2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim son bir haftadit benimkidr huy degistirdi..gecr hic uyutmuyor surrkli aktif ..gunduz ilk saatletide oyle sonra sakinlesiyr ama bi yerde okudum biz faallen boyle olurlarmis nexman yatip uzanirsan ozman basliyrlatmis rabbim saglik sihhat versin

Canim son bir haftadit benimkidr huy degistirdi..gecr hic uyutmuyor surrkli aktif ..gunduz ilk saatletide oyle sonra sakinlesiyr ama bi yerde okudum biz faallen boyle olurlarmis nexman yatip uzanirsan ozman basliyrlatmis rabbim saglik sihhat versin

Aynen öyle.. Gece tuvalete bile hayatı boyunca kalkmamış olan ben bu aralar uyuyamıyorum, haftasonu bile sabahın köründe ayaktayım.. Eşim zaten derin uyuyamaz zavallı, sizin yüzünüzden bende hiç uyuyamıyorum ya demeye başladı

ya gene çok yedim ya
doktorum da kızdı çok kilo almışın diye
ama napimm
karnım acıkıyor
yemicem mi

Sorma ya... İlla kaçıyo ipin ucu, dün gittim 1,5 kilo almışım.. Normal, iyi gidiyorsunuz dedi amaaa almak istemiyoruuum Demek ki illa kaçıyo ipin ucu, hele akşamları, şişkinlikten anlamıyorum ki ben midem ne halde filan, yani yediğimi hissetmiyorum ya off..

Bizde de öyle durum, korkulacak bir şey yok aslında onlar gündüz de hareket ediyorlar illa ki, biz şimdilik hepsini hissetmiyoruz.. Dün muayenede ultrasonda kıpır kıpırdı mesela ama ben bir şey hissetmiyordum.. Gittikçe güçlenecekler.. Bir de rahatsız olduğunda acayip vurmaya başlıyor benim ki nasıl bişey olacaksa Ne zaman tuvalete sıkışsam, yada uygun bir pozisyonda oturmasam başlıyor hemen.. Bir keresinde karnımın üzerinden kolumu ittirdi, yok canım daha o kadar güçlü değildir dedim ama doktorumuza göre yapabilrmiş zamane veletleri

Ah süper olur canım, gerçekten ihtiyacı olan birilerine göndermeyi çok istiyorum. Sen bana özelden adresini yaz canım hemen pazartesi kargoya verebilirim :) çok güzel oldu bu :)

Gunaydin kizlar
Ben geceleri cok rahatsiz uyuyorum en cok sirt ustu uzaniyorum birde saga sola yatamiyorum sola yatsamda uzandigimda mutlaka saga donmus oluyoyorum cok dartiniyorum istemeden benim gibi olan varmi?

Gunaydin kizlar
Ben geceleri cok rahatsiz uyuyorum en cok sirt ustu uzaniyorum birde saga sola yatamiyorum sola yatsamda uzandigimda mutlaka saga donmus oluyoyorum cok dartiniyorum istemeden benim gibi olan varmi?

Ben de oyleyim malesef canim ama dun bacagimin arasina yastik koyup rahat uyuyabildim buraz daha soluma yattim denemediysen benim gibi 3 yastikla yatmayi dene bi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm kızlar yemek konusunda ben de muzdaribim çok çabuk acıkıyorum
hatta hep açımmm
toplamda 7 ilo aldım :26:
aman napıyım yaa kafaya takmıyorum veririz doğurunca
kısmadan yemeklerimide yiyorum hamileliğimin keyfin çıkaryorum :))

Gunaydin kizlar

aynen bende geceleri 500 kere uyanıyorum yanii..
sağa sola yatmayı normalde sevmem ama mecburen yatıyorum
sırtüstü nasıl yatıyorsunuz siz ben yatamıyorum ağrım oluyor 5 dk falan yatınca..
artık kocamı mumyalıyorum yatağa istediğim gibi sarılıp bacak atıyorum napıyım

bu arada bebeğimin hareketlerinden de bahsedeyim..
benimki gün için bir iki tık kıpırdanıyor
ama gece 11 den sonra bi başlıyor pat küt nasıl harreket ediyor uyuyana kadar hissediyorum
sabah namazdan sona uyanıyor bide yine bayağı uzun zaman o saatlerde de çok hareketli oluyor
sanırım doğunca uyku düzeni le olcak
maşallah kuzuma yaa ölürüm abisinle ona benn

Ne guzel benim bi gün hareket ediyor iki gün hic tik yok anlamadim (

Kac haftaliksin cnm 7 kilo icin doktorun kizmasin benim de istahim cok acik ya hep acim henuz kilo almadim pek ama artik alirim

Kac haftaliksin cnm 7 kilo icin doktorun kizmasin benim de istahim cok acik ya hep acim henuz kilo almadim pek ama artik alirim

Nasil basardin almamayi bnde 23. Haftamdayim 7 kilo aldim. Doymuyorum hep agzima bisiler girsin istiyorum meyve fln gecistireyim diyorum ama kesmiyo

Nasil basardin almamayi bnde 23. Haftamdayim 7 kilo aldim. Doymuyorum hep agzima bisiler girsin istiyorum meyve fln gecistireyim diyorum ama kesmiyo

Ben 50 ile hamile kaldim plansizdi 10 haftalikken ogrendim hamile oldugumu o arada istahsizdim 1 2 kilo zayiflamisim. Ogrendikten sonra da cok istahli degildim yeni yeni aciliyo istahim hep acim ama cnm hisi istemiyi. Mümkün oldukça ekmek ozellikle de beyaz ekmek yemiyorum. Makarna con severim baya azalttm.pilav falan tuketmemeye calisiyorum. Normalde bunlara dikkat etmzdim belki ama egzersiz yapmam falan yasak yuruyus de yapamam yasak o yuzden biraz bunlara dikkat ediyorum. Onun haricinde gun icinde hic ac kalmiyorum surekli az az ogunlerle besleniyorum. Ama bu benim normal hayatimda da yasam seklim.zorlanmiyorum o yüzden. Arastirdim bu aydan sonra ne kadar dikkat edersen et ayda en az 1 bucuk 2 kilo aliniyormus e bebek de buyuyo sonucta artik ben de alirim yani :) ben 21+2 yim bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…