2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bende çıngırak alıcam bendeeeeeee takip ediyim onu ben

evet ben bissürü bissürü alıcam :)))) bir tane arabaya koymak için alıcam, bir tane bebek çantasına, birkaç tanede eve alıcam ... fisher price almayı düşünüyorum ama başka markalarda hoşuma giden olursa onlardanda olabilir.. birde masal kitabı alıcam ona sürekli ve düzenli masal okuycam... malum konuşma bozuklukları gittikçe artıyor çocuklarda önlemler almalı ilgilenmeliyiz bence

kızlaaaaaaaaaaar walla hiç gerek yok çıngırağa mıngıraga
ben de ilk hamileliğimde bi ton renkli renkli sesli oyuncaklar aldım
kızı da erkeği de bunların hepsi tencere tavayla oynuyo walla

tencerem var tavam var

evet canım çok haklısın örne bir annesin sen tebrik ediyorumBende alıcam masal kitabı.

sagol hayatımmm

walla saka maka
ne demiş atalarımız
çocuğun giydiği haram
yediği içtiği helal
dimi
hiç gerek yok bi ton sey alamaya
zaten hemencecik büyüyolar
evet abartmaya gerek yok tabiki çok haklısın.Ben doğru düzgün kıyafet almadım zaten 2 parça falan bişey aldım.Ben biberondu emzikti,şampuan,küvet vs.onları aldım bu ay oyüzden diyorum kartım çok gelecek diye

kızlar ben günlük rutin yürüyüşümü yapmaya gidiyorum.Dışarısı biraz rüzgarlı ama bu kiloyla beni uçuramazBen yokken biriniz camları aşın da topiği biraz havalandırın çok havasız kaldı.En son çıkanda kapıyı örtsün hadi grşrz

Bende çıngırak alıcam bendeeeeeee takip ediyim onu ben

Valla biz direkt olarak davulla başladım.oğluma bu sabah babası davul almış ))) çıngırak da neymiş anam koca davulu yüklenmiş gelmiş ahaa haa haa çok güldüm.dedim bu ne.oğluma aldım diyo.dedim oğlun bunu anca 1 ysştan sonra çalar hatta 2 yaş )))))

olmadı bi tencere arabaya koyarım bi tava çantaya atarım

ayyy yemin ediyorum sesli güldüm haa süpermiş eşin yaa:))) davul :)))) bence olaya bilimsel yaklaşmış, bebekler annenin kalp sesine alıştığı için vurmalı çalgılarla daha çok sakinleşiyormuş... artık babası başında davul çalar ara ara :)))

Aynen ya bence davulu kendine aldı o ))) bebeğin başında çalacak )) zaten oyuncaklara bayılır.evde iki çocuk olcak benim ya...

kız napıyım geyiğe vurdum artık.Zaten dışarı çıktım zor yürüdüm okadar rüzgar vardı ki çatılardan kafama bişey düşecek diye ödüm koptu geri geldim

kızz tencere tava çalmak artık yasak sen çıngırağa dön geri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…