2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Son düzenleme:
Kizlar ben geldim tepeden alttan üstten her yerden muayene oldum beyin cerrahi ne kadar girdim yani ama o catiya cikmak ne kadar iğrenç bisey yaa ama çok şükür bende bebekte iyiyiz Allah beterinden korusun bidaha yasatmasin . hepiniz dikkatli olun annisler Allahim hep bebislerimizle olsun. Ohhh çok rahatladim cokk :KK66:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba,ben alttan muayeneyı son ay dıye bılıyordum,benı dr um hep ustten muyene ettı:emir_bebek:

He sen basi kacirdin herhalde merdivenden düştüm afedersin kicimin üstüne :)) oyuzden detaylı kontrolden geçtim

he tamam kiz sabah konustuydik nickini okumamisim.iyi cnm gecmis olsun sevindim.

Biraz geç oldu ama bende aranızda olmak istedim, uzun süredir sizleri takip ediyorum aranızdaki paylaşımlar çok güzel.. Çoğu zaman sizlerin tecrübelerinizi okuyarak kendime yol buldum, rahatladım, endişelerimi atlattım :) Süpersiniz beni de aranıza kabul ederseniz çok sevinirim..

Allah minik meleklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
İyi günler dilerim.
hosgeldin cnm etmezmiyiz :)

merhaba,ben alttan muayeneyı son ay dıye bılıyordum,benı dr um hep ustten muyene ettı:emir_bebek:
Cnm sabah merdivenlerden dustuydu de ondan bakmislar.

Kızlar merhaba, ben 2013 kasım anneleri grubundaydım ama 18 aralıkta dünyalar güzeli prensesimi kucağıma aldım :) Allah size de yavrunuzu sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.
Sizlere yazma sebebim bugün tam 5. Ayımızı bitirdik ve artık kıyafetlerimiz küçülmeye başladı, hepsi çok temiz zaten o kadar çabuk büyüyolar ki çok az giyebiliyolar, hatta daha hiç giyemedikleri bile var :)
Önce saklıyim 2.ye giydiririm dedim ama ikincinin kız olacağı ne malum en azından birinin yüzünü güldüreyim dedim :) gerçekten ihtiyacı olan birine ücretsiz göndermek istiyorum. Hatta 2-3 kişiye bölüp öyle de gönderebilirim. Kıyafetlerin çoğu mothercare %100 pamuktur. İlgilenen olursa bana ulaşsınlütfen. Sevgiler...

Kızlar merhaba, ben 2013 kasım anneleri grubundaydım ama 18 aralıkta dünyalar güzeli prensesimi kucağıma aldım :) Allah size de yavrunuzu sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.
Sizlere yazma sebebim bugün tam 5. Ayımızı bitirdik ve artık kıyafetlerimiz küçülmeye başladı, hepsi çok temiz zaten o kadar çabuk büyüyolar ki çok az giyebiliyolar, hatta daha hiç giyemedikleri bile var :)
Önce saklıyim 2.ye giydiririm dedim ama ikincinin kız olacağı ne malum en azından birinin yüzünü güldüreyim dedim :) gerçekten ihtiyacı olan birine ücretsiz göndermek istiyorum. Hatta 2-3 kişiye bölüp öyle de gönderebilirim. Kıyafetlerin çoğu mothercare %100 pamuktur. İlgilenen olursa bana ulaşsınlütfen. Sevgiler...

Yanlış yazmışım aralık annelerindeydim, kasımda kızımı kucağıma aldım :))))

Canim allah senden razi olsun insallh hayrin dogru kisilere ulasir.rabbim guzel gonlune gore versin.yaptigin guzelligi cocuklarinim larsisina cikarsin insallah

kızlar nasılsınız uzun suredır gıremedim.işallah herkes iyidir.bende memleketime geldım. hafta oldu.6 aydır diyarbakırdaydım. nihayet kavustum aileme. bende burda yaptırdım ayrıntılı ultrasyonu. sükür hersey normal cıktı. yaptıran arkadaslar cevap verirseniz cok sevinirim . size ayrıntılı yapan doktor bebegn olcumlerını verdımı. bana hıcbırsey vermedi.sadece bebegın fotograflarını verdı.

Bana hepsini verdi canim neden vermediki anlamadım keşke isteseydin

Cok güzel bir davranis allah kabul etsin hayrini canim insallah ihtiyaci olan bebislere gider :) şimdi aklima onlar geldi... ne kadar sukretsek az doktorumuz hastanemiz alisverislerimiz... bize olagan ve basit gelen bu kadarlık seyleri yapamayan bir suru anne adayi var. Allah hepsinin yardımcisi olsun insallah

allah razi olsun cnm cok guzel dusunmussun.durumu olmayan bi tanidigim var ama onun bebegu erkek bi de haziranda dogucak uymaz sanirim.insallah dogru kisilere ulasur.

Kizlar iyi aksamlar nasilsiz
tekmelerden konusulmus bizde yarin 23+1olucaz
bizim tekmeler gunuz az gece bol qaliba gunuz uyuyor tosunum
bugun kontrolmuz vardi sadece kalp atislarini dinledik. iyi dedi doktor sukur. ama gunuzleri cok tedirginim tekme bazen gunuz hic olmuyor geceye kadar cok korkuyorum amma gece mutlaka oluyor 3gundur boyle :)

Kizlar iyi aksamlar nasilsiz
tekmelerden konusulmus bizde yarin 23+1olucaz
bizim tekmeler gunuz az gece bol qaliba gunuz uyuyor tosunum
bugun kontrolmuz vardi sadece kalp atislarini dinledik. iyi dedi doktor sukur. ama gunuzleri cok tedirginim tekme bazen gunuz hic olmuyor geceye kadar cok korkuyorum amma gece mutlaka oluyor 3gundur boyle :)

canım genelde uzanıp yatınca attırıyorlar :) butun gun ayakta mutlaka bır ısımız oluyor yatıp dınlenınce anlıyorum ben..mesela suan vuruyor :)

Yanlış yazmışım aralık annelerindeydim, kasımda kızımı kucağıma aldım :))))

Cnm cok dusuncelisin ben adanadayim ve benim babam ciftci calismaya gelen mevsimlik isciler cok fazla inan o kadar zordalarki bende ilk cocugum erkrk onun kiyafetlerini koliledim yarin gtrcem istersen gndrrebilirsin hatta kargo ucretini ben karsilarim benimde yardimim olsun

X