2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben vitamin içiyordum, doktorum kesti canım. Düzenli besleniyorsan içmene gerek yok dedi. Zaten hiç istemiyordum, iyi oldu kestiği. Sen de yiyeceklerle alabilirsin vitaminini, demir daha önemli onu ihmal etme

Benimde kizim olcak ya bende şimdiden kiskanmaya basladim ya babasına çok düşkün olursa bide ona daha çok benzerse beni sallamazsa diye

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
kız çok komiksiniz siz yaaaaa neler düşünüyolarbişey olmaz ikinizide sever o hem babasını çok sevse nolacak ki yabancımı oda babası sonuçta boşver

O ihtimali düşünüp kendimi frenliyorum cidden hep oğlum olsun istiyodum ben biraz fazla sevinip abartmışta olabilirim. Hayırlısıyla doğarlar inşallah, şimdiden çok merak ediyorum

evet bende çok merak ediyorum nasıl olacak kime benzeyecek neler yaşayacağız bakalım görelim

merhabalaaaarrrrr.
ilaçlar etki etti çok şükür daha iyiyyim kızlar,şu basur zıkkımı da daha iyi çok şükür.
umarım sizlerde iyisinizidr.
birazdan alışverişe gitcem kızıma hastane çıkışı ve kendime ssabahlık alcam.
çok da güzdel bir battaniye modeli gördüm onun da ipini alıp anneme vercem
Allahıma şükürler olsun,sağlığımızı elimizden almasın inşallah hepinizi ve bal ve kaymaklarınızı öpüyorum.
(dün bir tanıdığım kız mı erkek mi dedi kız dedim,oğlum olduğunu biliyor o da "ne güzel bir bal bir de kaymak!" tamam işte dedi çok hoşuma gitti.)

Geçmiş olsun canım Allah hepimize kolaylık versin.

arkadasim cok sevindim ayyy cok mutlu oldm.sira bizde artik bakalim kontrollerde banada 1hafta onde diyo dr
masallah iri olck dyo ama bakalim detaylida ne dick senin yediklerini bende yiyorum aynen valla bide benimki et
yiyince hemen hareketleniyo nedense pasalarimiza saglikli kavusalimda allahin izniyle..

arkadaşlar kıpır kıpır olan bebeğim sabahtan beri ne yiyip içtiysem hiç hareket yok çok kötüyüm zor tutuyorum kendimi ağlamamak için 24 haftalığım normalmi böyle olması (((

Son düzenleme:

canım sen yemediklerini say daha kolay olacak gibi şaka bir yana maşallah çok sevindim .. benim bebeğim en son gittiğimde 3 gün gerideydi, o günden sonra vitamin de içmeye başladım bakalım mayısta gidince ne diycek.. çok üzülüyorum, bazen hiç canım bişey yemek istemiyor ama zorla yediriyorum kendimi

Benimde kizim olcak ya bende şimdiden kiskanmaya basladim ya babasına çok düşkün olursa bide ona daha çok benzerse beni sallamazsa diye

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

yaa benimde kizim olacak insallah, simdi bizimkidemi babaya düskün olacak bence biz simdiden onlarla konusalim da bize düskün olsunlar. Yoksa biz onlari kiskanmaya baslariz :))

sağo canımm amin.Sende çok güzel haberler al inşallah iri olsunlar ben tombik çocuk severim.:))))))))

arkadaşlar kıpır kıpır bebeğim sabahtan beri ne yiyip içtiysem tık yok çok kötüyüm zor tutuyorum kendimi ağlamamak için 24 haftalığım normalmi böyle olması (((

canım benim bebeğimde normalde çok hareketli haftasonu çok durgunlaştı, günde 2 kere filan ancak hareket etti.biraz panik oldum araştırdım bebekler susuz kalıncada hareketleri azalabiliyormuş, çok şükür dün geceden beri yine normale döndü... bende 23. haftamdayım. demekki ara ara azalabiliyor üzme kendini.. ama hiç hareket etmezse o zaman bir doktora gözterirsin

yemediklerimi saysam daha iyiydi demek ha:)))deliii.Ha evet ben bide vitamin kullanıyorum elevit,devit 3,folbiol,magnezyum.Onlarda iştahımı açıyo bence benim.Canım üzülme sen o toparlar kendini hızla büyür merak etme.Protein çok yarıyormuş bebişlere et süt ve süt ürünlerini bol tüket canım.Benim bi tanıdığım var hergün deli gibi yoğurt yerdi hamileyken süt içerdi falan 4 kilo doğurdu kızını maşallah:)Sende bunları tüket hem 3 gün neki hiçbişey olmaz sağlıklı olsun önemli olan o.

arkadaşlar kıpır kıpır olan bebeğim sabahtan beri ne yiyip içtiysem hiç hareket yok çok kötüyüm zor tutuyorum kendimi ağlamamak için 24 haftalığım normalmi böyle olması (((
canım bizde yirmibeş haftalığız arada oluyo oyle merak etme uyumuştur azcık uzan elini göbeğine koy çok çok hafif hissederisn vurmalaını

canım senin bebişe kaç grm dedi dr amcası

canım senin bebişe kaç grm dedi dr amcası

devit 3 ne?? ya ben süt filan içiyorum aslında ama et çok yemiyorum .. haftada 2-3 filan. artık daha da dikkat edicem. birde balık yağı omega 3 filan kullanıyormusun sen?

slm canım ne yaptın hang hastaneye gitmeye karar verdin ben uzun zamandır yoktum kk da yazdı isende kaçırdım..... yirdokuzmayıs atatürk hastanesine bağlanmış galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…