2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar günaydın.Dün kontrolüm vardı ve dr bana plasentamın biraz aşağıda olduğunu ve bunun erken doğum,sezaryan gibi durumlara neden olabileceğini söyledi.Ben normal doğum yapmayı çok istiyorum.Bu durum beni üzdü dolayısıyla.Etraftan böyle bir şey duymuşluğunuz var mı?

Arkadaşlar günaydın.Dün kontrolüm vardı ve dr bana plasentamın biraz aşağıda olduğunu ve bunun erken doğum,sezaryan gibi durumlara neden olabileceğini söyledi.Ben normal doğum yapmayı çok istiyorum.Bu durum beni üzdü dolayısıyla.Etraftan böyle bir şey duymuşluğunuz var mı?

plasenta 28. haftalarda yukari cikiyor, simdiden üzme kendini canim. Insallah istedigin gibi normal bi dogum olur.
Bana da 15 haftalikken aşağıda oldugunu söylemisti doktorum ama zamanla yukari cikiyor dedi, ki öylede oluyor. Insallah sende de öyle olur.

ben de 24. haftada aile hekimine yaptırıcam
hem seker hem kan tahlillerini
orda bedava ya
:)
özelde cok para bu işler:KK52:

:) Katılıyorum.. Ben iş dolayısıyla genelde özelde hallediyorum ama düşündüm de haklısın.. Bir de tıpta akademisyenim, aynı kampüs içerisinde burnumun dibindeki hastaneye gidemiyorum, bırak gerisini.. özelde de bana bile para :) çocuğun beşiğini almıştım herhalde şimdiye tahlil parası yerine :KK1:

Cnm bnm ilkinde cok asagidaydi hatta 18. Haftada kanama yasadim 3 gun hastanede kaldim 15 gun evde tuvalet disinda kalkmadim 24. Haftada flndi cikti yukari sonra rahayladim bnm erken dogdu ama en bastan beri 10 gun onden gidiyodu dogumda oyle oyle oldu

ben de 24. haftada aile hekimine yaptırıcam
hem seker hem kan tahlillerini
orda bedava ya
:)
özelde cok para bu işler:KK52:
kan tahlili ne yaptirican ??? Bende kontrole gittigimde dr.um dan idrar tahlili istemesini soylicm bazen yanio ve bazen akinti oluyor.
kız ağzınızı hayra açın Allah korusun çok gelmesin :KK9:
Valla o bizim agzimi hayra acmamizla olmaz sen elini tuyucan :)

:) Katılıyorum.. Ben iş dolayısıyla genelde özelde hallediyorum ama düşündüm de haklısın.. Bir de tıpta akademisyenim, aynı kampüs içerisinde burnumun dibindeki hastaneye gidemiyorum, bırak gerisini.. özelde de bana bile para :) çocuğun beşiğini almıştım herhalde şimdiye tahlil parası yerine :KK1:

doğru diyosun
bi de cok güzel ilgileniyor benimkiler
bi güler yüz bi güler yüz :)

dün ayrıntılı ultrasona gittim
kendi doktoruma
allaha şükür hersey yolunda
ama cocugu hiç doğru düzgün göstermedi,hemen hızlı hızlı bakıverdi..kendi anlıyor tamam ama ben anlamadım ki
söyle uzun uzun bakamadım çocuğuma
daha pipisini bile göremedim doğru düzgün

kan tahlili ne yaptirican ??? Bende kontrole gittigimde dr.um dan idrar tahlili istemesini soylicm bazen yanio ve bazen akinti oluyor.

walla aile hekimim dedi
her kontrole geldiğinde kan değerlerine bakılmalı dedi
doktoruma da dedim
ama özelde
paralı ben de aile hekimimde yaptırcam

:))) haklsıın canım ama ben haziranda işten ayrılacağım artık çalışmayacağım oyüzden hazirana kadar alabildiğimi alıyorum.İçime sinerek istediğim şeyleri alıyorum oğluma.Son 2 ay.:))

kızlarrrr
aile hekimi aradı bu hafta seker yüklemesi yapmalısın dedi
yani 22 haftalıkken
doktor 24 haftalıkken gel yapıcaz dedi
kafam karıştı????
ne zaman doğru
niye biri öle biri böle diyor??*:KK53:

internette 24-28.haftalar arası diyor, bana da doktorum 27.haftanın içinde yaptır dedi. Seni erken çağırmışlar, şeker hastalığı filan var mı sende veya ailede?

plasenta 28. haftalarda yukari cikiyor, simdiden üzme kendini canim. Insallah istedigin gibi normal bi dogum olur.
Bana da 15 haftalikken aşağıda oldugunu söylemisti doktorum ama zamanla yukari cikiyor dedi, ki öylede oluyor. Insallah sende de öyle olur.

