2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

21+5 kontrola gittik Benim cadaloz kizim buyumussss 28 cm 530 gr olmuş ölürüm ben ona Allahim hepsini korusun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Maşallah Allah nazarlardan saklasın kızlar ben de bugün 3:30 da kontrolüm var.hayırlısı inşallah

Dedatyliya giden arkadaslar cok sevindim adiniza allah bagislasin nazarlardan korusun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim telden girdiginde ekranin en altinda full ite yazior ya ona tikla ya da mobil site yi off a getir o zaman laptopdaki ekranin aynisi oluyor.yarin bi dene olmazsa anlatirim tekrar.

Ay kıd sen çok yaşa emi, ben de yanlış giriyormuşum, full siteyi tıklayınca ekran pespembe oldu çok güzel.hem devavatarlar geldi. ben de diyordum benim msj ekranımdan niye avatar giremiyorum diye

kızlarr benim çok sırt ağrılarım oluyor
hele yeteri kadar dinlenemezsem deliriyorum ağrıdan sizde de var mı aynı durum?
dr.um böyle ağrılar için krem verdi o biraz rahatlatıyor ama iştee

kuzum maşallah ne güzel hbaerler almışsın
neler yiyon kız söle ben de yiyim :))
bide kaçıncı hafta kaç grç yazar mısın canım?

Merhabalar canım bende küvetini a 101 den almıştım
yazını görünce e bebekten aldığım fileyi kontrol ettim benimki oldu

Son düzenleme:
ahahahhahah oda ilginçbenimde oğlum olacak.Yoksaaaaaaa acaba aaaabizdeki sebepdemi o ki
b

Valla bilmiyorum.. ya beni kıskanıyo, ya da kendi psikolojisinde erkek evlatla anne arası çok başka diye düşündüğü için o bağı kıskanıyo, ya da her iksinden birazcık var bunu bildiğimden bende kızdırıyorum arada kötü oluyo ama, evde sarılsa öpse filan, oğlum doğunca seni istemiycek öpme annemi diyecek diye şaka yapıyorum hepten bozuluyor, erkek çocukların bazıları da öyle oluyor ama benim yeğenim öyleydi, teyzemin kızıyla eşini yan yana bile oturtmazdı.. tevekkeli değil bu kasaba ikimize dar baba yazılı erkek çocuk tişörtleri var şaka bir yana hayırlısı olsun inşallaah..

kızlarr benim çok sırt ağrılarım oluyor
hele yeteri kadar dinlenemezsem deliriyorum ağrıdan sizde de var mı aynı durum?
dr.um böyle ağrılar için krem verdi o biraz rahatlatıyor ama iştee

canım benim ilk oğlumda benimde çok kötü bel ağrılarım olurdu yatamazdım kalkamazdım. bunda da kalçam ağrıyo çok fena arada kramp giriyor bacağıma doğru öyle kalakalıyorum allah yardımcımız olsun allah kolaylıkla günlerimizi geçirsin inşallah doktoruna sorsaydın keçke sebep neymiş acaba merak ettim kalsiyum eksikliğimiz mi var acaba

kuzum maşallah ne güzel hbaerler almışsın
neler yiyon kız söle ben de yiyim :))
bide kaçıncı hafta kaç grç yazar mısın canım?

canım normalde 20.haftamızdayız.Ama 1 hafta kadar daha önden gidiyormuş gelişimi.Sabahları yumurta peynir zeytin tahin pekmez vs.yiyorum.Hergün mutlaka süt içiyorum.1 kase yoğurt yiyorum.Bir ara kuruyemiş çok yedim.Ceviz,badem,fındık vs.günde 2-2,5 lt su içiyorum.sebze çok tüketiyorum.Salata vs.Bide dün kefir aldım artık kefirde içeceğim çok faydalıymış.Öyle işte tatlım ben bunları yiyorum.Bide eti de çok tüketiyorum.

çok fenasın ya yazık yapma öyleevet erkek çocuklar anneye çok düşkün.Ama kızınız olsaydı oda babaya çok düşkün olacaktı.Bide kızınız olur inşallah ilerde ödeşirsiniz.

annecikler selam ağustos temmuz arsı geziyorum ben benm gii doğum tarihi değişen varmı? uzun zaman pc bozuktu yazamadım şimdide vizelerim başladı...doktorun biri bana ağustos biri temmuzun son hafta başı dedi ....

çok fenasın ya yazık yapma öyleevet erkek çocuklar anneye çok düşkün.Ama kızınız olsaydı oda babaya çok düşkün olacaktı.Bide kızınız olur inşallah ilerde ödeşirsiniz.

Benimde kizim olcak ya bende şimdiden kiskanmaya basladim ya babasına çok düşkün olursa bide ona daha çok benzerse beni sallamazsa diye

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

O ihtimali düşünüp kendimi frenliyorum cidden hep oğlum olsun istiyodum ben biraz fazla sevinip abartmışta olabilirim. Hayırlısıyla doğarlar inşallah, şimdiden çok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…