2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hadi yaaa pahalıymış hiç gerek yok.Bu fiyattaki bişeyi birine de kakalayamam ayıp olur en iyisi unutuyum gitsin hiç görmemişim gibi davranıyım

olabilir canım bi ondan bi ondan alıp denemek de fayda var.Sağol tavsiyen için.:)

bende pek bilmiyorum ama aldıkça yazarım, beraberce hallederiz canım yaa ))) teşekkür ederiz bu arada :)

Ben düşünüyorum ama biyandan da kararsizim bunu kaç ay kullancazki zaten bebek arabasi var diyorum biyandan da olduki biraz yürüyüşe falan ciktik her zaman bebek arabasi indir kaldir zor olur ben uçuncu katta oturuyorum da bu daha pratikmidir acaba bir süre bile olsa diyorum yoksa boşa parami ayyy karar veremedim :?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaa bizde benim annem dişinda kimse bisey almaktan bahsetmiyor acayip gicik oldum heeeee

evet sürekli hergün peşinde dolaşan insanlar bir anda kayboluverdi gıcıklarrrrrr.Ama ben yapacağımı bilirim yüzsüzlük yapıcan istiycen.Eli boş gelme gelirken şu yatağı kap gel koçum hadi bakalım diyeceksin:)))))))))))))))))))))))

canım adını yanlış biliyorda olabilirim.. hani bu bebek battaniyeleri varya yumuşak yumuşak. koltuklarda filan kullanılan değil. ama dediğini mutlaka dikkate alıcam sağol uyardığın için

Aynen öyle olacak sanirim ben ne oldugunu anlamadan, kucagimda bir bebekle eve dönecegim. Kusmugunu silerken de, mucar teyzesi demisti derim. Allahtan ben oda yapmiyorum, ben aslinda hicbir sey yapmiyorum o yüzden bu kadar rahatim sanirim. :) Tasinabiliriz diye bir düsüncemiz var o yüzden oda isine girismiyorum, biraz büyüyene kadar yatak odam genis orada besikte yatar. Yetistirirsin merak etme, cok güzel hepsinin altindan kalkacagina eminim.

aynen beni tarif ediyorsun:)) elime denk gelenlerden aldım ben bikaç tane.. ama bulanık suda balık avlar gibi ne alacağımı bilmeden rastgele aldım :))

Ben de klasik seyleri alabildim anca. Eldiven corap hastane cikisi kapi susu falan onlari bilebilmisim Allahtan

Canim benim agiz mendili için en uygun pamuk mermer sahi metreyle satiliyor hatta bende satiyorum :)) dediğin gibi etrafini cevirdimmi ohhh mis gibi heee bide ayni zamanda banyodan sonra havlusunun içine de yapiyolar ki ilk o suyu ceksin sonra havlu daha kuru kaliyo )

ya boyun kısmında benimkinin koruyucu vardı zaten tüm ağırlık boyunda olmuyo beldende bağlıyosun ağırlığın geneli belde oluyo boyundaki askı kısmı dik durmasını sağlıyodu pek boynumun ağrıdığını hatırlamıyorum taşıma kolaylığı açısından iyi kullanışlı bişi hem iki çeşitte kullanabiliyosun uyuduğunda sana dönük uyanıkkende ters çeviriyodum ben şaşkın şaşkın etrafına bakıyodu ama 3-4 aylıkken kullanmaya başladım ben. bebek arabasını indir bindir zor olur ya hemde gerek yok ilk etapta bence

evet canım yetiştiricem inşallah.Çok azimliyim:)) de sen bukadar rahat olma istersen en azından çocuğa bi bez falan al lazım olacak:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hahahaaa alemsin valla haklisin :))

aa senle doğum tarihlerimiz aynııııı... canım bebeğin kaç gr. şuan boyu posu ne durumda en son hangi haftada gittin kontrole merak ettim

Gündaş arkadaşım
Ben 9 nisanda detaylıya gittim canım en son. Boyuna 25 cm kilosuna 390 gr dedi yanlış hatırlamıyorumdur umarım. 4 sayfa rapor verdi baktım hiçbiryerinde boy kilo yazmıyor :

Bakalım aynı gün doğuracak mıyız ?

canım adını yanlış biliyorda olabilirim.. hani bu bebek battaniyeleri varya yumuşak yumuşak. koltuklarda filan kullanılan değil. ama dediğini mutlaka dikkate alıcam sağol uyardığın için

Hee anladim peluş bebek battaniyelerinden bahsediyorsun evet onlar daha iyi ama en güzeli bence yun ve pamuk

kızlar hadi ben şimdi yarım saatlik yürüyüşümü yapmaya gidiyorum.Dışardan bişey isteyen var mı?Dönüşte görüşürüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…