2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben ben ben benn
konuşmak istemiyortum ki aklıma gelmesin şimdiden stres olmıyayaım diyee
eşimde sölyedidm
boşver konuşmayalım dah çok varrr düşünme diyor
Evet bende hiç bu onuyu açmak istemiyorum tansiyonum falan düşüyo gibi oluyo düşününce:18::18::18:

Hazır deneyimli biri bulmuşken sorayım o zaman Gün içinde hiç sağmazsam sütüm azalmaz mı ? Yani 3 saatte bir sağın diyorlar genelde ?

ya benim sütüm kaliteli ve boldu oda ilk ay hep emzirdim gece bile ağzında memeyle uyurdu sürekli akan süt kanalları dahada arttı sonra sütü kavanozlamaya başladım. çalışıyodum. gün içi hiç sağmazdım bazen sabah işe gitmeden evvelde sağardım uyanırdım göğüslerim sert olurdu sağar sonra emzirir çıkardım bide akşamları eve gelirgelmez bol su içerdim rezene çok içerdim vs. otomatik olarak sütüm arttardı birazda insanın bünyesiyle alakalı kimisinin sütü bol oluyo kimisi yeterli gelmiyor ama sağmazsam sütüm kesilir vs. düşünme ben ramazanda oruç tutardım o zaman okadar bereketlenmiştiki sütüm ve sütümü kesmektede çok zorlandım ben mesela günlerce sağmazdım göğüslerim patlıcak gibi olurdu bırakmaktada zorlandım

Allah bağışlasın kızını, maşallah ona :) Ben de soracaktım doğduğunda da sakin miydi diye. Benimki hareketli maşallah, demek ki doğunca da hareketli bir oğlan olacak :)

Yani ben ne olacağını ancak doğunca göreceğim

Teşekkür ederim bilgiler için

bende korkuyorum, geçen gün hastanede bir test için doğum yapılan yere gittim, çığlıklar geliyordu. Ayrıca bikaç video izledim, sezeryan yada normal doğum hakkında bilgim olsun diye, iyice tırstım...:26:

bence dogum izleme ve sende benim gibi onu son dakkaya bırak
şimdi keyfini çıkart onu düşünüp stres olmaya gerek yok

sütü nerde sağıcaksın iş yerindeyken abartılcak bir ses oldugunu düşünmüyorum
ayrıa zaten ulu ortada sagılmayacgı için revirde ses çıkması sorun olmaz
zaten tek olursun odada

eğer kocanın ailesi ve senin ailen uzakta ise
giderken katlayıp yanına alabiliyorsun
harika bişey 2 dakikada kuruluyor katlanıyor
heryere götürdük biz
tatile bile yanımda götürdüm
ilk büyük geniş olanından almıştım
sonra onu kırdım
daha sonra kapıdan gecen yani biraz daha darını aldım
heryere de götürdüm walla
az yer kaplıyo vs..
3 yasına gelince de oda alldık kızıma
park yatak harika bişey bence

tabi zenginsen :) yani durumun iyiyse bir tahta beşik al ,bi tane de sağa sola götürmelik küçük beşik al..
gönlün neyi çekiyosa al yani
ekonomik olsun diyorsan dediğim gibi su 2 si 3,5 sene hayatımı kurtardı
hatta şimdi karnımdaki içinde ablasının bu beşiğini kullanıcam :)
yani ömürlük bunlar

aynen canım yaaa... bende aynıyım alerjim var birde benim. tıkanıyor burnum tek gözüm sulanıyor, hapşura hapşura bir hale geliyorum.. o yüzden baş ağrımda var son zamanlarda. her akşam eve gidince yemekten sonra bi parça iş yapıyorum. bahar temizliğine başladım. yetişemiyorum alınacaklarda bi taraftan. komşun güzel bir örnek oldu. bence odayı bekletmemek lazım. hadi basit eşyalar neysede ağır eşyaları şimdiden halletmek lazım

Evet işte sağa sola götürmelik süperler. Sadece ben de çok dayanıksız bulduğum için korktum park yataklardan. Her an kırılacak gibiler sanki

Çok incesiniz.Allah razı olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…