2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bunların hepsi aynı mı yoksa ayrı ayrı eşyalar mı ?? hem salıncak hem koltuk filan oluyorsa çok güzel.... fiyatı nasıl bende düşüneyim bunu

Canım bu tek ürün. Resimde gördüğün 3 hale de geliyor kullanmak için. Böylece tek fiyata 3 ürün alıyorsun ama fiyatı da az değil 369 tl. Şuan jokerde 300 tlye 100 tl puan hediyesi var. Öyle biraz daha mantıklı oluyor :KK49:

canım hayırlı olsun. güle güle kullansın bebeğin. ben yatak konusunda karar veremedim daha ya ikeadan mobilya beşik alıcam yada park beşik tarzı bişey alıcam bakalım artık

sağol canım bende karar verememiştim odamda var ama sonra park yatak almaya karar verdm 4-5 yaşına geldi mi bazalı yatak alırım diye düşündüm.

kusura bakmayın kızlar muhabbetinizin ortasına dalıvermiş gibi oldum umarım kızmazsınız. ben 2013 ağustos annesiyim. kuzucuğum şuanda evde bakıcısıyla ben maalesef artık çalışıyorum. bebişinizle her yere gidebildiğiniz günlerin tadını çıkarın :KK14: sormak istediğiniz bir şey olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. öyle bi çocuk büyütüp uzman kesilen etrafa çok bilmişlik yapan insanlardan hoşlanmıyorum öylede olmak istemem. sayfalarınıza şöyle bir göz attım bebek hareketleri konusundaki tedirginliğinizi çoook iyi anlıyorum. benim minik meleğimde çok az hareket eden bir bebekti. 30. haftada bile dr a çok az hareket ediyor dediğimi hatırlıyorum 30 dan sonra biraz daha hareketlendi ama elhamdülillah sağlıklı doğdu. gönlünüzü ferah tutun insanların keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. her bebek farklı kimisi daha hareketli kimisi daha durgun olabiliyor. benim pıtırcığım doğduğunda da çok hareketli değildi uslu bir bebekti. birde bana AC si yani karın genişliği geriden geliyor deyip moralimi bozmuşlardı. çok şükür kızışım annesi gibi ince belli ama bi problemi yok. hamileyken insanı böyle şeyler çok tedirgin ediyor ben tedirgin oldum siz olmamaya çalışın. Rabbim sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin kuzucuklarınızı :KK34:

Hoşgeldin ne iyi ettin geldin :KK17: Bilinçli bilgili birine sormak istediğim öyle çok şey var ki, geldiğine pişman olmazsın umarım :KK16:

- Süt pompası ?
- beşik ? park yatak?
- muhakkak alınmalı ?
- ben aldım ama hiç elim gitmedi- gerekmedi- kullanışlı olmadı dediklerini şöyle bir özetlesen varya duacın olurum :KK17:

eğer kocanın ailesi ve senin ailen uzakta ise
giderken katlayıp yanına alabiliyorsun
harika bişey 2 dakikada kuruluyor katlanıyor
heryere götürdük biz
tatile bile yanımda götürdüm
ilk büyük geniş olanından almıştım
sonra onu kırdım :KK70:
daha sonra kapıdan gecen yani biraz daha darını aldım
heryere de götürdüm walla
az yer kaplıyo vs..
3 yasına gelince de oda alldık kızıma
park yatak harika bişey bence

tabi zenginsen :) yani durumun iyiyse bir tahta beşik al ,bi tane de sağa sola götürmelik küçük beşik al..
gönlün neyi çekiyosa al yani
ekonomik olsun diyorsan dediğim gibi su 2 si 3,5 sene hayatımı kurtardı
hatta şimdi karnımdaki içinde ablasının bu beşiğini kullanıcam :)
yani ömürlük bunlar :KK52:

ayy o mavi olan ne güzel öyle ne o markası ne ??? nerden bulabilirim

Tünaydin!!!!!!!!!!!

Benim bacagima kramp girdi bu sabah, ovaladim bir daha oldu, 3 kez üst üste... Ne can yakici bir sey öyle...
Ne yapiliyor bu durumlarda?
Bir de erken mi kramplarin baslamasi icin? :26:

Canim bacagina kramp girdiğinde bacaklarini uzat ayak parmaklarini kendine doğru çek ve bekle kramp girmesi çok normal bana bu yöntemi yogoda söylediler çok iyi geliyormuş :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sütü nerde sağıcaksın iş yerindeyken abartılcak bir ses oldugunu düşünmüyorum
ayrıa zaten ulu ortada sagılmayacgı için revirde ses çıkması sorun olmaz
zaten tek olursun odada

madela'nın elektrikli makinesinden ciddi bir motor sesi çıkıyor, bizim burda kullananlar vardı. Hepimiz anlıyoduk hatta gülüyorduk "sağım işlemi başladı" diye :KK1: Şimdi bizim iş yeri taşınacak, yeni yerimizde odalar olacakmış böyle süt sağmak için vs. Girer oraya sağarım ben de artık.

Canım bu tek ürün. Resimde gördüğün 3 hale de geliyor kullanmak için. Böylece tek fiyata 3 ürün alıyorsun ama fiyatı da az değil 369 tl. Şuan jokerde 300 tlye 100 tl puan hediyesi var. Öyle biraz daha mantıklı oluyor :KK49:

fiyatıda iyiymiş :)) ama kullanışlı görünüyor

partk yatagaının markası ne? ne kadara aldın güzelmiş..

