2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bebek telsizi ben aldım ilk bebeğimde
ama çok az kullandım
zaten duyuyorsun gerek kalmıo
ama villa da yada 2 katlı evde falan oturuyorsan tabiş gerek var
ama normal evlerde gerek olmuo..inan mık dese duyuyon :)

benim evimde telsiz kullanacak kadar büyük değil bende almıycam

Bizim komşu çocuğu uyutup telsizi yanına alıp bize geliyodu.Çocuk uyanınca koşup gidiyodu hemen

Teşekkür ederim canim kraft kafama kazindi onu alcammmm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben sana oranın numarasını vereyim ara hızlı kargolasınlar.Ben de arayıp söyledim hemen ogün kargoya verdiler 0312) 380 0 312 Hayırlı olsun bu arada güzel günlerde kullanın

süt sapma pompası alan var mı?
ben medela mini elektirikliden almaya karar verdim sizce fikri olan?
Bende bugun tavsiyeci kesildim) medela kullandım bende mini. Cok ii bi makine hem canını acıtmıyor kesinlikle oneririm almanı

Son düzenleme:

iyi bak şanslısın ne güzel bende önümüzdeki aylarda alıcam inşallah internette daha uygun muhtemelen internetten alırım... geçen sene işyerindeki arkadaşım gündüz sağardı sütünü biraz sesli çalışıyor ama çok işe yarıyor. yaa başka ne var alınacak acaba unutmak kaçırmak istemiyorum... sende var mı liste??

haha haaa ha adamlar seni nasıl karşılamışlardır ilk müşterimiz geldi kaçırmayalım diye :)))
kasiyer çocuk bi küvete bakıyo bi bana yazık kimse almadığı için o saate kadar küvet falan sattıklarını da unutmuş heralde şaşırdı

Anne sütü saklama poseti nasil ise yariyo hic bilmiyomda :?

Canım ben liste yapmadım kafamda herşey.Yiğenlerden tecrübe.Gereksiz şeyler alma sakın.Bolca ağız bezi önlük body al.Ayaklı tulumlardan çok fazla alma kullanışlı olmuyor.Ayaksız al genelde.Sen zaten şampuanını falan almıştın diye hatırlıyorum.Burun aspratörü al mutlaka burunları çok tıkanıyor birde serum fizyoloji çok kullanılıyor ama doktoruna sorarsın yinede.Bebek arabası,puset,beşik,yan yatma yastığını mutlaka al bana dua edersin.İnanılmaz rahatlık anne için.vs. vs. aklıma gelenler bunlar canım şimdilik.Ha ben bide lansinoshun göğüs ucu kremini aldım doğumdan 1-2 ay önce kullanmaya başlayacağım ki yumuşasın.Şimdiden sızlıyor

arkadaşlarımdan biliyorum
süt saklaam kabı yerine poşetler var
buzlukta daha az yer kaplıyo
kullan at tarzı şeyler
şişeden poşete koyup agzını kaptıyorsun saklıyorsun
sanırım o poşet daha sonra tekrar kullanılmıyor

burun aspiratörü ve yan yatma yastığı ne ???

Canım o poşetleri özellikle çalışan anneler kullanıyor.Sütünü sağıp o poşetlere koyuyorlar onuda dondurucuya atıyorlar.Gün içinde o sütü çıkarıp ısıtıp bebişe içiriyor kim bakıyorsa.Veya bebişi erken doğup küvez de kalan anneler sütünü sağıp o poşetlerle koyup hemşirelere veriyorlar onlarda bebişe içiriyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…