2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin guzel anne adaylari :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ii bari bakıcak insan var kayınvaliden uzakmı ?benimki yakın ama bakalım bakacakmı çıt çıkmıyor :KK1::KK1:

Aman bakmazlarsa bakmasinlar benimkide hem torun istiyordu sanki onun için dogurcam sonra kimse bana guvenipde çocuk dogurmasin diyor ama eltimin cocuklarina bakmak için sabahin korunde minibüsle yarim saat yol gidiyor kizlar damarima bastiniz hee acayip gicik hissediyorum su an :banghead:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ii bari bakıcak insan var kayınvaliden uzakmı ?benimki yakın ama bakalım bakacakmı çıt çıkmıyor :KK1::KK1:

Vallahi aslında cok uzak değil. 20 dk mesafe var. Ama isten süt izni alıp erken çıkınca eve gelmek isterdim. Kalkıp ona gidince erken çıkmamın bir esprisi kalmıyor. O vakit oğluma değil yolda gecmis olacak :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet canım malesef , geçmişim kötü olduğu için bana güvenip kaldıramıyormuş , öyle söyledi.28.haftaya kadar yat dedi sonrasında ya Allah bismillah deriz kalkarsın dedi :KK50: sonuçlarını bekliyorum hadi hayırlısı..

Dayan birazcik daha canim, 28.haftaya kadar o zaman. Evet senin doktor saglama almak istiyor durumu.
Benim test sonuclarim da iyi cikti, seker ile ilgili bir sorun yok. Yalniz trombosit degerim düsmüs benim zaten normali 150 imis, benim 138 idi, simdi 126`ya inmis 4 ayda.

Trombositleri baska düsük olan var mi acaba aramizda?

ben kisinda hic kapamamostim :)

Masallah. :KK1::KK1::KK1::KK1:

Kizlar bu arada karnim cok sis 3 gündür, simdi birazcik kahvaltilik yedim, balon gibi oldu yine. Nefes alamiyorum, patlayacak gibiyim. Bir tavsiyesi olan, bilen, duyan? :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Ayy kızlar cok sukur basim agrimiyor maasallah bana :KK9::KK9:

Günaydin annisler bol tekneli bir gün geçirelim :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Gunaydin guzel anne adaylari :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gunaaaayyydddiiinnn hamisleeerrrrr:KK16::KK16::KK16:
Hayirli mutlu gun olsun bebislerimizle birlikte Insallaahhhh:KK16:

Aman bakmazlarsa bakmasinlar benimkide hem torun istiyordu sanki onun için dogurcam sonra kimse bana guvenipde çocuk dogurmasin diyor ama eltimin cocuklarina bakmak için sabahin korunde minibüsle yarim saat yol gidiyor kizlar damarima bastiniz hee acayip gicik hissediyorum su an :banghead:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

al benden de o kadar bakalım nolcak imalar havada uçuşuyor eltimin çocuğuna bakmak için sabahın 6 sında gidiyor bakalım çok ta tın kimseye güvenerek kalmadım bakmazsa hayırlısıyla bulucaz bi çare:KK66:

X