2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

proteinin bebeğin beyin gelişiminde rolü çok büyük.. bence kendini beslenme kampına al. günde mutlaka 1 yumurta yee hatta yiyebilirsin 2 tanede yiyebilirsin.. kırmızı et ye bol bol. birde mercimek.. bu arada idrar tahlilide yapıldı mı idrarda protein kaçağı yoktur umarım.

çok sevindim canım.. Allah görünür görünmez kazalardan saklasın

Selam annişlerr dün detaylı usgmiz vardı gittik ama benım kızlar sağ olsun göstermedi hiç bi yerlerını dr sagolsun tam 1 saat ugraş sonucu aldı ölçümlerini .. bende ne hayaller kurmuştum yüzlerini gözlerini görücem diye bıtek kulaklarıya ayaklarını anlayabildim.. neyse maşallah sağlıkları yerindeymiş çok şükür önemli olanda bu .. kilolarımızda yerinde biri 375 biri 370 gr olmuş ...bizden haberler bu kadarr umarım sağlıkla kucamıza almakda nasip olur

23+2 haftalık hamileyim önceleri tekme hissederdim son 3 haftadır hissetmiyorum.... ultrasonlarda bebek sağlıklı görünüyor çok şükür.... herkes giderek daha çok hisseder ben de tam tersi oldu :44:

evet canım çok haklısın örne bir annesin sen tebrik ediyorumBende alıcam masal kitabı.
valla bacim simdi yalan soylemeyim be iki gunluk cocuga masal filan okuyamam :)) zaten gun icinde yorgun olucam .anladigi yas da okuyabilirim ama simdilerde degil :)

aaa neden alttan da bakti bis sorun mu vardi ki.

Kızlar merhaba dün gece çok midem yandı gece nöbetçi eczaneye gidip gaviscon aldım doktorumu aradım içebilirsin dedi sizde içiyosunuz ?
Bu mide yanması ne kötü bişey ya

Ic ic ben su niyetine iciyorum :)

Kanamam varmi diye bakmis öyle dedi ama çok şükür yokmuş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kanamam varmi diye bakmis öyle dedi ama çok şükür yokmuş

He sen basi kacirdin herhalde merdivenden düştüm afedersin kicimin üstüne :)) oyuzden detaylı kontrolden geçtim

kizlar geldik detayli ult.dan melegim kizim oyle rahat durduki cok telasliydim bisey gostetmeyecek diyr.her yeri tastamam olculdu.bitek vesikalik vermedi yavrum iki gozunude eliyle kapatti bi burnunun resmi var;((( olsun sapasaglammis minnosum)
2hafta onceki kanamamdan kalintilar var dedi doktor kanama olmus srnde dedi evet dedim bisey olutmu yok gecmis artik dedi.sukurler olsun rabbim saglikla kucagimza almayida nasip etsin insallah

Biraz geç oldu ama bende aranızda olmak istedim, uzun süredir sizleri takip ediyorum aranızdaki paylaşımlar çok güzel.. Çoğu zaman sizlerin tecrübelerinizi okuyarak kendime yol buldum, rahatladım, endişelerimi atlattım :) Süpersiniz beni de aranıza kabul ederseniz çok sevinirim..

Allah minik meleklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
İyi günler dilerim.

Hos geldin canim kac haftalik bebegin ve cinsiyeti ne

Hoşgeldin canım )

Gözünüz aydın, maşallah diyeyim Allah nazarlardan saklasın ))

HOŞGELDİNNNNNNN :))

kızlar nasılsınız uzun suredır gıremedim.işallah herkes iyidir.bende memleketime geldım. hafta oldu.6 aydır diyarbakırdaydım. nihayet kavustum aileme. bende burda yaptırdım ayrıntılı ultrasyonu. sükür hersey normal cıktı. yaptıran arkadaslar cevap verirseniz cok sevinirim . size ayrıntılı yapan doktor bebegn olcumlerını verdımı. bana hıcbırsey vermedi.sadece bebegın fotograflarını verdı.

23+2 haftalık hamileyim önceleri tekme hissederdim son 3 haftadır hissetmiyorum.... ultrasonlarda bebek sağlıklı görünüyor çok şükür.... herkes giderek daha çok hisseder ben de tam tersi oldu :44:

Ben de aynı durumdayım 23+2yim bazı günler çokken bazı günler tık yok doktor olabilir dedi ama insan endiseleniyo işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…