2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bunların hepsi aynı mı yoksa ayrı ayrı eşyalar mı ?? hem salıncak hem koltuk filan oluyorsa çok güzel.... fiyatı nasıl bende düşüneyim bunu

Canım bu tek ürün. Resimde gördüğün 3 hale de geliyor kullanmak için. Böylece tek fiyata 3 ürün alıyorsun ama fiyatı da az değil 369 tl. Şuan jokerde 300 tlye 100 tl puan hediyesi var. Öyle biraz daha mantıklı oluyor

canım hayırlı olsun. güle güle kullansın bebeğin. ben yatak konusunda karar veremedim daha ya ikeadan mobilya beşik alıcam yada park beşik tarzı bişey alıcam bakalım artık

sağol canım bende karar verememiştim odamda var ama sonra park yatak almaya karar verdm 4-5 yaşına geldi mi bazalı yatak alırım diye düşündüm.

Hoşgeldin ne iyi ettin geldin Bilinçli bilgili birine sormak istediğim öyle çok şey var ki, geldiğine pişman olmazsın umarım

- Süt pompası ?
- beşik ? park yatak?
- muhakkak alınmalı ?
- ben aldım ama hiç elim gitmedi- gerekmedi- kullanışlı olmadı dediklerini şöyle bir özetlesen varya duacın olurum

ayy o mavi olan ne güzel öyle ne o markası ne ??? nerden bulabilirim

Tünaydin!!!!!!!!!!!

Benim bacagima kramp girdi bu sabah, ovaladim bir daha oldu, 3 kez üst üste... Ne can yakici bir sey öyle...
Ne yapiliyor bu durumlarda?
Bir de erken mi kramplarin baslamasi icin? :26:

Canim bacagina kramp girdiğinde bacaklarini uzat ayak parmaklarini kendine doğru çek ve bekle kramp girmesi çok normal bana bu yöntemi yogoda söylediler çok iyi geliyormuş :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sütü nerde sağıcaksın iş yerindeyken abartılcak bir ses oldugunu düşünmüyorum
ayrıa zaten ulu ortada sagılmayacgı için revirde ses çıkması sorun olmaz
zaten tek olursun odada

madela'nın elektrikli makinesinden ciddi bir motor sesi çıkıyor, bizim burda kullananlar vardı. Hepimiz anlıyoduk hatta gülüyorduk "sağım işlemi başladı" diye Şimdi bizim iş yeri taşınacak, yeni yerimizde odalar olacakmış böyle süt sağmak için vs. Girer oraya sağarım ben de artık.

fiyatıda iyiymiş :)) ama kullanışlı görünüyor

Vayyy güzelmiş :) Ben de bunu değerlendireyim inş.

Evet işte sağa sola götürmelik süperler. Sadece ben de çok dayanıksız bulduğum için korktum park yataklardan. Her an kırılacak gibiler sanki

üstüne düşmediğin sürece kırılmıyor..yani eni konu zıplıcan üstüne o zaman kırılıyor
test edildi
onun dışında hiiiiiiiiiiiiiiiç bir şey olmuyor dedim ya
3 sene kullandım..hatta şimdi karnımdakine kullanıcam yeni almıcam

amaaan al 80 lira bak bu

zaten fotodaki gibi büyüyünce masa sandalye istiyorlar kendileri
o katlanan küçük masalar sandalyeler falan varya onlardan

cnm her ikiside yapiyor hastanede parayla saglik ocaginda bedava tek fark o :)

benim de boyle bir listem var :)
Bebege alinacaklar
Hortumlu burun aspiratoru
Ates olcer
Bebefon
Tirnak makasi
Emzik
Serum fizyolojik
Pisik kremi
Sampuan
Sabun
Bebe yagi
Pudra
Bez
Islak mendil
Kulak çöpü
Ana kucagi
Alt acma bezi
Emzirme onlugu
Bakim cantasi ( bana )
Gecelik ( bana )
cok saol canim gule gule buyut bebegini.

evet bennnn bennn çok korkuyorummm :18::18::18::18::18::18yüzden doğurmayı hiç düşünmüyorum kalsın bebiş içimde böyle iyiyiz biz
boyle daha havali dimi :)

amaaan al 80 lira bak bu

zaten fotodaki gibi büyüyünce masa sandalye istiyorlar kendileri
o katlanan küçük masalar sandalyeler falan varya onlardan

İlk defa 80 liraya gördüm böyle birşey nerden alınır ki bu

Ben cesaret edemiyorum kizlar bu kadar alışveriş yapmaya riskli gebelik gecirdigim icin olabilir belki ama erken gibi geliyor sizler cok haklisiniz erkenden hallediyosjnuz ne guzel ama sadece fikir aliyorum su an ben 7. Ayda ancak alirim bu ihtiyaclari sanirim :) sut sagma mesela ne kadar uzak bi konu simdiye kadarki halimize ☺ ama cok onemli olduğunu sizi takip ede ede ogreniyorum cok iyi oluyo .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…