Çok teşekkür ederim :) Rahatladım.Allah razı olsun.

Cnm bnm ilkinde cok asagidaydi hatta 18. Haftada kanama yasadim 3 gun hastanede kaldim 15 gun evde tuvalet disinda kalkmadim 24. Haftada flndi cikti yukari sonra rahayladim bnm erken dogdu ama en bastan beri 10 gun onden gidiyodu dogumda oyle oyle oldu

Buna göre sanırım biraz dikkatli olmam gerekli.Yorumun için teşekkürler :) Allah razı olsun.

:))) haklsıın canım ama ben haziranda işten ayrılacağım artık çalışmayacağım oyüzden hazirana kadar alabildiğimi alıyorum.İçime sinerek istediğim şeyleri alıyorum oğluma.Son 2 ay.:))
al cnm al ben isin sakasindayim inan ben calisiyo olsam senle yaris yapardik neler alirdim . Neyse benim kiziminda kiyafetleri guzel oldu.

Günaydınlar sabah beri koşturuyorum eşimin yanına gidiyorum bakalım nasıl bir hayat bekliyor..Dün tetanoz ilk doz oldum maşallah kolum hiç agrimiyor..hafta sonu sinavim var ama gram çalışmadım artık kaynanamlarda çoook çalışırım. ..ikinci sınava hepsinden yüz çekerim hehe..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim benim de plasentam asagida benim sezryan olacagim kesin ama bnmki tam kapatıyor rahmim agzini viksa bile cok cikmaz dedi doktor. Ama sen kafana takma valla ben de normal dogum cok istiyordum ama tek derdim sezeryan olsun diyorum simdi bebeğim saglikli dogsun da :) sen moralini yuksek tur bir de kendini yorma insallah cikar yukari

al cnm al ben isin sakasindayim inan ben calisiyo olsam senle yaris yapardik neler alirdim . Neyse benim kiziminda kiyafetleri guzel oldu.
evet senin kızının cicileri çok güzelmiş.Ayrıca ikimizin aldıklarını kıyasladım vallaha sen benden daha fazla şey almışsın bikere:KK9:Ben henüz okadar şey almadım şampuan,küvet vs.aldım bide 1-2 tane kıyafet aldım.ateş ölçer vs.

merabalar kızlar..dün tatlı tatlı bi kaşıntı başladı wücudumda..awcumun içi bileklerim derken ewe geldim soyundum heryerim deli gibi kaşınıo..dayanamadım tırnaklarımla kaşıdım nerdeyse kazıdım:) ellerim dizlerim bileklerim ayaklarım şişti ödem oldu we basamıyorum kullanamıyorum..yanık gibi pişik gibi feci..bugün öğleden sonra randewu aldım dermatoloğa bakalım ne diycek..ama nettten baktıım kadarıyla kurdeşen dedikleri hadise..başına gelen war mı hiç ne menem şeydir

Hic mi çalışmayacaksin canım o zaman doldur herseyi ama erkek seçenekleri cok az kiz bebeklerin ne güzel yahu

merabalar kızlar..dün tatlı tatlı bi kaşıntı başladı wücudumda..awcumun içi bileklerim derken ewe geldim soyundum heryerim deli gibi kaşınıo..dayanamadım tırnaklarımla kaşıdım nerdeyse kazıdım:) ellerim dizlerim bileklerim ayaklarım şişti ödem oldu we basamıyorum kullanamıyorum..yanık gibi pişik gibi feci..bugün öğleden sonra randewu aldım dermatoloğa bakalım ne diycek..ama nettten baktıım kadarıyla kurdeşen dedikleri hadise..başına gelen war mı hiç ne menem şeydir

hamilelik alerjisi diye bişi de var canım, o da olabilir. çok geçmiş olsun :KK43:

X