2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım senin bebişe kaç grm dedi dr amcası
canım sorma ya muayene bitince benimde aklıma o geldi niye sormadım diye.Bana sadece çok iyi beslemişsin ne yiyorsan böyle devam et 1 haftaya yakın önden gidiyor dedi.Doktor öyle deyince bende sevindim heyecanlandım falan sormadım tam olarak kaç grm diye

devit 3 ne?? ya ben süt filan içiyorum aslında ama et çok yemiyorum .. haftada 2-3 filan. artık daha da dikkat edicem. birde balık yağı omega 3 filan kullanıyormusun sen?
canım devit 3 damla şeklinde bir yağ.Demir ilacı.Kansızlık falan olmasın diye verdi.Omega 3 içmiyorum.Balık da hiç tüketmiyorum.Ama ceviz badem vs.çok tükettim.Özellikle fıstık ye bak çok faydalıymış.

ultrason kağıdındaki ölçümlerle hesaplnıyormuş netten bak istersen merakın gitsin bizim doktorda bana dememişti hiç kaç grm olduğunu geçen hafta öğrendim şükür

canım dr.um bol bol dinlenmem gerektiğini söyledi gerçekten de dün ben hiç dinlenemedim..
yorulduğum zamanlar oluyor normalde o kadar hissetmiyorum ben ama her zaman yatmak ta mümkün değil ki :26:

et ve su hariç ben de yiyorum hepsini bana da çok iyi gelişimi diyor maşallah kuzulara..
eti ve suyu da hiç yemiyorum içmiyorum değil ama az tüketiyorum
kefir içebilcekmisin ben içemedim gebelikten önce onu yaa çok faydalıymış evet ama..

arkadaşlar kıpır kıpır olan bebeğim sabahtan beri ne yiyip içtiysem hiç hareket yok çok kötüyüm zor tutuyorum kendimi ağlamamak için 24 haftalığım normalmi böyle olması (((

Canım bazen oluyor öyle ..endişelenme hemen, benimki de baxen kıpırdamıyor bazen de coşuyor.

ultrason kağıdındaki ölçümlerle hesaplnıyormuş netten bak istersen merakın gitsin bizim doktorda bana dememişti hiç kaç grm olduğunu geçen hafta öğrendim şükür

sağol canım tamam bakıyım araştırıyım internetten

ultrason kağıdı verdiyse orada yazar canım ..

bu ara fındık çekiyor canım, yiyorum bol bol.. karnımda bayağı çıktı.. herhalde diyorum bebek daha iyi büyüyor ama doktor gelişimi gününe gelmiş demeden rahat edemiycem. bu arada ben gyno ferro sanol diye bir demir hapı kullanıyorum folbiolu bıraktım çünkü demirin içinde bir miktar folik asit ve b12de varmış.. doktor bıraktırdı

Ultrason resminin kenarında yaziyodur canim gr

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım ben eskidende severdim kefiri.Dün içtim mesela tadı ayran gibiydi güzeldi.Bide markadan markaya fark ediyor bence ben bu sefer eker in kefirini aldım bence başarılı içebilirsin denemelisin canım.Suyu arttır bence sıcaklar geliyor ödem olursun Allah korusun su çok önemli.

Doktorum bana ferrum fort diye bir demir hapi birde decavit diye multivitamin verdi sizinkinden niye farklı acaba :?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Doktorum bana ferrum fort diye bir demir hapi birde decavit diye multivitamin verdi sizinkinden niye farklı acaba :?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
Canım bütün doktorlar aynı şeyleri vermiyor zaten.Sizin bu saydığınız ilaçların içeriğiyle benimkiler aynı merak etmeyin.

hmmm anladım canım diğer ilaçların içinde varsa bırakman mantıklı fazlası da iyi değil sonuçda vitaminde olsa.Se devam et yemeye yumurtanıda ye hergün mutlaka bak nasıl farkedecek.Bu arada tahin pekmez karışımı da çok işe yarıyor canım.Kahvaltıda hergün yiyorum sende ye.

Ultrason resminin kenarında yaziyodur canim gr

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ayrıntılı ultrasonun raporunu doktoruma faxladım.Beni arayacak gün içinde raporun sonucunu değerlendirmek için.Ona sorucam kaç gr olduğu ultrason kağıdının neresinde yazıyo hangisi diye??

bende ekerin kefirini aldm ama içemedim yaa
neyse artık evet suyu arttırıyorum yavaş yavaş özellikle büyük bardaklara falan koyuyorum hepsini içiyorum
bakalım inş 2.5 3 lt çıkarırım bende
ama bu halde wc ye günde 50 kere gidiyorum ya ozaman ne ederim bilemem

yumurta genelde yiyorum haftada 5 tane filan kesin yiyorum. tahin pekmezi çok severim aslında tamamdır ilk iş tahin alıyorum çıkışta

lavaboya bende çok gidiyorum ya sorma.Çok fena oluyo o ama yapacak bişey yok.Sen de önüne 1,5 lt lik şişelerden al boşver bardağı.Şişedeki su bitene kadar içiyorsun daha iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…