Kraft Calipso canım, 333 TL'di her yerde. $Untitled.jpg

canım bende ilk doğumumda medela kullandım çokta memnun kaldım sağımı çok iyi efet dikkat edip içine süt kaçırmıcaksın tabiki ben 2 kez kaçırdım yalnışlıkla servis ağı iyi hemen göndermişlerdi 2.sinde sıfır göndermişlerdi saolsunlar :)

Vayyy güzelmiş :) Ben de bunu değerlendireyim inş.

Evet işte sağa sola götürmelik süperler. Sadece ben de çok dayanıksız bulduğum için korktum park yataklardan. Her an kırılacak gibiler sanki :KK17:

üstüne düşmediğin sürece kırılmıyor..yani eni konu zıplıcan üstüne o zaman kırılıyor
test edildi :KK70:
onun dışında hiiiiiiiiiiiiiiiç bir şey olmuyor dedim ya
3 sene kullandım..hatta şimdi karnımdakine kullanıcam yeni almıcam

amaaan al 80 lira bak bu :KK52:
:KK53:
zaten fotodaki gibi büyüyünce masa sandalye istiyorlar kendileri
o katlanan küçük masalar sandalyeler falan varya onlardan

Günaydın herkese kızlar bu şeker yüklemesi sağlık ocağında mi oluyor yoksa hastanede mi..ben gazi de hocalardan birine gitmeye karar verdim. Yani orada yapılır mi yoksa kendimiz sağlıkl ocağına mi gideceğiz benim aile hekimim yok :KK66: bu tür şeyleri öğrenemiyorum

cnm her ikiside yapiyor hastanede parayla saglik ocaginda bedava tek fark o :)

eksikkk çok bir kıyafet dışındakiler birdeeeeeeee
offff offfff

ALDIKLARIM ALINACAKLAR
Ateş Ölçer tırnak,saç bakım seti
Biberon seti banyo kuvet, file,sünger
Gögüs Pompası puset
Banyo Bakım Ürünleri yeni dogan bez
Pişik kremi yeni dogan ıslak mendil
gögüs kremi hastane çıkışı
50'li süt saklama poşeti gögüs pedi
18 'li mavi kıyafet askısı emzik(ve kabı)
Yedek hastane çıkışı bebek detarjan
2 penye battaniye alt açma bezi(kullan at)
2 penye yelek battaniye kışlık
dış giyim zıbın 6 adet battaniye penye
6 agız silme mendil bir sürü zıbın, tulum,,, kıyafettttttttttt,ayakkabı.. corapppppppppp
Ana kucagı
benim de boyle bir listem var :)
Bebege alinacaklar
Hortumlu burun aspiratoru
Ates olcer
Bebefon
Tirnak makasi
Emzik
Serum fizyolojik
Pisik kremi
Sampuan
Sabun
Bebe yagi
Pudra
Bez
Islak mendil
Kulak çöpü
Ana kucagi
Alt acma bezi
Emzirme onlugu
Bakim cantasi ( bana )
Gecelik ( bana )
kusura bakmayın kızlar muhabbetinizin ortasına dalıvermiş gibi oldum umarım kızmazsınız. ben 2013 ağustos annesiyim. kuzucuğum şuanda evde bakıcısıyla ben maalesef artık çalışıyorum. bebişinizle her yere gidebildiğiniz günlerin tadını çıkarın :KK14: sormak istediğiniz bir şey olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. öyle bi çocuk büyütüp uzman kesilen etrafa çok bilmişlik yapan insanlardan hoşlanmıyorum öylede olmak istemem. sayfalarınıza şöyle bir göz attım bebek hareketleri konusundaki tedirginliğinizi çoook iyi anlıyorum. benim minik meleğimde çok az hareket eden bir bebekti. 30. haftada bile dr a çok az hareket ediyor dediğimi hatırlıyorum 30 dan sonra biraz daha hareketlendi ama elhamdülillah sağlıklı doğdu. gönlünüzü ferah tutun insanların keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. her bebek farklı kimisi daha hareketli kimisi daha durgun olabiliyor. benim pıtırcığım doğduğunda da çok hareketli değildi uslu bir bebekti. birde bana AC si yani karın genişliği geriden geliyor deyip moralimi bozmuşlardı. çok şükür kızışım annesi gibi ince belli ama bi problemi yok. hamileyken insanı böyle şeyler çok tedirgin ediyor ben tedirgin oldum siz olmamaya çalışın. Rabbim sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin kuzucuklarınızı :KK34:
cok saol canim gule gule buyut bebegini.

evet bennnn bennn çok korkuyorummm :18::18::18::18::18::18:eek:yüzden doğurmayı hiç düşünmüyorum kalsın bebiş içimde böyle iyiyiz biz:KK9::KK9::KK9:
boyle daha havali dimi :)

amaaan al 80 lira bak bu :KK52:
:KK53:
zaten fotodaki gibi büyüyünce masa sandalye istiyorlar kendileri
o katlanan küçük masalar sandalyeler falan varya onlardan

İlk defa 80 liraya gördüm böyle birşey nerden alınır ki bu :KK66:

Ben cesaret edemiyorum kizlar bu kadar alışveriş yapmaya riskli gebelik gecirdigim icin olabilir belki ama erken gibi geliyor sizler cok haklisiniz erkenden hallediyosjnuz ne guzel ama sadece fikir aliyorum su an ben 7. Ayda ancak alirim bu ihtiyaclari sanirim :) sut sagma mesela ne kadar uzak bi konu simdiye kadarki halimize ☺ ama cok onemli olduğunu sizi takip ede ede ogreniyorum cok iyi oluyo .

X