2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bak söyle bir yazi buldum: http://www.slingomom.com/bebek-tasima/slingler-kac-yasina-kadar-kullanilabilir/

Su da var: http://www.hurriyet.com.tr/cuma/17550142.asp

Ben de seninle ayni düsüncelerdeyim, ben yaratilisimdan kaynakli cok indir kaldir islerinde kabiliyetli degilim, bebek arabasini magazada test ediyordum, yani bana imkansiz geliyor onu merdivenlerden kaldirimlardan cikar indir. Diger yandan da bunu almisken iyisini almak gerekiyor. Ya da uygun fiyatlisini alip sadece 7-8 ay kullanip birakmak gerekiyor. Arastirmak lazim.

kız bende 9 nisanda kontrole gittim ama ayrıntılı için 18 yani cuma gidicem 9 nisanda bizim kızda 400 gr. boyuda 27 cm. çıktı. bende ayrınlıyı merak ediyorum şekerli şeyler yiyip girmek gerekiyomuş sanırım. benim 2. gebeliğim ilki sezeryandı buda öyle olacak ama sancım gelene kadar beklicem oğlumda gün boyu sancı çekip kanama gelene kadar beklemiştim inşallah buda böyle olur yaaaa sizin cinsiyet nedir. senin kaçıncı gebeliğin...

Heveslendim simdi. Biraz arastirayim ben onu. Dedigin gibi baslarda bebek arabasi gibi kocaman bir seyin problemi ortadan kalkmis olur hem de anneye yakin ya, o durusu da cok hosuma gidiyor. :) Agir gelmeye baslayinca babasi tasir.

Canım benim ilk gebeliğim, oğluşum olucak nasipse

Öyle çok tatlı falan yeme. Neden diceksin, acayip hareketli olunca doktor vesikalık veremiyor. Çocuk deli gibi dönüyor içerde takla atıyor tatlı yeyince. Çok sakin de olmasın bu sefer ters pozisyonda duruyorsa dönmüyor Orada bu sebeplerle bekleyen 4 çift gördüm ben.

İş çıkışı akşam 18:30 da girdim ben. Yarım saat önce 1 bardak süt içtim sadece tatlı yemedim. Pozisyonu şansımıza çok uygundu ve hareketli olmasına rağmen deli gibi dönmediği için vesikalık alabildik

Sen ilki normal mi doğurdun peki ?

evet canım yetiştiricem inşallah.Çok azimliyim:)) de sen bukadar rahat olma istersen en azından çocuğa bi bez falan al lazım olacak:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Esim de ayni seyi söylüyor ama bu ara stresim cok aynaya bile bakmaya vakit bulamiyorum. Simdi buraya takilmak icin biraz izin verdim kendime yoksa, yine calismaya devam. Haziran gibi insallah is yükü azalinca alisverise cikacagim.

Heveslendim simdi. Biraz arastirayim ben onu. Dedigin gibi baslarda bebek arabasi gibi kocaman bir seyin problemi ortadan kalkmis olur hem de anneye yakin ya, o durusu da cok hosuma gidiyor. :) Agir gelmeye baslayinca babasi tasir.

baba yanındayken zaten sen taşıma benim gibi bel fıtığı olursun bak. ama biçok babanın çok hoşuna gidiyo bu taşıma aleti bebeklerine yakın oluyolar vs. ama bazı babalarda utanıyolar... sen yalnız biyere gittiğinde gayet güzel bişi iyi oluyo..

evet bennnn bennn çok korkuyorummm :18::18::18::18::18::18yüzden doğurmayı hiç düşünmüyorum kalsın bebiş içimde böyle iyiyiz biz
ay kiz Allah seni guldursun cok guldum yok ya o minnacik yerde ne yaparlar gelsinler bu koca dunyaya insallah sagsalim

