya, ben de senin gibiydim ama su son 3 gündür cok feciyim. Yani midem sürekli dolu gibi, yedigim cok hafif seyleri bile midem kabul etmiyo, sanki yer yok gibi. Acaba diyorum haftalar ilerledikce kötülesiyor mu bu durum...Benim de belim agriyor direk sandalyede oturunca. Valla kismet herhalde bazi hamileler cidden kocaman göbekleriyle bile kipir kipirlar ben agirlasanlardanim.

X