2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

işallah canım nezamandan berı kullanıyorsun ..merak ettıggım nasıl kullanıylorsun senın ki kac ml? Ve nekadr süre idare ediyor

Ben 2,5-3 aylık gibi başladım kampanya vardı 200 ml 2 tane 186 tlydi eczanede…2,5 aylık gibi başladığımı söylemiştim 1 gün sürdüm ertesi gün sürmedim o şekilde rutinim vardı sabah basenlerime,akşam duştan sonra vücuduma göğüslerimede argan yağı sürüyorum çatlamaya meyilliler …başlarda 1,5 ay gitmişti bana şimdi 3. Tüpü yarıladım karnım genişledikçe daha fazla sürmeye başladım…:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mide yanmasi icin gavisgon surup kullandim.cok faydasini gördüm.bide bebek tüylenmeye başlarsa mide yanmasi olur diolar genel bi batıl inanc.dogruluk payi nedir bilmiyorum:):):)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Önemli olan karnini gögsunu falan nemli birakmak.zeytinyagi bile sursen olur.ben bebek yagi kullaniorum.we catlagm hic olmadi.
Eczanede satilan o pahali ilaclar bna hic mantikli gelmior

ahh canim ya ben kesinlikle buna uymuyom

argan yagi mi evde bi sise var ama sacima suruyordum.onu biri mi onerdi cnm.

yokmus cnm guluo dr.lar .. sizenoyle soyleyn olursa sizde bebek midemde degil karnimda plesentanin icinde diyin dio :)

Katiliyorum bende sana ilk üçüncü ayimda sebamed aldim bir ay ya gitti ya gitmedi her yerime suruyorum çünkü sonra hep saf zeytinyağı kullanmaya basladim çok şükür beş ay bitti daha hic bisey yok umarimda bebisim bana iyi bakar da olmaz :)her sabah ve aksam önce vucudumu yikiyorum sonra bi güzel vücuduma suruyorum hemen yagi cekiyo boylece ve sürekli nemli kaliyor hemde kremlerin içinde ne olursa olsun sonuçta bi kimyasal vardır diye düşünüyorum en güzeli saf zeytinyağı bide içine kakao yagi karistirip kullanan ve çok memnun kalanları duydum ben bitince öyle devam edicem

bende kayisi cekirdegi yagi bazen badem yagi bazen bebe tagi bazen zeytin yagi oyle takiliorum .hepsini karistirim dedim annemde karıştırma tek tek sur dedi oyle yapiorum.

iyidir canım büyüdük biz bayağı..:)) 21.haftamdayım. sende ne var ne yok?? tebrik ederim sende hamilesin sanırım.

maşallah canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım :)
kuzum bende daha bişey yok bekliyoruz dr. gittim sol pco sağ da 1 yumurtam gelişmiş ay sonuna doğru belli olur geçen ayda aynısı oldu ama tutmadı hayırlısı canım artık :)

Ben çözemedim o işi henüz ya.. İş yerinde şık bişeyler lazım bana bi kaç hamile elbisesinden başka kurtarış yok.. Evde rahatım bi tek bebek hareketlendikçe büyüdükçe giydiğim her şey rahatsız ediyor sanki beni ya da onu :)

bende kayisi cekirdegi yagi bazen badem yagi bazen bebe tagi bazen zeytin yagi oyle takiliorum .hepsini karistirim dedim annemde karıştırma tek tek sur dedi oyle yapiorum.

Ben de karışım yapıyorum.çörekotu yağı, kayısı çekirdeği yağı, portakal yağı, zeytinyağı, kakao yağı karıştırdım.bir sprey kutusuna koydum.sıkıp sıkıp sürüyorum.badem yağı sakın sürme canım kıllandırıyor.tecrübeyle sabittir.

ben nasıl dogurucam ya normal ıstıyorum ama videolara bakınca o cocuk ordan nasıl cıkıcak bılmıyorum:18::18::18::18:

ben nasıl dogurucam ya normal ıstıyorum ama videolara bakınca o cocuk ordan nasıl cıkıcak bılmıyorum:18::18::18::18:

Canim oyle seyler seyretme ve düşünme üzerine gittikçe daha da buyutursun gözünde rahat olmaya calis bol bol nefes egzersizleri yap gevset kendini

heee caliaiosan sart sana cnm guzel gomlekler filann al kendine.

bi gorsen killarimi topa takarsin :) tup bebek de ignelerden cok killanmisti zaten ben de batti baliknyan gider hesabi surdum. Hatta bi kere aldim ama geri cikti tabi.

Kizzzz niye izliosun sakin bi daha izleme

Kizlar dunden beri tedirginim ben yaa... dunden bebisi asagida hiss ediyorum ama bildiginiz gobek alti degil ic tarafda vajina icinde alt kisimda..ya nasil anlatsam bi yete oturdugum zaman sanki bebegin uzerinde oturmus gibi his ediyorum.anlata bildimmi bilmiyorum cok korkuyorum bebek pozisyon degisti basi yukari cikti ayagi asagda diyorum herhalde bu haraket ondan diyorum ama bilmiyorum ya cok tedirginimmmmm ((((((((

Gunaydin kizlarrr nasilsniz..benim enfeksiyna fitil kullandim ama 1hafta oldu sizinti halinde hala arada akintim oluyor.neyapacagmi sasirdim..doktr daha fazla yuklenemem bu fitili kullan sadece demisti..;(((

canım işler okadar yoğunki fazla giremiyorum ara ara girip bakıyorum ama merakta ediyorum sizi..bebişimiz çok şükür iyi teysesi bugün kontrolümüz var..azcık kilo aldım artık ağırlığını hissediyorum bebişin..senin nasıl gidiyor isme karar verdinizmi biz hala karar veremedik ve isimde hiç beğenmiyoruz

Gunaydin kizlarrr nasilsniz..benim enfeksiyna fitil kullandim ama 1hafta oldu sizinti halinde hala arada akintim oluyor.neyapacagmi sasirdim..doktr daha fazla yuklenemem bu fitili kullan sadece demisti..;(((

gunaydın canımm ben de ilk hamile kaldığımda enfeksiyon kapmıştım, donaxly diye bi fitil vermişti doktor kullandım sonra 1 ay falan olmadı akıntım ama şimdi tekrar başladı doktor (başka bi doktor) tekrar verdi ama kullanmadım korktum kendi doktoruma sorcam gidince.. sanırım bu enfeksiyon gebelikte çok sık tekrarlıyor sürekli de ilaç kullanılmaz ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…