Ben varım başından beri korkuyorum

canım ben deli gibi korkuyordum ama bu ara bir deli cesareti geldi hallederiz yaa deyip geçiyorum:))) Allah yardımcımız olsun
aslinda ben korkmuyordum ama bir ara dusundum ve o gunden korkuyorum
Kendim icin o kadar korkmuyorum bebegim icin ya dogru durust beceremezsem filan dusunuyorum deli gibi su gelir anlamam cahillikden bebegim kuruda kalir filan. yani dogru duzgun henuz birsey dusunmedim dogum icin
Ama o ani o mucizemu kucagima aldigim ani hep hayal ediyorum Rabbim kolay dogumlar nasib etsin herlese banada aminnnnn

ee şimdi sonuç olarak napıyos bacım ya kafam karıştı sadece sütmi içiym yani az tatlı yiyim ben en iyisi :) ben cesaret edemedim normali zatende allahta nasip etmedi çatımda darmış bide doğuramazsın dedi doktorum çok başarılı bi sezeryandı ve gariptir ama normal doğum sancısını çeken biri olarak kesinlikle sezeryan diyorum çünkü anandan emdiğin süt burnundan geliyor ibaresi normal doğum için söylenmiş bi söz bence :) yok böyle bi acı

Ay evet yazmışsın ben bir daha sormuşum kafa kalmadı iş arasında

Vallahi ben yemedim tatlı ama zaten benimki sürekli hareketli. Ben 15. haftadan beri hissediyorum hareketkerini. O yüzden bir de tatlı yesem ne olurdu acaba

Kendi doktoruma son kontrolüme giderken 2 ay önce dediler bana çikolata ye öyle git. Yedim, anam kadın ölçemiyor deliler gibi oynuyordu. Benim doktorumun ultrasonunda da var renkli doppler. Her gittiğimizde bize renkli resmini verir. O gün verememişti
O yüzden detaylıya giderken sadece süt içtim o da aç kalmıyım diye

Bende zaten boyun fitigi var birden o geldi aklima çok tercih etmeden daha iyi herhalde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende öyle düşünüyorum.. zaten mevsim değiştiğinde doğacak bizimkiler.. ilk 3 ayda aşısı filan var ama o kadarcık çocuğu arabayla götüremeyiz herhalde.. daha sonra da kış geliyor zaten.. gezmek için en erken 2015 baharı beklemek lazım o yüzden hemen almayacağım gibi bende. baktım büyüdü havalar iyi oturtsan durur o zaman alırım. Alınacak o kadar çok şey var ki zaten.. ondan ziyade hangisi önemli hangisi değil, tecrübeyle anlayacağız işte

benim annem, ayaklı tulumların ayak kısmını kesiyordu, kardeşimin ayağını ordan çıkarıp çorap giydiriyodu pratik çözümler bunlar
annem de ayni fikti verdi ama ben ikinciye saklarim siye kesemem sanirim :)

Tamam sagol canim annemde ayaklidan beş tane alacakmis boy boy annemde en son 25 sene önce anne olmuş oda demek baya abartıyor :)
benimki de alinmis olundi artik bissruru oldu patikli.

kızlar
trendyola nike gelmiş bebiş ayakkabıları var çok tatlı..
bilginize.
cnm ayakkabi icin cok erken ayak numarasini bilmedigimiz icin ben almicam.

cnm fikir olsun .ben stiker sevmiyom guzelim mobilyayi basitlestiricek ama bak su sekilde susleyebiliriz.
Ben bu halidan bulabilirsem alicam

evet canım gördüm sonradan fiyatı yazmış.Bence iyi almış uygun yani.Çok iyi pazarlık yapmak lazım ya ben iyiyim bu konuda
Bizimkini alirken de sen gel :)
cocuk halısı perdesi .vs bakan alan varmı?
ben bakiom ama odadan sonra alicam cnm abajur ve avize filan da bakiom.

O kadar Fransiz kaldim ki, hastane cikisi aldim 11 parcali, bir de az parcali olanlar var, ne demek bunlar?
bide 3 li 5 lileri var ya..

kesinlikle dusunmuyorum cocuk iki biuklum oluyo.

derdiniz isim olsun kızlar, 6.aya giriyoruz benim çocuğun cinsiyeti daha kesin değil bi türlü bacakları açmyor, bağdaş kurup oturuyor.

doktorun bıraz sallasın söylede baya zaman olmuş meraktan çatlamışındır ben catlardım heralde işallh en kısa surede örenırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…